Arama sonuçlarınız

1. A

Playa basıyorum ama açılmıyor

Merhaba minecrafttı kaç kez silip yükledim ama yinede açılmıyor Playa basıyorum biraz doluyo sonra kapanıp yine açılıyo ama oyun açılmıyor yardmcı olabilirseniz sevinirim.Eskiden açılıyodu fakat şimdi açılmıyor.Ss: http://i.hizliresim.com/glmQ00.png
  2. A

[★]DEATH ONLİNE[★]FACTION WARS[★]LAPIS[★]192.95.33.195:1954[★]

[★]192.95.33.195:1954[★] 6 AYLIK PARASI ÖDENDİ 10.000 KİŞİ KAPASİTELİ...
  3. A

minez server bilen varmı

merhaba premium ve türk olan minez server biliyomusunuz(yabancı olsada olur ama orjinal map olsun)
  4. A

minecraft 1.6.2 skyblock

1.6.2 skyblock server varmı bildiğiniz türk son oyuncu haricinde
  5. A

serverda ***** kapama

Merhaba ben server hazırlıyorum şu an maptayım hamachili yakında vds alıcam fakat hileciler fly açarak uçabiliyo server engellemiyo bi zamandan sonra atıyo fakat ucmasınlar hangi plugin bide wgli biyerde birinin canının gitmesini nasıl kapıcam yere düşünce falan canı gitmesin
  6. A

Minecraftta Ihtimali 0.0000001 Olan Şey Fotolu

bi köylünün 8-9- altına 1 tane zümrüt teklif etmesi ihtimali 0.0000001 miş gene bu forumda duymuştum survival oynarken başıma geldi 9 altın küçesine 1 zümrüt teklif etti foto: inanmayanlar bu konuya: https://forum.gamer.com.tr/threads/minecraft-ilgin%C3%A7-ve-tuhaf-bilgiler.92725/#post-540119
  7. A

Dev Magara Seed Var

Merhaba oynarken karşıma böyle bi magara çıktı seed:8700829340959843130130
  8. A

3 Yıldır Minecraft Oynuyorum

merhaba beyler ben 3 yıldır oynuyorum bu oyunu oynamadığım mod kalmadı(skyblock,hungergames vs) sıkılmaya başladım ama yeni bir şey bulunca çok sarıçağı için tavsiye bekliyorum server falan önerin baya güzel olsun
  9. A

Bot Plugin

merhaba çoğu serverda olan bi plugin böyle adamlar danışma gibi eşyler koyuyo orda adamlar her zaman size bakıyo falan bu pluginin adı nedir
  10. A

Vipmeslek Yapımı

merhaba ben vipmeslek falan yaptımda burayı sadece viplerin kırmasını istiyorum yada warp olarak sadece vip olanların gelmesini bunu nasıl ayarlıcaz groupmanager var vipler elmas altın demir
  11. A

Vipmeslek Yapımı

merhaba ben vipmeslek falan yaptımda burayı sadece viplerin kırmasını istiyorum yada warp olarak sadece vip olanların gelmesini bunu nasıl ayarlıcaz groupmanager var vipler elmas altın demirbilen yokmu 1 saattir bekliyorum
  12. A

Skyblock Server

merhaba sykblock varmı bildiğiniz türk olursa iyi olur premium yok bide türk server yoksa skyblock acmayı düsünüyorum sizce kaç kişi gelir
  13. A

Skyblock Server

merhaba bildiğiniz skyblock server varmı candymc ve son oyuncu kapalı
  14. A

Plotme Plugin (yardım)

merhaba ben serverıma plotme yükledim map hazırlıyoruzda bu pluginde arsalara gidince pvp açık,moblar spawn oluyo(zombi,creeper,örümcek falan olomasında koyun falan olsun),bide arsa alma sınırı 0 bunu nasıl 2 yaparım?
  15. A

Skyblock Server Bilen Varmı

türklerin yaptıgı bir skyblock swsi bilen varmı
  16. A

Plotme Plugin

merhaba ben plotmeyi yükledim yanındada maptan mapa gecis yapma pluginini(adını unuttum ) yükledim yeni map yaptım fakar plotme haritası yüklenmiyor yapmayı bilen varsa yazabilirmi sw vds alcam fakar su plugin işleri bi bitse yardım edene sw vds olunca 100k vercem
  17. A

Adventure maps parkur mob hepsi

ilk mapım biraz kötü oldu ama eğlenceli ;) indirme linki: http://*******/35r7 Resimler:
  18. A

bedava para kazanma taktiği ben kendime sw acıcam :D

merhaba bazılarını bilgilendirmek istedim linkleri kısaltıyosunuz ve bu linke 1000 kişi tıkladığı anda tam 5 tl kazanıyosunuz eğer minecraftta güzel bir map yaparsınız çok kişi indirrir adamlar bunla milyonlar kazanıyo alın link http://*******/?r=8548kayıt olun paypal hesabı açın kesinlikle...
  19. A

komut bloğu

merhaba ben adventure maps yapıyorum komut bloğu koyuyorum basınca bana ''Yaratıcılık moduna geçmek için yönetici olmalısınız'' diyo ve hiçbir şey yazamıyorum hileler modu kapalı yaptım ondanmı kapalıyken nasıl açarım
  20. A

minecraft ışınlanma

merhaba ben bukkit server kurdum ve /tp akreba 100 64 100 diyince isim bulunamadı falan diyo ben istediğim yere nasıl ışınlanırım?
  21. A

bir mapı diger mapa aktarmak

ben singlede bir heykel yaptım (bir dedigim 20tane mob heykeli)ve bu heykelleri bukkit swme nasıl atıcam world edit falan hepsi var
  22. A

bukkit serveri hamachisiz yapmak

merhaba benim bukkit serverim var pluginler hersey tam ama para vermeden yada bu parayı 1 kere ödeyip sınırsız nasıl acıcam port acmayı falan bilmiyorum
  23. A

minecraft bukkit server

merhaba ben bukkit server kurdum fakat tahta balta ile alan secip //set 1 falan yazınca şu hatayı veriyo: java.lang.NoClassDefFoundError: net/minecraft/server/v1_4_6/block diye bir hata veriyo fakat //set 0 yapınca siliyo bu hata nasıl düzelicek? minecraftım orjinal degil
  24. A

bukkit server block hatası

merhaba ben bukkit server kurdum fakat tahta baltayla //set 0 dan başka bişi çalışmıyor //set 1 yazınca java.lang.NoClassDefFoundError: net/minecraft/server/v1_4_6/block diye bir hata alıyorum napıcam sizce?
  25. A

server düz ayarları

merhaba ben serveer actım pluginleri yükledim tahta baltayla secip //set 0 yapınca oluyo fakat //set 1 falan yazınca hata veriyo yapamıyorum bunu nasıl yapabilirim