[Aktif / 1.7.2] Mirana Gaming / LAPİS EKLENDİ-Cekilis-Alımlar-Boss-Moba Donusme-Takas-Faction-Kelle

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
GÜNCEL ![DOUBLEPOST=1393334141,1393253105][/DOUBLEPOST]BUGÜN GÜNÜNÜZDE DEĞİL MİSİNİZ O ZAMAN MiranaTürk e Bekleriz :)[DOUBLEPOST=1393357512][/DOUBLEPOST]Neden Mi MiranaTürk Çünkü Kaliteli, Eğlenceli ,Sevecen, Deneyimli ve İlgili Kadro, %0 Lag, Kanlı PvP Ve İstediğiniz her şey :)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Güncel !

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
GÜNCEL ![DOUBLEPOST=1393685855,1393505288][/DOUBLEPOST]BEYLER SERVERİMİZİ DENEMENİZİ ÖNERİRİM :)
---------------------------------------------------------
TÜNAYDIN- IP: play.miranaturk.com
[DOUBLEPOST=1393700023][/DOUBLEPOST]GÜNCEL ![DOUBLEPOST=1393715866][/DOUBLEPOST]Beyler ve Bayanlar Herke Burda Sizde Gelin :)

Vanth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
durust ve saygılı konusuna katılmıyorum. Ayrıca serverda yaş ayrımından baska birsey yok. Eski moderatoruyum serverin kuzeni 64 enchli elma almıs set cekmiş kendine bunu şikayet ettim geregi yapıldı sonra kuzeni yetkimi aldı işin ilginç tarafı. ordaki tek adam mert_cicen dir. Servere gelince orman disinda col spawn market arena alintir. Marketin alt katı,hapishane,minigameslobi de 1 gram emegi yoktur hepsini mert_cicen,ben ve checkmyname yapmıstır. Ayrıca ortagına paneli vermeyen bir insanın serveridir. Checkmyname e ne oldu diye sorarsanız onunda sonu benim gibi iste... Neyse kısacası serveri tavsiye etmiyorum.

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
durust ve saygılı konusuna katılmıyorum. Ayrıca serverda yaş ayrımından baska birsey yok. Eski moderatoruyum serverin kuzeni 64 enchli elma almıs set cekmiş kendine bunu şikayet ettim geregi yapıldı sonra kuzeni yetkimi aldı işin ilginç tarafı. ordaki tek adam mert_cicen dir. Servere gelince orman disinda col spawn market arena alintir. Marketin alt katı,hapishane,minigameslobi de 1 gram emegi yoktur hepsini mert_cicen,ben ve checkmyname yapmıstır. Ayrıca ortagına paneli vermeyen bir insanın serveridir. Checkmyname e ne oldu diye sorarsanız onunda sonu benim gibi iste... Neyse kısacası serveri tavsiye etmiyorum.
Arkadaşım bu düşüncen sana Kalmış. Saygı duyuyorum ayrıca kadromuz yenilendi ! Bir daha baktıktan sonra bi daha yaz bize
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Günaydın MİRANACILAR :D

Vanth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım bu düşüncen sana Kalmış. Saygı duyuyorum ayrıca kadromuz yenilendi ! Bir daha baktıktan sonra bi daha yaz bize
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Günaydın MİRANACILAR :D
Düşünceme saygı duydugun için öncelikle teşekkür ederim ayrıca benim tepki yönetim kadrosuna değil server sahibine siz ne kadar iyide olsanız o kurucu varken o servera gelmem ben kimseyede tavsiye etmem... İşi bitinceye kadar derler ye işte öyle bir kurucu h2tankas. Tecrübe ettiklerimi söylüyorum, ben tavsiye etmiyorum adminler,modlar,rehberler harikadır eminim ama o kurucu varken olmaz bence... Server 80 çektiği günleri hatırlarım h2tankas gelince nedense server 60 altına iniyordu işte şimdide 20 felan ama girip bidaha bakıcam bilgisayara oturdugumda :)

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Düşünceme saygı duydugun için öncelikle teşekkür ederim ayrıca benim tepki yönetim kadrosuna değil server sahibine siz ne kadar iyide olsanız o kurucu varken o servera gelmem ben kimseyede tavsiye etmem... İşi bitinceye kadar de.rler ye işte öyle bir kurucu h2tankas. Tecrübe ettiklerimi söylüyorum, ben tavsiye etmiyorum adminler,modlar,rehberler harikadır eminim ama o kurucu varken olmaz bence... Server 80 çektiği günleri hatırlarım h2tankas gelince nedense server 60 altına iniyordu işte şimdide 20 felan ama girip bidaha bakıcam bilgisayara oturdugumda :)
Bekliyoruz umarım beğenirsin. O Zamanları bilmediğim için bir şey diyemiceğim.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Günaydın Miranacılar :)

Vanth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hahahah banlıyım serverdan unutmuşum :D neyse güzeldir eminim kolay gelsin sana :)

TRdoodlez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok kötü ya serverin açığını söylüyorum wgler kalktı diyorum adamlar mute atıyor bana keşke söylemeseydimde yıksalardı heryeri yazık rehberlere kafalarına gore mute atıyolar

Nexos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverı beğendim fakat alım yaptığınız kişileri doğru seçin lütfen.

Resimde gördüğünüz gibi rehbere bildirdiğim halde beni takmadan oyununa devam etti.Bu server olmadığını düşünüyorsanız tam resmi de atabilirim

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverı beğendim fakat alım yaptığınız kişileri doğru seçin lütfen.

Resimde gördüğünüz gibi rehbere bildirdiğim halde beni takmadan oyununa devam etti.Bu server olmadığını düşünüyorsanız tam resmi de atabilirim
Rehberler bunu halledemez ki biraz daha dikatli olun iyi günler :)

Nexos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu sizin oyuncularla ilgilenmediğinizi gösterir o zaman lütfen yaptığınız reklamı değiştirin.[DOUBLEPOST=1393877114,1393877064][/DOUBLEPOST]Şunuda söylemeliyim ki yazdığım yazıda para sistemindeki hatalar hakkındaydı.

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sizin oyuncularla ilgilenmediğinizi gösterir o zaman lütfen yaptığınız reklamı değiştirin.[DOUBLEPOST=1393877114,1393877064][/DOUBLEPOST]Şunuda söylemeliyim ki yazdığım yazıda para sistemindeki hatalar hakkındaydı.
ClearLagı rehberler engelleyemez Clearlagın bi zmaananı ve uyarısı vardır buna dikkat edelim.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Günaydın Miranacılar :D