vErdemSoykal kullanıcısının son içeriği

1. vErdemSoykal

FreeBsd sysinstall sıfırlanma sorunu

SORUNUM ÇÖZÜLDÜ
  2. vErdemSoykal

Canavar Spawnlama

Şöyle bir plugin veya skript var mı ? Herhangi bir komut olucak örneğin /canavaryarat1 falan felan böyle yazdığım zaman config dosyasından yada oyun içinden ayarlanıcak mesela bu komut 5 iskelet 2 örümcek 10 zombi çağırıcak onun gibi ?
  3. vErdemSoykal

Pride's Soldiers - Silah Tasarımı (Uzi)

çok güzel olmuş ama sen yaptığın için dislayk
  4. vErdemSoykal

[Sk] Metin2 Tarzı Skript V3 Güncellendi -Durmadan Devam-

Ben demirci olayını sevdim :lol: aklımda çok güzel bi skript fikri var ben yapmayı bilmiyorum istersen özelden anlatip yaparım dersen ypa
  5. vErdemSoykal

[Sk] Metin2 Tarzı Skript V3 Güncellendi -Durmadan Devam-

Skript güzel olmuş birazcık daha geliştirilmesi gerekiyor ve buna texture pack lazım bide kılıçlarda +3 hasar felan yazıyor ya onlar etkiliyormu saldırıyı yoksa öylesinemi yazıyor ? Not: Huzuni ve ''Pantalonlar'' üzdün kardeş <_<
  6. vErdemSoykal

ben 2012 de katıldıydım föşik adminler banladı :(

ben 2012 de katıldıydım föşik adminler banladı :(
  7. vErdemSoykal

Vardıda benim eski pcde hata veriyodu iade etmiştim

Vardıda benim eski pcde hata veriyodu iade etmiştim
  8. vErdemSoykal

meraba maynkıraftpıleyır kardeş

meraba maynkıraftpıleyır kardeş
  9. vErdemSoykal

Lastwar | Blue vs Red - Silahlı Minecraft Sunucusu | 1.8.X

Güzel düşünülmüş bir sunucu fakat uygulaması açıkcası çokta iyi olmamış. Serverde çok fazla oyun hatası var.
  10. vErdemSoykal

Minecraft Haritasına Yardım Edebilecek ve Gta 5 Oynayacaklar

Merhabalar öncelikle arkadaşımla bir minecraft haritası yapmaya başlamıştık bayağıda iyi gidiyor fakat bizim aklımıza hikaye yapmak sonradan geldi :D Birde bazı yerlerde redstone devreleri felan gerekiyor hikaye konusunda , biraz redstone konusunda vs. yardım edebilecek birisi var mı ? Birde...
  11. vErdemSoykal

Bilgisayar Parçalarından Anlayanlar Gelebilir mi ?

Dediğim gibi bilgisayar parçalarından çok anlamıyorum az biraz yeni nesil ekran kartlarından anlıyorum. Yani kısacası dediğini anlamadım :D ama hani ucuza alabileceğimiz bir anakart varmıdır arkadaş anakartıda değişmek istiyormuş. Nereden bakıldığını pek bilmiyorum anakartada dxdiagdan baktım...
  12. vErdemSoykal

en fazla 600-700TL Benim için değil arkadaşım soruyor online oyunlar oynuyor hep öyle üst düzey gta5 , fallout 4 falan filan oynamıyor. Arkadaşımın ekran kartı için en fazla 150-200 tl bütçesi var
  13. vErdemSoykal

Merhaba arkadaşlar benim arkadaşımın ailesi çok cimri :lol: o yüzden arkadaşım kendi harçlıklarıyla bilgisayar toplamayı planlıyor. 500 TL bütçesi var bu çok düşük bir bütçe pek bir şey olmaz ama şimdiki kasasını yükselticek işte ben internetten ram , ekran kartı ve işlemci baktımda bi...
  14. vErdemSoykal

15. vErdemSoykal