LifeMCServer'in en iyi cevapları

1. LifeMCServer

Yardım Ddos Koruma

Batihost paket sayfasına saldırı koruması yazmayı biliyorsa destek de vermesini bilecek. Destek talebi aç veya whatsapptan ulaş. Hiç olmadı hosting değiştir.
  2. LifeMCServer

Onaylı Tanıtım Lag Sorunu

Hosting değiş. Timings'de ve loglarda bir problem yok gözüküyor. Lag olduğu sırada attıysan yüksek ihtimal donanımında problem var.
  3. LifeMCServer

Yardım Mod Paketi Kurmak İstiyorum

1.7.10 yerine 1.12.2 Forge kullanmanızı öneririm, eğer modlar hakkında bilginiz yok ise hazır mod paketlerini kullanabilirsiniz. bu sorun muhtemelen ya Forge'den yada indirdiğiniz modların eklediği yaratıkların/madenlerin çok nadir olması, veya sadece özel yerlerde spawnlanması ile alakalı olabilir.
  4. LifeMCServer

Yardım Sunucumda Chunk Sorunu

spigot.yml server.properties bu dosyalardaki view-distance değerini yükseltin. en az 4 öneririm. varsayılan değer 10'dur. bu ayarı arttırmanın daha fazla chunk yüklenmesine sebep olacağını ve bunun da daha fazla RAM kullanımı ve belli oranda lag'a sebep olacağını unutmayın.
  5. LifeMCServer

Yardım 1.13.2 sunucumda köpek evcilleştirilmiyor ve ata binilmiyor

Eklentilerini kontrol et. Paper 1.13.2 ile arkadaşlarımla survival oynuyorum bir süredir. hiçbir sıkıntı yaşamadım. Atları bağladığımız leash hitch denilen şeyin ara sıra görünmez olması dışında tabii. Bunun dışında ufak tefek bir kaç sorun daha yaşamıştım fakat aklıma gelmedi. Demekki o kadar...
  6. LifeMCServer

Onaylı Tanıtım OB-Boss Sorunu

https://forum.gamer.com.tr/indirmeler/ob-boss-süper-boss-eklentisi-1-8-1-13-2-müthiş-özellikler-ve-tek-dokunuş-menüden-ayarlama.7/ Eklenti yapımcısına ulaşabilirsin. @notaldo
  7. LifeMCServer

Bu hangi plugin ?

Mod mu, plugin mi? Buna bir açıklık getir önce. Konu plugin isteklerinde ama başlıkta ve konuda mod olduğunu belirtiyorsun. Mod, client-side yani istemci (oyuncunun bilgisayarında çalışan) taraflı oyunu (ve içindeki integrated server'ı) modifiye eden kod parçacıklarıdır. Plugin ise (genelde...
  8. LifeMCServer

İstek 1.12.2 ecnomy puligin

Denediklerinde ne sıkıntı yaşadın? CraftConomy kullanılıyor diye biliyorum genel olarak. iConomy baya eskidi. Permission plugini olarak sürekli güncellenen LuckPerms var fakat ekonomi için bende pek bilmiyorum eklentileri. Yinede Fe adlı eklentiyi eskiden kullanıyordum, lightweight güzel bir...
  9. LifeMCServer

Burdaki Hatalar Nelerdir ?

1. Başlatma kodlarına "--log-strip-color" ekle veya direk benim kodlarımı kullan. birçok utf-8 problemlerini ve bu tür problemleri çözüyor: https://forum.gamer.com.tr/konu/optimize-edilmi%C5%9F-sunucu-ba%C5%9Flatma-kodu-t%C3%BCm-sunucular-%C4%B0%C3%A7in.420597/ 2. Java 8 211 / 212 kullandığına...
  10. LifeMCServer

Yardım Acil Yardım

AntiTab eklentisini kaldırıp, spigot.yml'den tab-complete: 0 kısmını tab-complete: -1 yapmayı deneyin.
  11. LifeMCServer

Yardım Hiçbir sorun yokken tps'in birden düşmesi?

Donanımın yetersiz. Logları da atabilir misin. Orada da spamlanan hata vesaire yok ise büyük ihtimal sorun donanımında. Timings'de ki skript değeri /sk reload çekerken sunucunun donduğunu gösteriyor bir süre. Mümkünse sunucu açıldıktan sonra reload atma skriptlere.
  12. LifeMCServer

Yardım Aşırı Ping

Windows'un kendi firewallından death bot ip'lerini bloklayabilirsiniz. Powershell scripti ile belli bir dosyadaki ipleri engelleyen bir script vardı araştırırsanız çıkar sanırım. Bunun dışında benim zamanımda PeerBlock diye bir program öneriliyordu. Onun dışında hostinginize ulaşmanız tavsiyem...
  13. LifeMCServer

Yardım give komutu ile özel item verme

/give <oyuncu> <item> <miktar> <nbt> örn. /give oyuncuadı paper 1 {display:{Name:"§6SihirliBilet"}} eğer give komutu Essentials'ın ise şunu da deneyebilirsin: /give oyuncuadı paper 1 &6SihirliBilet
  14. LifeMCServer

Yardım GroupManager dünya sıkıntısı

plugins/GroupManager/config.yml dosyasını açın, mirror kısmından ayarlama yapın. örneğin world_nether, world_the_end ve diğer tüm dünyaların world dünyasındaki yetkiler ve gruplar ile aynı olmasını istiyor iseniz şu şekilde düzenleyebilirsiniz: mirrors: # Worlds listed here have...
  15. LifeMCServer

Yardım DuckDNS nasıl yapılır?

O local internal IP'in, public IP'ni aşağıdan kopyalayıp, 25565 için modem sayfandan (internal IP'inden girebilirsin) port açıp, daha sonrasında bir alan adı/domain/dns yönlendirmesi yapman gerek public IP adresine. public IP adresi bulma: https://checkip.amazonaws.com/ modem şifreleri: Tüm...