Arama sonuçlarınız

1. 050astalyan

Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

unuttum diye kendime kızıyordum açılmamış hala :) :)
  2. 050astalyan

Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

bayadır bakmıyordum buraya meşguldüm çalışmalar nasıl gidiyor ? :) onun haricinde uzun süredir soracağım soru var 1. Karakterlere özel zırh skini yapacak mısınız ? hepsinin elmas falan takması hoş olmaz bence yapabilirseniz doku paketi ile bunları ayarların derim
  3. 050astalyan

ver abi ver meraktayız zaten spoiler koymaz bize :)
  4. 050astalyan

hocam servere saldırı yapmaya falan mı çalıştı bazı mahluklar ?
  5. 050astalyan

Merhaba arkadaşlar kabul edilip edilmediğimi nasıl öğrenebilirim RelarKvothe
  6. 050astalyan

bir şey sormak istiyorum fazla okuyamadım konuyu fakat stat geliştirme mesela lvl başına +5 puan verip geliştirme gibi bir olay yapabilir misiniz yoksa yaptınız mı
  7. 050astalyan

başvurumu yaptım ve serveri baya beğendiğimi söylemeliyim şahsi olarak çok fazla mmorpg deneyimim olmadı fakat bir mc için yapılacak en iyi sistemlerden olmuş(türkiye içi) servere giremesem bile başarılarınızın devamını dilerim inşallah sürekli serveri geliştirirsiniz
  8. 050astalyan

konuyu silermisiniz

güzel ellerinize sağlık rez :D
  9. 050astalyan

sa kardeş mapını çok sevdim bu tür map bu aralar yok senini bildiğin seninki gibi komut bloklu...

sa kardeş mapını çok sevdim bu tür map bu aralar yok senini bildiğin seninki gibi komut bloklu map var mı seninikini 2 kez bitirdim hızımı alamadım 2-3 tanede bıtırdımde senınkı gibi zevk vermedi :D
  10. 050astalyan

Yıldırım Tanrısı Türkçe Adventure Map Parkur, Zombi, Komut Bloğu vb.

Yıldırım Tanrısına 30 nether yıldızına aldığım silahla 3 kez vurdum öldü bide kuvvet 2 iksiri içmiştim
  11. 050astalyan

Yıldırım Tanrısı Türkçe Adventure Map Parkur, Zombi, Komut Bloğu vb.

Çok iyi fakat bosslar çok ezikti 2 iksir alıp kestim birazdaha zor olsaydı bide wither felan boss olsaydı güçlü itemler verseydin bize daha zevkli olurdu 2.bölümü bekliyorum
  12. 050astalyan

#Pistonlu Zindan Tuzak #Dünyanın En Gereksiz Maplarından #Oscar İşsizlik Ödülü Aldı...!

baya zora benziyor indircem bir sürü indirdim onlarıda oynayım buna bakarım ;)
  13. 050astalyan

Jack Adventure Map | v2.0 // İndirme Linki İçeride.

Kolay kolay beğenen bir insan değilim bakıcağım sonra düzenlerim v1 500kb diyor?
  14. 050astalyan

İstediğiniz Modu Söyleyin Size Linkini Atayım (1.5.2)

Anime Modlari Varmi Varsa Bleach ve Shingeki No Kyojin Naruto ve One Piecede Olur
  15. 050astalyan

hamacine bak

hamacine bak
  16. 050astalyan

Tekkit SV Acabilen Gelsin

ben Acmayi Biliyorum Ama Hamaci Agina Girilmiyor
  17. 050astalyan

Lütfen Yardım Edin Korkuyorum :(

1 yildir minecraft oynuyorum mod yukledemeden herobrineyi hic gormedim modsuz oynayan birisinin videosunda herobrineyi hic gordunmu yalan bunlar mod yuklemeden kimse gormez !
  18. 050astalyan

Hamaci Server(Modlu)

Gecici Süre Ertelenmiştir İnternetim Kesildi
  19. 050astalyan

Lütfen Yardım Edin Korkuyorum :(

Cocuk Olmayin Yeter Artik Abarttiniz
  20. 050astalyan

Hamaci Server(Modlu)

Merhaba Arkadaslar Ben Taylan Modlu Hamaci Server Veya Tekkit classic hamacili server kurcam en az 5 Kişi Ben Oynarim Derse Accam Hamaci Agi Şimdilik 2 Tane Tekkitserver-1=123 Tekkitserver-2=123
  21. 050astalyan

Muhteşem,Geniş konulu bir Adventure: Savaşan Irklar Efsanesi

dostum videoyu kaldirmissin one gore bisey diyemem ama guzele benziyor
  22. 050astalyan

Hardcore veya Tekkit Oynamak İsteyen ?

Pre Hesapim War Serveride Kura Bilirim Ama Tekkit Lite Serveri Kuramiyorum
  23. 050astalyan

İNTİKAM ATEŞİ BÖLÜM 1 ADVENTURE MAP (MÜTHİŞ SENARYOSU VAR)

map guzel fakat 1.bölümde edvanturelikten cikmis parkur olmus labavutara giriste sıkıntıwar onu ben duzelttim bide cok kucuk