kaantrk123 kullanıcısının son içeriği

1. kaantrk123

Master Survival / 18/02/2017 Online ! / Şans Kutusu / Kredi Sistemi / LuckBlock / >Dahasi İçer

Herkes serverde buildler kötü yazmış, kardeşlerim burası survival warp olmasına gerek bile yok. Hadi warplar var warpların işlevi önemli olan görünüşü değil. Sen buildini yaparsın vs'ni atarsın olur biter yani sever'ın buildi seni pek ilgilendirmez. Ayrıca serverin buildleri dediğiniz kadar kötü...
  2. kaantrk123

NeonSurvival.nitrado.net |Saldırılar Engellendi

Anlamıyorum neden 1.7 - 1.8 neden sadece 1.8 değil 1.7-1.8 olunca bir kere 1.8 in hiçbir özelliği olmuyor öylesine 1.8lede giriyorsun elin gevuru 1.10 a geçti biz hala 1.7 deyiz ya biri bana bunu açıklasın NEDEN neden ?
  3. kaantrk123

Firecraft Vanilla Survival / 1.10 / Whitelist / Başvurular Açılmıştır!

-Yaş: 16 -Kullanıcı adı: Keralis -(Zorunlu değil) Skype: kaanturker5 -Minecraft oynarken ne yapmayı seversin? Minecraft oynarken olabildiğince oyuncularla iletişim kurup anlaşmayı severim. tabii ki de oyunu bitirmeyi amaçlamayı severim. ( end’e gitmeyi) -Başka oyuncularla ilişkilerin...
  4. kaantrk123

İP DEĞİŞTİ.KralSurvival.nitrado.net

Benim anlamadığım şey şu elin gevuru 1.9 1.10 serveri açar bizim milletimiz hala 1.7 de anlamıyorumki amacınız ne ??? yani ne bekliyorsunuz 50 60 kişi gelmesinimi herkes aynı tür server açıyor bir farkınız yokki.
  5. kaantrk123

|FairBattle|1.7x1.8|Kalite Fark Yaratır!|Köylü Ticaret-Team-İpekisi Ve Daha Fazlası!|

Benim anlamadığım şey şu elin gevuru 1.9 1.10 serveri açar bizim milletimiz hala 1.7 de anlamıyorumki amacınız ne ??? yani ne bekliyorsunuz 50 60 kişi gelmesinimi herkes aynı tür server açıyor bir farkınız yokki.
  6. kaantrk123

TurkSurvival.Nitrado.Net Efsane Geri Döndü İpeksi İle Spawner Alma//Kafa Düşürme//FeatherBoard//

Benim anlamadığım şey şu elin gevuru 1.9 1.10 serveri açar bizim milletimiz hala 1.7 de anlamıyorumki amacınız ne ???
  7. kaantrk123

ExpanerOnline | 1.8.x | Zorlayıcı Hayatta Kalma | İpeksiSpawner | ExpanerOnline.minecraft.to |

zorlayıcımı zor dediğinde /chest olmaz /warp olmaz + vip lere p1 p2 p3 p4 set verilmez !
  8. kaantrk123

[sonMİLAS] - 1.8 - Hayatta Kalma Sunucu - İP : 151.80.237.82 - DUYURU: Görev Sistemi Geldi !

adminler yürüyemiyorum oyun içinde bug var serverde bi ilgilenirseniz sevinirim oyunda adım Keralis
  9. kaantrk123

[sonMİLAS] - 1.8 - Hayatta Kalma Sunucu - İP : 151.80.237.82 - DUYURU: Görev Sistemi Geldi !

yarın saat kaçta açılcak server ? senin bir serverin var onu biliyorum bir ara oynuyordum ve senin bu yüzden bu serveri kötülediğini düşünüyorum eğer çok kötü buluyorsan bundan iyisini senden bekliyorum ip yi yazarsın.
  10. kaantrk123

AloneFellow Faction 1.8.x | Zindanlar | Kasalar | Anti Hile | Skin Kağıdı | Jackpot

kardeş serverde 2 kere kayıt olmak gerekiyor 1.si başta hub kısmında sonra factiona geçince ama factionda register yapılmıyor max sayınıza ulastınız diyor çözün pls
  11. kaantrk123

HappySurvival.Nitrado.Net/Rütbe/Açık Artırma/KöylüTicaret/Spawner Kazma/TimberMod/1.7.x/XP Saklama/

arkadaşlar kurucu çok anlayışsız birisidir adam kesince jail atılırsınız hiç tavsiye etmem girmenizi oyunda herkes hack diyor adminde kanıyor çok saçma bir server
  12. kaantrk123

AngryTurk Rehber Alımı

Oyun adı: DeleteGame Yaş:16 Skype: deletegame Neden Rehber olmak istiyorsun_? 5 yıldır minecraft oynuyorum.İnsanlara yardım etmeyi seviyorum ve bu görevi iyi yapacağıma inanıyorum. Neden AngryTurk_? Serveri çok beğendim özellikleri, oyuncuları, adminlerin ilgisi çok iyi bu yüzden AngryTurk...
  13. kaantrk123

< 1.Gün > 1.7 - 1.8 > Savaş Nekadar Zorsa Zafer Okadar Tatlıdır > NearSurvival !

Server ne zaman açılacak sabırsızlanıyorum :) cevap verirseniz sevinirim :)