kelej23 kullanıcısının son içeriği

1. K

Hunger Games Hakkında Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Tamam bakıcamda sadece anlatmak istedim sağıol yinede bişeyler söyledin Allah razı olsun.
  2. K

Yok kitli falan değil . Anlatamadım heralde :( Mesela adam /hunger yazdı ve kırmızı yerlere geldi üstünde hiçbir item olmayacak.. Yani mobarena gibi düşün mob arenada hani bir job seçip girersin ya bundada hiçbir item olmayacak üsstünde kırmızı yerlere geldiği zaman zaten belli yerlerde...
  3. K

Bulabilirsen harbi sevap işlemiş olursun :D bayadır uğraşıyorum ..
  4. K

Arkadaşlar gördüğünüz gibi kendi çapımda bir server kurmaya çalışıyorum.. Çeşitli çeşitli yerler yaptım . Aklıma HungeGames Eklemek vardı. Build'i yaptıktan sonra acaba nasıl HungerGames ekleyebilirim diye araştırdım. Fakat bir sonuç bulamadım. Bende bu konuyu açmaya karar verdim. Resimde...
  5. K

Hunger Games 1.5.2 Plugin Verebilirmisiniz?

Beyler 1.5.2 hunger games plugin verirmisiniz acaba ??
  6. K

Serveri'me Hunger Games Yükliycem Yardım Edermisiniz?

Burda senin yanlışın var işte. :) Ben modlu birçok hunger games oynadım.. Ve Şuanda fake-dead bir server kuruyor ve serverde hunger games var. Ve sandiklarin içlerinde falan jetpack-thaumcraft eşyaları ve birçok şey var.
  7. K

Hımm peki teşekkürler. Peki bir şey daha sorucam şuanki Serverimde Industrial Craft ve Rei's minimap yüklü mods olarak servere giriyorum minimap düzgün fakat industrial craft ın itemleri koyulmuyor yere..
  8. K

Merhaba arkadaşlar şu an modlu ve plugins li bi serverim var. Build'leri yaptım.Fakat hunger games yüklemek geldi içimden.. Sorum Şu şu an benim market-arsa-vs.vs şeylerim var serverde. Bu pluginsleri silmeden Hunger games pluginlerini üstüne koyabilirmiyim ? Ve Hunger games haritasını Bu...
  9. K

İtemlerin Id'lerine bakmak

deniycem ama sadece lel type=DEFAULT var map type bulamadım :)
  10. K

malesef iteminfo işe yaramıyor nedense :( marketi kurdum onları biliyorum.. Servere şimdi hunger games yüklemeye çalışıyorum.. Ve hunger games'te harita lazım bulucam haritada fakat sadece şuanki dünya kalıp hunger games i bu dünyanın içine nasıl kurucam onu bilmiyorum .. fakat youtube da...
  11. K

Merhaba arkadaşlar adım Furkan şu an kendime modlu ve bukkit bi server kuruyorum.. Baya bi build yaptım hepsini denedim. Fakat mobarena geldim girdim oyuna savaşıyorum yaratıklarla çok fazla 1 kişiye dedim kılıcıma power 5 falan fişan basıyım tek keserim öle nese bastık kılç süper oldu.. Şimdi o...
  12. K

Mob arendan anlayan baksın lütfen

eyw saol kardeşim.
  13. K

Mob arendan anlayan baksın lütfen

Arkadaşlar ben mob arena yapıcam serverime. köşeleri seçiyorum ondan sonra /ma setwarp lobby yazıyorum ve şöle diyor her seferinde. An internal error occurred while attempting to perform this command. Her seferinde böle yazıyor.