Arama sonuçlarınız

1. KöfteistKöfte

K.A.S.A. Dünyalarınız

Arkadaşlar, buraya K.A.S.A. ile oynayanlar dünyalarından ekran görüntüleri atsın. Bakalım kimler neler neler yapmış? Güzel şeyler çıkarttığınıza eminim :) Bir de hangi K.A.S.A. versiyonunu yazmanız ne zorlukta geliştiğinizi anlamaları açısından daha rahat bir bilgi olur.
  2. KöfteistKöfte

Hangi Karakal Paketi ile Oynuyorsunuz?

Arkadaşlar, paketlerimizin hangisi daha çok tercih ediliyor öğrenmek için bir anket yapmak istedim. Hangi paketi ya da paketleri oynadığınızı işaretlerseniz sevinirim. Yorumlarda da belirtebilirsiniz.
  3. KöfteistKöfte

K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

K.A.S.A. (herhangi bir açılımı yok) mod paketleri GregTech çevresinde kurulan, tamamen teknik modlardan oluşan bir mod paketi ve iki türevinden oluşmaktadır. Genel olarak GregTech seven ve en etkin biçimde GregTech ağacı ile gelişmek isteyen kişiler için ideal bir mod paketidir. Lütfen...
  4. KöfteistKöfte

BetaCraft 0.1.0 Mod Paketi (1.6.4)

UYARI: BetaCraft mod paketi'nin desteği kesilmiştir. BetaCraft ile oynayan kişiler mod paketini kendi başına güncelleyerek devam edebilir ya da KayraCraft mod paketine geçebilirler. Evet ve işte beklediğiniz an, BetaCraft mod paketi yayınlandı. BetaCraft bildiğiniz ya da bilmediğiniz gibi benim...
  5. KöfteistKöfte

Modular Power Suits-Optifine probleminin çözümü

Bildiğiniz gibi Modular Power Suits modu Optifine ile pek iyi anlaşamıyor, ikisi beraberken Modular Power Suits'in simgeleri saçma bir biçimde gözüküyor. Ama bunun kolay bir çözümü var. Minecraft'ımızın kurulu olduğu yere geliyoruz, oradan "config" klasörüne girip ya "mmmPowersuits.cfg"...
  6. KöfteistKöfte

Hadi evinizi gösterin

FTB'nin kendi forumunda ve bazı yabancı forumlarda gayet güzel bir konuya dönüşen bir konu konseptidir aslında bu. Ben de buraya taşımak istedim. Olay basit, buraya FTB'deki (ya da başka mod paketi) evinizin resimlerini (abartmak isteyen videosunu) koyun, ve insanlar yorumlar yapsın, iyi bir iş...