Arama sonuçlarınız

1. S

Arkadaşlar En Güzel Nickli Karekterler Buradan Paylaşılıyor!!!!""

Beyler https://www.facebook.com/CoestarIleMinecraft sayfasında admine mesaj yollayın ben skinli üyelik istiyorum diye eger sayfayı begenmiş ve 2 tane online adam getirmiş iseniz size veriyor karakteriniz !!!
  2. S

Acil Yardım Yardımcı Olana Serverımda Diamond V.i.p Lik Vercem

sen şu adresie bi mesaj at ordan iletişime geçelim senle www.facebook.com/ahmet33camli
  3. S

Serverda V.i.p. Lik Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar serverımda vıp lere özel şeyler eklemek istiyorum birisi bukkit.org dan bir şey indirmen lazım dedi dogru mu ? Dogruysa nasıl kullanacagım ve neyi indirmem lazım bi tardımcı olur musun eger dogru deilse nasıl vip lik vericegim?
  4. S

şey bana onun linkini atar mısın acil lütfen bulamadım
  5. S

plugin mi indrieme lazım
  6. S

pluginleri buldumda permissionex veya group manager programında vıplere istedigim yetkileri verip bazılarını kısıtlamayı bulamadım biliyorsan lütfen iletişime geçer misin www.facebook.com/ahmet33camli mesaj at lütfen ayarlayamadım bide worldguardla world edit i yapamadım yardım et lütfen
  7. S

1.4.4 Ve 1.4.5 Pluginleri Ne Zaman Gelecek?

tmm teşekkür ederim çok işimi yarayacak gibi maximusplugin bilgin varsa ve kendine güveniyorsan sana bi sorum olcak özelden soruyorum
  8. S

WORLD GUARD HATASI

serverdayken /plugin yaz olmazsa /plugins yaz eger orda World Guard plugini çıkmazsa plugin hatalı veya tam yüklenmemiş demekdir eger tam yükleyip hatalı deil diyorsan da pluginin sürümü serverla eşit olmaya bilir Veya /plugins de gözüküyor ama olmuyor ise burda ne oldugnu bende bilmiyorum...
  9. S

Acil Yardım Edin

beyler 1.4.4 pluginleri veya 1.4.5 pluginleri olan varsa hemen söylesin acil plugin lazım verene diamond vip lik verecegim 1 ay lık diamond un ayrıcalıkları https://www.facebook.com/CoestarIleMinecraft da yazıyo beyler acil
  10. S

beyler 1.4.4 pluginleri veya 1.4.5 pluginleri olan varsa hemen söylesin acil plugin lazım verene diamond vip lik verecegim 1 ay lık diamond un ayrıcalıkları https://www.facebook.com/CoestarIleMinecraft da yazıyo beyler acil
  11. S

Facebook Abone Kasma Yasal Hile Degil!!!!

Arkadaşlar Önce Benim Açtıgım Herkeze Açık Olan Facebook Grubunda Toplanacagız... Grubun Linki : https://www.facebook.com/groups/431137226948239/ bu grupda 30 ve dah aüstü kişi oldugun da sırayla herkes birbirine abone olacak ve 30 kişi bu grupda ise size 29 kişi abone olacak eger ben kimseye...
  12. S

1.4.4 Ve 1.4.5 Pluginleri Ne Zaman Gelecek?

Ne zaman 1.4.4 ve 1.4.5 serverları için TÜRKÇE pluginlerl gelecek Snowtiger yapabilecek misin?
  13. S

Coestar İle Minecraft (Onlicraftın kurucusundan) ===> 1.4.5

Arkadaşlar Server jar dosyası 1.4.5 ama 1.4.4 clientlede girebilirsiniz bu şu demekdir client 1.4.5 e çıkınca serverda bi hasar olmadan direk geçebilecegiz anlamına gelir... Neyse; Server şu an da hamachi ile baglanılıyor 2 ay sonra internetimiz degiştigi için hamachisiz olacakdır(7/24)...
  14. S

Merheba Millet İlk Ev Tasarımım Bi Bak Bide Değerlendir

birazdaha fazla calis ve yun kullaazsan daha guzel seyler yapabilirsin
  15. S

Facebook bone Kasma Hilesi Beyler Alın!!!!!

