MertXDDX kullanıcısının son içeriği

1. MertXDDX

IceNW | 1.8 Kral Faction ! Ejderhalar | Görevler | Tamamen yenilendik ! | Bakmadan Geçme !|

Öncelikle amacım baltalamak değil, yanlış anladıysanız belirteyim. Zaten herhangi bir baltalama amacım bile bulunmaz. Türkiye adına Minecraft serverlarına destek vermek , geliştirmek ve onları daha iyi bir hale getirmektir benim amacım. Bu forumdaki herkesin amacı da bu olmalı. Oyuna...
  2. MertXDDX

Spigot için Chest Commands GUI

pluginin kendi kurduğu dosya, yani istediğim kadar sileyim o dosya yine kurulacak.
  3. MertXDDX

:ciddi::sinirli::tehdit: Bak kardeşim, Spigot ile Bukkit arasında farklar var. Bu farklar versiyonlar arasındaki büyüklük arttıkça artar yani doğru orantılı. Yani kısacası plugin dosyaları ile oynamak herhangi bir şey değiştirmiyor.
  4. MertXDDX

IceNW | 1.8 Kral Faction ! Ejderhalar | Görevler | Tamamen yenilendik ! | Bakmadan Geçme !|

Tanıtımı eksik buldum. Arkadaşların dediğine göre eksik hizmetler varmış. Misal bir kişi güçlü bir internet ile oyunda donmalar yaşıyormuş. Aslında birkaç eleştiriyi'de (eğer doğru ise ) haklı buluyorum. Bunlar şunlar ki ; Bence /bilgi gibi bilgi haritaları saçma. Server'da o kadar çok bilgi...
  5. MertXDDX

Yukarıda ( en başta ) 'da belirttiğim gibi Spigot 1.8.3. O example.yml Pluginin kendi kurduğu. Yani hata vermesi gayet normal. Dediğiniz yöntemi denedim ancak işe yaramadı. En son sürümü yükledim, menuleri kurcaladım ancak aynı. Bununla aynı görevi gören bir plugin var mı spigot'da ?
  6. MertXDDX

Merhaba, Yardım etmeye çalıştığın için Teşekkürler ancak ; Aldığım hata aynı. Teşekkürler.
  7. MertXDDX

Merhaba. Biliyorsunuz ki son zamanda konularım destek bölümünde baya arttı. Kusura bakmayın, yapamayınca soruyorum :) [SORUNUM] : Minecraft Spigot 1.8.3 serverim var. Bu server daha önceden Bukkit olduğu için sorun yoktu. ancak Spigot'a ve 1.8.3'e geçince birtakım sorunlar çıktı...
  8. MertXDDX

Hosting Firmamıza Minecraft'dan Anlayan Elemanlar Alınacaktır!

Merhaba. Malesef eksik bilgi verdiniz. Dolayısıyla kitle çekebileceğinizi sanmıyorum. Kitle ile doğru bir şekilde iletişime geçmek için şu konular hakkında bilgi verirseniz kitlenizin artacağından eminim ( Lütfen konuyu düzenleyin) : Hosting firmanız ne hakkında ? Adı ne ? Hizmetleri ne ? Yaş...
  9. MertXDDX

EchoPet Human ve Essentials sorunu

Aslında 1.8' e değil de Spigot 1.8'e güncelledim. Artık Essentials çalışıyor ancak, neden EchoPet'de human çalışmıyor ? Verdiği hata şu : Human pet type is not compatible with this server version. (İnsan hayvan türü bu sunucu sürümü ile uyumlu değil.) Herneyse. EchoPet yerine başka bir plugin...
  10. MertXDDX

[GUNCELLEME] Spigot 1.8.3'e geçildi. Bu geçiş esnasında Essentials plugini çalışmadı. Echopet çalışmakta ancak Human versiyonu çalışmamakta. server.properties'de zaten hepsi açık. Dosyalarla da ayarladım pluginlere komut da yazdım. Evet. Fark ettim ve düzeltmeye çalıştım. Dosyada...
  11. MertXDDX

Merhaba Gençler. İşim acele olduğu için özet geçmem gerek. Server'da hayvan ve canavarları kapattım ancak bunu ne ile yaptım hatırlayamıyorum. Sonra EchoPet'i kurdum. EchoPet kurulmadı. ne klasör, ne de komutları çalıştı. /plugins de bile pluginden eser yok. Hayvan ve canavar doğma sorunundan...
  12. MertXDDX

ShopKeepers Çalışmamakta

Teşekkürler işe yaradı :) . Ancak : Köylüleri herkes itebiliyor ? bunu nasıl engellerim ?
  13. MertXDDX

ShopKeepers Çalışmamakta

Kusura bakma :( 1.7.2(normalde 1.8.x , 1.9.x ve 1.10.x olacak server tamamlandıktan sonra) anlamamıştım :( Vaay karşim gelmiş :D Skript derken :D ? Skript çakışıyor mu pek bilmiyorum ancak sanırsam hayır. Versiyonum 1.7.2(normalde 1.8.x , 1.9.x ve 1.10.x olacak server tamamlandıktan sonra) o...
  14. MertXDDX

Minecon Neden Türkiye'ye Gelmiyor?

Kurumların yasaklamaya kalkışması sadece bu ülke bunu istemiyor diye izlenim bıraktı. Yani boş hayaller kurmayalım :D
  15. MertXDDX

Minecraft'ın TR sunucuları batıyor gibi.

:D Daha zor :) İngilizce eğitimin ne bilmiyorum. İngiliz rehber'de çok çok çok zor. Dediğim gibi ailenizin kazandığı ücreti sormayacağım ancak o rehber'e 3 katını vermen gerek. Hypixel vb. server kurmayı planlıyorsan. :D