Toprak998 kullanıcısının son içeriği

1. T

İstek Ekip Arıyorum

Aternos Tan Yada Başka Bir Yerden Server Açıcam ancak param yok ve bilgim de kısıtlı bana bir ekip lazım ekipibme katılmak isteyenler olursa yazsın.
  2. T

İstek Para Plugini

Özür Deilerim Haklısınız Yani Çek gibi bir şey sandıktan falan çıkabilicek ondan sonra sağ tık yapınca parana eklicek miktarı
  3. T

İstek Para Plugini

Ben Para Sıkıntısını Hallettim ama bana şimdi de kağıt la para verilemsi lazım
  4. T

İstek Para Plugini

Bana Çalışan Ve Uğraşırmayan Hub Serveri İle Uyumlu Olabilecek bi Para Plugni öneririmisiniz yada yaparmısınz
  5. T

Yardım Multiverse-Core

Discorda giremiyorum ve düzelmedi aternos tan kuruyorum serveri
  6. T

Yardım Görünmeme SOrunu

Şu Anda Hub Serveri Kurmaya Çlışıyorum ve bu gün insanlar görünmez falan oluyo istemeden yok oluyolar bnde dahil nasıl düzeltirim Bi Pluginden Kaynaklımıdır
  7. T

Yardım Multiverse-Core

bir şey Daha Sorucam Şu Anda Hub Serveri Kurmaya Çlışıyorum ve bu gün insanlar görünmez falan oluyo istemeden yok oluyolar bnde dahil nasıl düzeltirim
  8. T

Yardım Multiverse-Core

Çok Sağolun Gerçekten İnanımlaz Yardımcı Oldunuz Teşekkürler :1::1:
  9. T

Yardım Multiverse-Core

izniniz yok dedi ve yukarıdaki Attığım Şeyin AYnısını Verdi
  10. T

Yardım Multiverse-Core

Tıpatıp Aynısı Kopylaayıp Yapıştırdım
  11. T

Yardım Multiverse-Core

hala aynı hatayı almaktayım
  12. T

Yardım Multiverse-Core

ayrıca aldığım hata şu şekilde dediklerinizi yapmama rağmen null yazdı ondanmı
  13. T

Yardım Multiverse-Core

İlk Olarak Anlamadım İkinci Olarak ta NPC ile Işınlanıyorlar ve npc ye ekledim komutu ancak Oyuncu(Default) Rollerine Sahip Kişilerin /mvtp bwol Komutu Kullanabilmeleri Lazım. Onun GroupManager Pluginine Eklencek İzin Kodu Nedir Onu Merak Ediyorujm
  14. T

Yardım Multiverse-Core

Multiverse-Core un "mvtp" Komutunu Oyuncu(Default) Rütbesine Kullanmasına İzin Vermek İstiyorum Yani Multiverse Core un MVTP komutu Group Manager İçin izni Ne Dünya Adı: bwol İzin Gereken Komut : /mvtp bwol
  15. T

Yardım Server İçin CPS Limiti AYarlama

Kanka İlk Konuda Çok Haklısın Ama Nasıl Açıcam Bilmiyorum Bana Biraz Bilgi verirsen sevinirim