LifeMCServer'in en iyi cevapları

1. LifeMCServer

İstek şu skripti nasıl etkinleştirebilirim ???

Tam olarak ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Konuda söylediğin gibi her saniye tüm oyunculara kendi mid variablesini göndermek istiyorsan şunu dene. Ekstra bir öneri olarak değişkenlerde . yerine :: kullan. every seconds: loop all players: send {mid.%player%} to loop-player Eğer mid...
  2. LifeMCServer

Yardım Sunucu için yeterli ram ve işlemci

WorldBorder eklentisi ile dünyanın belli bir kısmını önceden yarat. Keep spawn loaded ayarını true tut. Ram olarak 4-5GB yeterli olacaktır. İşlemci olarak 4 çekirdek ve 3 ghz altına düşmeni önermem. Diskin SSD olması ve sunucu yazılımı olarak Paper kullanman da artı olacaktır. Ekstra olarak...
  3. LifeMCServer

Yardım Spigot ayarları

server.properties ve spigot.yml'den view-distance ayarını arttırın (varsayılan değer 10). daha sonrasında spigot.yml'den merge-radius altındaki item kısmında bulunan değeri düşürebilirsiniz. varsayılan değer muhtemelen 3.0, 1.14.4 paper test sunucumdan baktım.
  4. LifeMCServer

Onaylı Tanıtım CrateReloaded Plugini sorunu

Animasyon süresini 3 saniyeden büyük yapman gerektiğini söylüyor hata. Configden "Premium" adlı kasanın animasyon süresini yükseltmeyi dene.
  5. LifeMCServer

İstek Kelime Oyunu Ancak Öncekilerden Farklı İstiyorum

Sayı ve harf karışık veriyor fakat istersen hepsini %random letter% yapabilirsin. SkQuery ve WildSkript gerekiyor. https://forum.gamer.com.tr/konu/kelime-oyunu-düzenlenen-versiyon.358635/
  6. LifeMCServer

PVP Sunucu İçin Skript Arıyorum.

1. tablar yanlış 2. eco take yerine direk Skript'in add ve remove money efektlerini kullan 3. yellow blue vs. yerine direk renk kodlarını kullan 4. Send'in s'si küçük olmalı 5. To'nun t si küçük olmalı, to player yerine to victim olmalı Daha bunun gibi birçok hata var, aşağıdaki daha iyi...
  7. LifeMCServer

Yardım Minecraft Sunucum Kendi Kendine Kapanıyor.

Attığınız logda bir crash, kritik hata yok. Timed out / zaman aşımı hatası da göremedim. Sunucuyu yeni açtıktan sonra attınız logu sanırım. Yinede bir de timings atarsanız daha iyi olabilir. Genel olarak yapabileceğim öneriler şunlar: Spigot yerine TacoSpigot kullanın...
  8. LifeMCServer

Yardım Timings Raporu

Timings raporuna bakılırsa: Auto save eklentin var ise dünyayı kaydettiği sırada donma giriyor olabilir. TPS yüksek iken lag oluyorsa o muhtemelen lag değil anlık donmalardır ve bir pluginin işlemciyi yorması ile alakalı olabilir. Timings raporun genel olarak temiz muhtemelen ya çok kısa aldın...
  9. LifeMCServer

Yardım 2 Farklı Hosting Ile Bir Sunucu Yapmak

Hostingler ile alakası yok. Normalde nasıl iki ayrı IP'den / makineden BungeeCord ile bağlantı yapabiliyorsan iki farklı hostingden aldığın VDS / Dedicated makinende de aynısını yapabileceksindir. Hosting izin verir vermez orasını bilemem tabii.
  10. LifeMCServer

Yardım 1.12.2 Crash Report

Ufak bir araştırma yaptım ve NotEnoughItems modunun bu hatayı çözdüğü söyleniyor. Deneyebilir misin? https://www.minecraftforum.net/forums/mapping-and-modding-java-edition/minecraft-mods/wip-mods/2467198-notenoughids-maximum-id-range-exceeded-no-more
  11. LifeMCServer

Onaylı Tanıtım Bunu nasıl yapıyorlar?

https://www.spigotmc.org/resources/betterdrops.7497/
  12. LifeMCServer

Onaylı Tanıtım ViaRewind sorunu

ViaBackwards yüklü mü? Değilse bir de onu yükleyip dene. Hiç olmadı ProtocolSupport yükle.
  13. LifeMCServer

İstek Skript ile blok koyma ?

set block at location(50, 50, 50) to iron door skriptlang.github.io/Skript/functions.html#location 50, 50, 50 kısmına sırası ile x, y ve z koordinatlarını yaz. dünya varsayılan olarak event-world olur.
  14. LifeMCServer

İstek İlk Girişte Para Ve Kit Veren Minecraft Skyblock Skript

on first join: add 5000 to balance of player execute console command "kit oyuncu %player%" Oyuncu kitinin itemlerini söylersen komutsuz da yapabiliriz.
  15. LifeMCServer

Yardım Minecraft da hata alıyorum açılmıyor! Ram Sorunu!

-Xmx2G mi yazıyorsun? Eğer olmuyor ise muhtemelen boşta 2GB ram yoktur. 1GB vermeyi dene.