Arama sonuçlarınız

1. Doc.

MAHSUR - Bir Kurtuluş Hikayesi

Merhabalar! Sizlerle yaptığım bu haritayı paylaşmak istedim. Aslında bunu Beril abla için hazırlamıştım ama dayanamadım, başkaları da oynasın istedim. Haritayı biraz kısa tuttum. Aslında bu harita benim bir tanıtıcım, bir reklamım gibi oldu. İlerideki haritalarım da buna benzer olacaktır. Eğer...
  2. Doc.

Diger Taraf Yanmakta

Merhaba arkadaslar. Bir kere de Minecraft ile ilgili hikaye yazayim dedim. Baslayalim o halde. İyi okumalar. 1. BOLUM Cok guzel bir diyarda yasiyorduk,1.5.2'ydi bu diyarin adi. Bir yanimizda balta girmemis ormanlar,bir yanimizda kupkuru coller,diger yanimizda dondurucu karalar ve son tarafta...
  3. Doc.

Gölgelerdeki Savaş

WAR IN THE SHADOWS. Yağmur kedi köpek gibi yağıyordu. Artık bir yerlere saklanmamız gerekiyordu. Onca muhafız bizi ararken ortalıkta dolaşmamız tam bir salaklıktı. Kapişonumun önünden akan sular yüzümü yıkıyordu. Önümdeki Alec'in kolundan sıkıca tutup kenara çektim,bir panelin altına. Kuruluk...
  4. Doc.

Sorunum var!

Arkadaşlar ben çeşitli texturepackler indirip denedim fakat LB Photo Realistic hariç hiçbiri bir değişiklik yaşatmadı. Blokların hiçbiri değişmedi,sadece arkaplanlar falan değişti. LB Photo Realistic'in de son sürümünde çoğu blok hatalı geldi bana. Nasıl çözeceğim bunu??
  5. Doc.

Küp Sanatındaki Gelişmelerim

Merhaba arkadaşlar. Bende şu sanat işine başlamaya karar verdim. Hiç görsel açıdan bakmamıştım yaptığım konutlara. şu an sanat bakışım berbat. :D Burada tüm yaptığım yapıları görücüye çıkartacağım. İlk yapıtım ağaç ev. Klasik oldu baya,en kötüsü bu. Kusura bakmayın,şu an kullandığım...
  6. Doc.

Arcanius'un Gazabı

** Hanın birinde,ateş başında bir grup çocuk ve bir yaşlı vardır. Yaşlı anlatmaya başlar. ** "Ahh.. çocuklar. Size bu gece çok acıklı ama bir o kadar da ders verici bir hikaye anlatacağım.." ** Yaşlı adam öksürür. ** "Buradan çok uzak bir diyarda,o masallarda anlatılan diyarların birinde 4...
  7. Doc.

Padhang'ın Savaşı - Bir RPG Hikayesi.

Meraba arkadaşlar. Ben hikaye yazmayı çok severim. Burada da bu bölümü bulup daldım hemen içeri. Ben bir RPG sunucusunda araştırmacı rolü yapıyorum. Sunucu senaryosunda dinler büyük önem taşıyor. Bu da iki dinden birinin tarihi bir hikayesi. 25 sayfa,okumak istemeyebilirsiniz ama okumanızı...