Arama sonuçlarınız

1. jackjapool

Yardım Skript GUİ Yardım

Güzel Bir Proje Üzerinde Çalışıyorum GUİ Biraz Sıkıntı Çıkartıyor Kısa Yolu Varmı Diye Yardım Almaya Geldim Yoksa Yaklaşık 350 Tane Farklı Gui Oluşturmak Zorunda Kalıcam Sorunun mantığı şu şekilde fakat yapmak istediğim sistem bu değil mağaza skripti mantığında guili bir skript yazdım fakat...
  2. jackjapool

Eclipse Plugin Kodlamada Sorun

SelamınAleyküm İyi Forumlar Plugin Kodlama işlerine felan Merak Saldım İnternetden Bir Video İzledim Videodakilerin Aynısını Yazdım (Mantığı Kavramak İçin) Fakat Plugini Export Ettiğimde Plugin Çalışmıyor test.jar Plugin dosyalarının içinde duruyor fakat klasör oluşturmuyor oyunda /sa yazıncada...
  3. jackjapool

SK Yardım

CÜMLETEN SELAMINALEYKÜM HAYIRLI GECELER ; SKRİPTLE İLGİLİ 2 TANE SORUNUM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİRİM on break of stone: if name of player's tool is "{@1}" or "{@2}" or "{@3}" or "{@4}" or "{@5}": if "%region at player%" contains "lapiss": BU KOD DA OYUNCU LAPİSS REGİONU İÇİNDE...
  4. jackjapool

(OVTR) Eski Çağ Savaşları ALIM.

Öncelikle SelamınAleyküm Hayırlı Forumlar. Yaza Hazırlayacağımız OyunVadisiTR Sunucumuz İçin Yetkili Kişilere İhtiyaç Duymaktayım.Sebebi İse Tek Başıma Pluginler,Skriptler Ve Map İle Uğraşamayacağım İçin Ve Map Konusunda Hem Fikir Hem Tasarım Olarak Kötü Olduğum İçin Builder/Mimar Aramaktayım...
  5. jackjapool

Skript Fikirleri.

SelamınAleyküm İyi Akşamlar; Arkadaşlar Çokda İyi Olamasamda Skript Kodlamayı Biliyorum Fakat Aklıma Ne Tür Skriptler Kodlamam Gerektiği Hakkında En Ufak Bir Fikir Bile Gelmiyor.Buraya Yapılsa Güzel Olur Tarzı Skript/Plugin Fikirlerinizi Yazabilirseniz Çok Sevinirim.
  6. jackjapool

Türkçe Karakter Sorunu

SelamınAleyküm Hayırlı Bayramlar Arkadaşlar Benim Serverimde Türkçe Karakter Sorunu Var AxiTR Den Bi Sunucu Aldım 1aylık 3 Kişilik Skript Kodlamak Amacıyla Kodladığım Skriptde Ş Ç Ö Ü İ ı Gibi Harflerde Sorun Oluyor Normal Chat'e Yazdığımda Da Değişik Bi Harf Şeklinde Gidiyor.Belki AxiDe Sorun...
  7. jackjapool

[SK] Yardım

Cümleten Selamın Aleyküm Hayırlı Ramazanlar Bi Kaç Konuda Yardıma İhtiyacım Olcak İlk Konu Elimdeki İtemi komutla {item1} E Nasıl İçine Koyabilirim Sonra /asd Yazdığımda Da {item1} i Bana Vericek Veya O Komudu Kim Yazmışsa Ona Vericek İkinci Konu İse Skript İle NPC Oluşturup NPC Nin Skinini...
  8. jackjapool

[SK] Yardım

Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar Uzun Zamandır Bi MiniGame Skripti Üzerinde Çalışıyorum Fakat Daha Hala Oyuna Katılım Aşamasındayım Bi Sorun Çıktı O Sorunu Düzeltemedim Kodladığım Skriptde Oyuncu Sayısı 2 Ye Ulaştığı Zaman Herkezi Farklı Takımlara Atacak Mavi İse Mavi Takım Spawn ATacak Sarı İse...
  9. jackjapool

SK Yardım

SelamınAleyküm İyi Forumlar Bi MiniGame Skripti Kodluyorumda Yardıma İhtiyacım Oldu.MiniGame Deki Oyuncu Sayısını Tabelada Otomatik Güncelenen Sistemi Yapamadım Ve Tabelaya Oyundaki Oyuncuların İsimlerini Otomatik Nasıl Yazabilirim Yardımcı Olursanız Sevinirim. Böyle Birşeyler Yapmaya Çalıştım...
  10. jackjapool

[SK] Yardım

(=:=) SelamınAleyküm İyi Akşamlar ; (=:=) (=:=) MineCraft'a Skript İşlerine Geri Başladım Pek Çok Bilgim Olmasada :) Çok Güzel Bi Skript Üzerinde Çalışıyorum Fakat Bi yerde Takıldım (=:=) (=:=) Yardımcı Olabilirseniz Sevinirim :) (=:=) (=:=) Olay Şu (=:=) (=:=) şimdi oyuncu benim belirlediğim...
  11. jackjapool

[SK]Yardım

SelamınAleyküm Öncelikle İyi Forumlar ; Benim bi Sorunum Var Basit Bi Yardım Skripti Kodlamaya Çalışıyordum kendimi Geliştirmek İçin Fakat Hatalar Aldım Ve Hatayı Düzeltemedim. Yardımcı Olursanız Sevinirim. Yapmaya Çalıştığım Şey Oyuncu /dene yazınca Bir Chest Açılacak Chestde Yünler Olcak O...
  12. jackjapool

