MustafaGezer kullanıcısının son içeriği

1. MustafaGezer

Açtığım Sunucuda Ortak Arıyorum

Discord ile ilgilenmeyi ve sunucu yetkili alımları ile ilgilenebilirim yani admin olmak :)
  2. MustafaGezer

16 gb server yetkili aımı

Sunucuda deilsiniz.
  3. MustafaGezer

Bedava Hosting Arıyorum 000webhost ve Freehosting Olmasın Lütfen

Güzel yanıt. Doğru söylüyor. Dikkat et kandırmasınlar :)
  4. MustafaGezer

Play.PatrickNW.Com | Gelişmiş Kozmetik! | Üstün Hile Koruması - Enchant 2.0 | Klan Bayrakları - Yetenekler | SkyBlock'tan Gerçek Para Kazan! |

neden herkes bu sunucuyu kötülüyo sanıyosunuz b yüzden bak bazı arkadaşların mesajı kaldırılmış ahaha berbat bi yer
  5. MustafaGezer

Play.PatrickNW.Com | Gelişmiş Kozmetik! | Üstün Hile Koruması - Enchant 2.0 | Klan Bayrakları - Yetenekler | SkyBlock'tan Gerçek Para Kazan! |

Efsanenin tadı denilebilir. Hem konu tasarımıyla hem banneri ile hem sistemleri ile sunucuyu harika bir şekle getiren kuruculara teşekkürler dilerim. Bu koronada sıkılmamamız için en iyi sunucu denilebilir. Efsaneyi kendi elleriniz ile yaratmışsınız :)
  6. MustafaGezer

Gerek kalmadı silebilirsiniz

MustafaGezer#5833 ekleyin parasıyla yaptırılacaktır !
  7. MustafaGezer

Yotube montaj cı aranır. varsa dc gelsin https://discord.g.g/GNQs4U

Burası youtube montajcı arama kısmı değil. İyi forumlar.
  8. MustafaGezer

1 tane moderator arıyoruz gerekli bilgi içerde

Moderator'ün görevi pluginden scripten vs anlamakmı?
  9. MustafaGezer

Minecraft Sunucu Alımı 1.8.x

Sunucuya noldu açıklarmısın ben mdgfire
  10. MustafaGezer

Selam içeriye bak başka bir mevzu daha !

Değerli yorumun için teşekkürler kardeşim
  11. MustafaGezer

sana şöyle hiza edeyim güzel kardeşim adamlar serveri bakıma alıyorlar alım kısmına alım var diyorlar sunucuya girinca bakımdayız yyazısı çıkıyor. adamlar bi yetkili alıyor kurucu gitmiş yetkili diyoki kurucumusait deil diyorlar anlamadıysan MustafaGezer#5833 gel konuşalım iyi günler iyi...
  12. MustafaGezer

Ha bide kurucu yok rehber var kurucu müsait degil diyorlar hay :D
  13. MustafaGezer

Yorumunuz için teşekkürler zaten bahsetmiştim orada gördügünüz üzere. İyi akşamlar. İyi forumlar dilerim.
  14. MustafaGezer

Merhabalar dostlarım yine ben mustafagezer bugün bir sorun daha var lütfen aşagı inin. NOT=Laf atmak yada küçümsemek için geldiyseniz okumanızı ve yazdıgım şeye bakmanızı istemiyorum. Evet sayın minecraft yetkili alım takipçileri biliyorsunuzki herkes ya aternostan server açar ya keyubu yada...