RyderMX kullanıcısının son içeriği

1. R

[SORU] Hosting Secimi

Batihost der gecerim
  2. R

Oyuncuların Az Sekmesi .

Böyle yapmayıp , damageleri düzgün olan serverler var :S:S
  3. R

Oyuncuların Az Sekmesi .

PvP Sunucusunda gerçekten kötü oluyor , oyuncuya vurunca 2 blok sekmesi lazım , olta atınca sekmesi lazım baya fakat çok sekmiyor bunu ayarlamanın bir yolu yokmudur?
  4. R

Belirli bir pingi aşınca oyundan atması ?

Çalışanını yapabilirmisin ? Dostum , Servere girerken kicklese olur mu? 170 pingden fazlaysa giremesin mesela .
  5. R

Belirli bir pingi aşınca oyundan atması ?

Bu skript yapılabilir mi beyler ? örneğin oyuncu 170 pingi geçince kicklensin ve , Pingin fazla !! giib bir şey yazsın yapabilirmisiniz lütfen?
  6. R

Batihost hakkında .

Sunucunun Süresinde değilim usta , dediğim gibi şikayet değil merak konusudur . Türkiyede firmanızın üstünlüğünü az çok biliyor herkes , bana göre şahsi fikrim piyasanın en iyisi sizsiniz . her ne kadar 31 gün makine süresi versenizde (!) :alkış:
  7. R

Batihost hakkında .

Öncelikle bu konu bir şikayet değil Merak konusudur . Saat 12'de attığımız tickete neden 5 saat sonra cevap veriliyor ? Üstelik mesai saatlerinin içinde . Minecraft sunucusu kiraliyoruz , parayı veriyoruz 8 saat oldu hala kurulum yapılmadı ama sözde şöyle "Hafta içi 12-6 arası kurulumlar yapilir...
  8. R

Skript Hakkında yardım

Bu forumda mutlaka , çözebilecek arkadaş vardır konuya bekleniyorsunuz :kaş::kaş: Oyuncunun başında NONE Yazıyor lütfen yardımcı olun be :/ Hala birinin yardım edeceğinden , ümitliyim.
  9. R

Bu Pluginin adı nedir acaba?

Bu şekilde kaldı maalesef :emin::emin:
  10. R

MotdManagerde böyle bir özellik olduğunu sanmıyorum , elinde hazır config varsa verebilirmisin ?
  11. R

Bu pluginin adı nedir acaba ? MotdManager veya SexyMotd olmadığını biliyorum :)
  12. R

Skript Hakkında yardım

on chat: if {Color.format.%player%} is not set: set {Color.format.%player%} to {Color.%player%} if {Color.%player%} is not set: set message to "%message%" else: set message to "%{Color.%player%}%%{Color.format.%player%}%%message%" on chat...
  13. R

|YARDIM|Serverde en fazla öldüren 3 adam

Sağ tarafta scoreboard şeklinde değilde mesela /sıralama yazıldığında en çok öldüren 3 kişi çıksa , veya tabela olsa üstündede 1.nin skin kafası felan olsa , böyle bir plugin arıyorum varmıdır acaba? skriptte kabulümdür. :)
  14. R

ChestCommands , ACil istek

Olmadı . 10 karakter şeyş
  15. R

ChestCommands , ACil istek

Hocam böyle olacak fakat , mesela sağ tıklayınca panel açılıyor açılmadan direk katılamazmıyız ? teşekkürler.