Vanth kullanıcısının son içeriği

1. Vanth

Sunucumda oyuncuları şifresini öğrenme

Loglardan /login kelimesini veya /giris kelimesini aratarak bulabilirsin. Ugrasman lazim.
  2. Vanth

chunk silme yöntemi yardım (Bilmeyenler Boş Boş cevap vermeyin)

/stoplag 2 kere yaz duzelme olacaktır.
  3. Vanth

Opum Ama Yetki Kullanamıyorum

Plugins > Factions > conf.json > "disablePVPForFactionlessPlayers": false yaparsanız sorun çözülecektir.
  4. Vanth

Çok Önemli Lütfen Bakın Sorunum:Serverle İlgili

Seğer server açıyosan başkasından bekleme biraz uğraş kendin yap emin ol kendin yaparsan en iyi sonucu alırsın. Hem millete niye güvenesin ki değil mi? :)
  5. Vanth

[Yazılı] World Edit Dersleri #1

Merhaba arkadaşlar, Biliyorum forumda world edit ile ilgili çok fazla konu var fakat bende iyi olduğum birşeyle ilgili konu açmak istedim... Komutları aynen ingilizceleri ile yazacağım çünkü komutu unuttuğunuzda hata çıkacaktır ve ingilizce olacaktır bu sayede ingilizceleride aklınızda...
  6. Vanth

[Aktif / 1.7.2] Mirana Gaming / LAPİS EKLENDİ-Cekilis-Alımlar-Boss-Moba Donusme-Takas-Faction-Kelle

Hahahah banlıyım serverdan unutmuşum :D neyse güzeldir eminim kolay gelsin sana :)
  7. Vanth

[Aktif / 1.7.2] Mirana Gaming / LAPİS EKLENDİ-Cekilis-Alımlar-Boss-Moba Donusme-Takas-Faction-Kelle

Düşünceme saygı duydugun için öncelikle teşekkür ederim ayrıca benim tepki yönetim kadrosuna değil server sahibine siz ne kadar iyide olsanız o kurucu varken o servera gelmem ben kimseyede tavsiye etmem... İşi bitinceye kadar derler ye işte öyle bir kurucu h2tankas. Tecrübe ettiklerimi...
  8. Vanth

durust ve saygılı konusuna katılmıyorum. Ayrıca serverda yaş ayrımından baska birsey yok. Eski moderatoruyum serverin kuzeni 64 enchli elma almıs set cekmiş kendine bunu şikayet ettim geregi yapıldı sonra kuzeni yetkimi aldı işin ilginç tarafı. ordaki tek adam mert_cicen dir. Servere gelince...
  9. Vanth

Başlangıç İtemları

Teşekkur Ederim :)
  10. Vanth

Başlangıç İtemları

tesekkur ederim fakat ben bunu,yapıp kaydettiğimde config.yml.broken olarak geciyor neden acaba?
  11. Vanth

Başlangıç İtemları

serverimde başlangicta demirset ve demir aletleri vermesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
  12. Vanth

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

bende kullanıyorum nitradoda neden bende sorun yok o zaman? Oynarken hata yapmıssındır
  13. Vanth

Markette İtem Framelerin içindeki itemleri kartopu ile aliyolar yardimmmmmm!!!

biraz arastırma yap cunku millet aynı seyleri soylemekten sıkıldı... diğer arkadaslarımın diğer KONULARDA da soylediği gibi frameprotect pluginini yuklersen kırılmaz. Not: Plugin otomatik devreye giriyor.
  14. Vanth

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

paketin icinde bulunan frameprotect plugini otomatik olarak korumaya alıyor zaten serverimde kullanıyorum ve hiç sorun yok. Eger sende sorun varsa paketi duzgun yukleyememişsın demektir.
  15. Vanth

Doğru diyorsun paketini kullanıyorum sorunsuz ama daha beğenmedim hemen beğeniyorum :) harika bir paket hiç pişman degilim combatlog yok sadece herseyide devletten beklememek lazim :D