Beyler arkadaşımla denededim yandaki adminlere abone oldukdan sonra açılıyor ama hemen açılmıyo beyler 2 admine abone olup daha sonra bi 6-7 dk bekleyin yeni ayfa açılıyor oradan işlemleri devam ettirin abone hilesi başlıyor sakın korkmayın bi virüs falan yok internet sitesi ...
  16. S

Arkadaşlar Hatalı olan ne!!!!

beyler ben serverımı kuruyorum ama bi yerde hata ypıyorum unutmuşuum kurmayı hatamı söyler misiniz? önce bunları yapıyorum RESİM 1 daha sonra server properties im ise RESİM 2 Bunların hepsini yaptıkdan sonra minecraftı açıyorum tabi önce serverımı RESİM 3 sıra gedi minecraftdan servera...
  17. S

bi yardım eder misiniz

Beyler çogu server da bişeyi kırmak isteyince bana permissions this area gibi değişik bir yazıyo bunu nasıl ayarlıyolar bi söyleyebilir misiniz? Not: Bilipde görüpde söylemeyen olursa umarım bilgisayarı çöker....)
  18. S

userler için bazı plugin izinleri

aga skypeı ekle sana permissionsEX imi atim orda hepsi ayarlı bide perm ayarlarının dosyasını ekle skype : ahmet_camli33
  19. S

Beyler bir yardım edin!!!!

Ben onu buldum Admin yazıyo Moderator da moderator yazıyo ama Buildercıyı yapamıyorum pex user XXXX group set Builder bunu yazınca adam yazı yazamıy biryeri kıramıyo bunun sorunuda builder grubunu kurmam gerekiyormuş bu grubu kuramıyorum bana bu konuda yardım edersen mutlu olurum tw var seni...
  20. S

Beyler bir yardım edin!!!!

arkadaşlar ben swme snowtiger ın plugin paketini yükledim ama 2 tane oluştu daha doğrusu ben istiyorum bunaları ben 100 sn yeye bir çıkan yazıyı jallettim ama gözükmüyor bide birden fazla eklemek isityorum!!!! bide admilerin başında admin yazmasını istiyorum onu nasıl yapıcam bir yardım edin...
  21. S

Lütfen Yatdımcı Olun!!!!

hayir ole bisey yok ben sorunu cozdum premiumsuz skin aldim ve herkes goruyir
  22. S

Lütfen Yatdımcı Olun!!!!

Arkadaşlar ben minecraftda bedava skin yapmak istedim ve http://www.mcskinsearch.gamer.com.tr/skins bu siteden aldıgım nickleri swme girince olmuyo hepsi aynı clasik skin olarak gözüküyo arkadaşım yaptı onda oldu neden bende olmuyor bi yardımcı olun!!!!!!!!!!!!!
  23. S

Türkçe Plugin Paketi

ben bu paketi yukledim ve adminler disinda kimsenin yazisi gozukmuyor bu hangi pluginden dolayi oluyor yardimci olursaniz sevinirim bide arjadaslar bu 100saniyeye bir cikan yaziyi nasil degistirecem lutfen yardimci olun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  24. S

Türkçe Plugin Paketi

arkadaşlar bide bir hata daha oluştu!!!!!!!!!!!!! adminler dışında başkalarının yazdığı yazılar ortada gözükmüyo onu nasıl çözücem onada bir yardımcı olursanız sevinirim
  25. S

Türkçe Plugin Paketi

oyuncular kesmeye çalışınca "you are not buıld" yazıyo nasıl düzelticem