ScooTR kullanıcısının son içeriği

1. S

[YARDIM] Vuruş Artışı

Arkadaşlar Cok Soru Sordugumu Biliyorum Ama Yardımcı Olabilecek Var Mı ? Soru Su : Mesela Ben Bi Adama Vuruyorum ve Vurdugum Hasar %10 Daha Fazla Girecek Mesela 10 Kalp Vuruyorsam 1 Kalp Daha Fazla Vuracağım Gibi Nasıl Yapabilirim ?
  2. S

[YARDİM] Skriptu Plugine Bağlama

şuanda bağladım ve kullaniyorum baktiginiz için teşekkürler :)
  3. S

Yeni Arena Falan Yok Bir Site Buldum Ama İngilizcesi Perfect Olan Bakıp Bana Anlatabilir Mi ? https://bitbucket.org/ftbastler/bukkitgames/wiki/Syntax%20elements%20for%20Skript
  4. S

Arenayla Degil Bir Yerde Görmüştüm On Load: falan yapmıştı ama şimdi bulamıyorum.
  5. S

Hayir O Degil BukkitGames Yani HungerGames Ben Burda Ayri Kit İstiyorum ve Kendim Skriptle Olusturmam Lazim Ama Skripti Nasıl bukkitGamese Baglayacağımı Bilmiyorum.
  6. S

Arkadaşlar Skripti BukkitGames Adlı Plugine Nasıl Bağlarım Yani Kit Eklemek İstiyorum Skriptten Ama Nasil Ekliyeceğim Plugin Falan Mi Lazim Yardim Pls @Switcher
  7. S

Bir Plugini Baska Versiona Uyarlama

Ama Aşırı Derecede Cok Lazım Şuanda Server Kuracağım ve Bu Olmadan Skripte Bağlıyamıyorum Bukkit Games Pluginini Bu Arada @blade20090999 plugin ismi yukarda yazıyor ama burayada yazayım "bukkitgames plugin v2.3.3 by ftbastler"
  8. S

Yukarda Pluginin İsmini Attım Kontrol Edip Bi Bakabilir Misiniz ?
  9. S

Beyler Plugin Hungergames Plugini "bukkitgames plugin v2.3.3 by ftbastler" bunu 1.7 ye uyarlayabilen arkadaşlar bi baksın lütfen.
  10. S

Baya kaliteli diye biliyorum bir arkadas yapmis 1.8 versiyonu 1.7 olarak kullanabiliyor .class hatasini yoksayiyor ben sadece kullansam yeter olabilir mi bu ? @Erenbulbul
  11. S

Elimde bir plugin var ve sadece 1.8 versionu var ben bunu 1.7 spigota uyarlamam istiyorum ama nasil yapacagimj bilmiyorum yardimci olacak arkadaslari bekliyorum. Lutfen cok onemli
  12. S

[YARDIM] Cooldown İle Alakali!

1 day i 1 second yaptmda oyunda durmadan silmesi lazım onun oyunda olmadığı sürecede silecek yani.
  13. S

kardeş bunu yaptığımda 1 puanı silmiyor 1 gün geçtiği zaman cooldown mu ne varmış onunla nasıl yaparım bunu ?
  14. S

Beyler Sizden İstediğim Şey Şu: Bir şey olcak örneğin {orn.%player%} bunu ben sayi olarak belirledim ve bu şey gün geçtikçe 1 puan azalıcak 0 dan büyük bir sayıdaysa bunu nasil sağlayabilirim sorunsuz bir şekilde ? @Switcher @SnKaan
  15. S

[YARDIM]If ve Else Hatasi Yardim Lütfen

[/url][/IMG] [/url][/IMG] İlk Defa Ekliyorum Ama Olmazsa Diye http://hizliresim.com/MEzpg9Beyler Yardimlariniz İçin Saolun Sorunu Çözdü @Sezdolonoid400 ve @Minecraftplayerr Uykusuzluktan Ne Yaptığımı Bilmiyorum Saolun.