tikiro kullanıcısının son içeriği

1. tikiro

CRAFTLABOR / FACTIONS, GÖREVLER, MESLEKLER / CRAFTLABOR.MINECRAFT.TO

Güncellemeler: Görev sayısı arttırıldı. İnternet sitesine sohbet eklendi. Görüşlerinize saygı duyuyorum ancak serveri sabote etmenize gerek yoktu. İnternet sitesindeki sohbete "anan za" mesajını gönderen kişinin siz olduğunuzu az önce doğruladık. Serverdan süresiz olarak uzaklaştırıldınız...
  2. tikiro

CRAFTLABOR / FACTIONS, GÖREVLER, MESLEKLER / CRAFTLABOR.MINECRAFT.TO

Merhaba arkadaşlar yakın geçmişte açılmış olan factions serverini sizlere tanıtmak istiyorum. Daha önce bu yönde bir çalışmam olmadı bu yüzden birçok eksik ve hata olabilir anlayış göstermenizi rica ediyorum. Serveri açmadan önce birkaç serverda oynadım ve oyuncuların bir factions serverdan...
  3. tikiro

CRAFTLABOR / BİRLİKLER, OYUNLAR, GÖREVLER, ETKİNLİKLER / CRAFTLABOR.MİNECRAFT.TO

Server süresi uzatılmıştır sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Versiyon: 1.7 versiyonlarından servera giriş yapılabilmektedir. Server Adresi: craftlabor.minecraft.to İnternet Sitesi: www.craftlabor.net
  4. tikiro

CRAFTLABOR / BİRLİKLER, OYUNLAR, GÖREVLER, ETKİNLİKLER / CRAFTLABOR.MİNECRAFT.TO

Merhaba arkadaşlar yakın geçmişte açılmış olan factions serverini sizlere tanıtmak istiyorum. Daha önce bu yönde bir çalışmam olmadı bu yüzden birçok eksik ve hata olabilir anlayış göstermenizi rica ediyorum. Serveri açmadan önce birkaç serverda oynadım ve oyuncuların bir factions serverdan...
  5. tikiro

Viphammadde Sıkıntısı

/region addmember viphammadde kullanıcıadı
  6. tikiro

Viphammadde Sıkıntısı

Merhaba lütfen aşağıdaki mesaja göz atın.
  7. tikiro

Film onerisi

Hayatımın En Kötü Gecesi Limit Yok
  8. tikiro

Hastayım Öneri Verin

Merhaba geçmiş olsun. Pirinç lapasının ishale iyi geldiğine dair makaleler var. İsterseniz bir deneyin. Pirinç lapasının özelliği nedir? Pirinç lapasının suyu vücutta tutması nedeniyle isale iyi geldiği söylenmektedir. Pirinç lapası nasıl hazırlanır? Bir çay fincanı pirinç, iki çay fincanı su...
  9. tikiro

Minato Nagase

Minato Nagase
  10. tikiro

Minecraft açılmıyor

Merhaba yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilir misiniz?
  11. tikiro

[Yardım] SilkSpawners

Merhaba sanırım varsayılan oyuncu grubuna aşağıdaki şekilde izin eklemeniz gerekiyor. Örnek: "silkspawners.silkdrop.creeper" iznini eklediğinizde oyuncular sadece Creeper adlı yaratığın spawnerını kırabilirler. Kullanım: silkspawners.silkdrop.<yaratık> İzin eklerken kullanabileceğiniz yaratık...
  12. tikiro

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

*Forum kullanıcı adınız: tikiro *Sadece gerçek adınız: Serkan *Yaşınız: 20 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 2 ay *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Hayır *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: GamerRocko *Modlu Minecraft oynuyor musunuz: Evet *Steam hesabınız var mı ...
  13. tikiro

Merhaba!

Hoş bulduk. Web tasarımda pek iddialı değilim küçük çapta çalışmalar yapıyorum. :lol: Hoş bulduk. İyi dileğiniz için teşekkür ederim. ^_^
  14. tikiro

Merhaba!

Merhaba sayın Minecraft Türkiye forum sakinleri. Ben Serkan 20 yaşındayım Eskişehir'de yaşıyorum. İlgi alanlarım programcılık ve web tasarım. Hepinizle iyi geçinmeyi ümit ediyorum. İyi akşamlar dilerim. ^_^ (Yakında bir factions sunucusu açmayı planlamaktayım. Bir factions sunucusundan...