SK KONU İSTEK

Arkadaşlar Skript İşlerine Yeni Başladım Boş Zamanlarımda Skript Kodluyorum Ama Aklıma Fikir Gelmiyor Fikir Verirseniz Sevinirim
  13. jackjapool

SK KONU İSTEK

Arkadaşlar Skript İşlerine Yeni Başladım Boş Zamanlarımda Skript Kodluyorum Ama Aklıma Fikir Gelmiyor Fikir Verirseniz Sevinirim
  14. jackjapool

[SK] Yardım

Oyuncu İsmi Zeombie Olan Bir Zombi Öldürdüğü Zaman Öldüren Oyuncuya Bravo Mesajını Göndermesini İstiyorum Nasıl Yapabilirim Acaba @Switcher , @Axel102
  15. jackjapool

[SK] Yardım

Arkadaşlar Oyuncunun Envanterinde 1 Adet &4&lDENEME isminde Eşyanın Olup Olmadığını Kontrol Etme ve O isimde Eşya Varsa O Eşyayı Silmesini Nasıl Yapabilirim &4&l Derken Yani Oyunda Kırmızı Kalın Renkde İtem Olcak ( Diğer Oyuncular O Eşyadan Yapmasın Dyie ) @Switcher @Axel102
  16. jackjapool

SeaNetwork | YETKİLİ ALIMLARI

AÇMIŞ OLDUĞUMUZ FACTİON SUNUCUMUZ İÇİN 2REHBER 2REKLAMCI 1BUİLDER LAZIM BUNUN İÇİNDE FORUMDA KONU AÇMAK GEREKTİĞİNİ FARKETTİK. BUİLDER ALIM FORMU. AD : SOYAD : YAŞ : SKYPE : KOD BİlLGİSİ : YAPTIĞINIZ ESERLERİN FOTOĞRAFLARI : BUİLDER ALIMINDA FOTOĞRAFLARIN GÜZELLİĞİ ÖNCELLİKLİDİR...
  17. jackjapool

İstek Script

FORUMDA BİR KONU GÖRDÜM ASLINDA BU FİKİR AKLIMDA VARDI AMA NASIL YAPILACAĞINI BİLMİYORUM SCRİPT PLUGİN YAZMAYI FELAN BİLMEM DEMEK İSTEDİĞİM ŞU POİNT SİSTEMİ OLCAK POİNT SİSTEMİNİDE SADECE POİNT VERME YETKİSİ OLAN YETKİLİLER VERECEK.POİNT SİSTEMİ İLE OTOMATİK VİP ALINABİLCEK SÜRELİ VİP ALINDIĞI...
  18. jackjapool

SkyFactory 2 Server Sorunu

MERHABA ARKADAŞLAR ATLAUNCHER DEN SKYFACTORY2 SERVER DOSYALARINI HAZIRLADIM EULA FELAN her şey TAM PORTLARIDA AÇTIM SERVERE BEN SORUNSUZ GİRİYORUM AMA ARKADAŞLARIM GİRMEYE ÇALIŞTIĞI ZAMAN SERVER SORUNSUZ GÖRÜNÜYO AMA SERVERE GİRİNCE EKRANDA TOPRAKLI YER OLUYOR YA ORDA DURUYOR VE MİNECRAFT TAMAMEN...
  19. jackjapool

{ SeaGame } HardFaction Sağlam Builder Alımı

Merhaba Arkadaşlar Yeni Açacağım SeaGame İçin 2Adet Sağlam Dürüst Builder Alımı Yapacağım Eleme 2Etapdan Oluşacaktır. İLK ETAP FORUM ÜZERİNDEN GÖNDERDİĞİNİZ BAŞVURULARI DEĞERLENDİRİP SİZE VERİLEN İPDEN SUNUCUYA GİRECEKSİNİZ İKİNCİ ETAP İSE OYUNA GİRDİĞİNİZ ZAMAN SİZİ BİR BOŞ ALANA ÇEKECEĞİM...
  20. jackjapool

BungeeCord 1.7.9 Açılmıyor Fakat 1.7.4 Açılıyor

Merhaba Arkadaşlar windows sunucum War İnternetden indirdiğim 1.7.4 Bungeecord Dosyalarını indirdim Açtım Çalışıyor Ama 1.7.9 Açılmıyor Could Not register logger ! geliyor Ama Aynı Dosyaları Kendi Bilgisayarıma Attığım zaman Çalışıyor Ne Yapmalıyım Şimdiden Teşekkürler++++++++++++++++++,
  21. jackjapool

PORTAL SORUNU

Arkadaşlar 1.7.4 BungeeCord Serverimde Janus Plugini İçin Serverler Arası Portal Yapmak İstiyorum ama /i portal yazınca elime gelen portaldan yere koyunca yan yana gelince portallar kayboluyor Veya //set portal yazınca oluyo gibi gösteriyo ama sonra hemen portal gidiyor Yardım Ederseniz Sevinirim
  22. jackjapool

BUNGEECORD BASLANGIÇ İTEMİNİ AYARLAMA YARDIM

ARKADAŞLAR 32GBLİK MAKİNEM VAR MAKİNEMDE 10GB LİK WİNDOWS SUNUCU KURUP BUNGEECORD KURDUM.GUESTCRAFT LA MAGİC CLOCK PLUGİNİNİ İNDİRDİM SERVERİMİN LOBBY'SİNE ATTIM.OYUNA GİRDİĞİMDE 1TANE KİTAP 1TANE COMPASS 1TANE SAAT VERİYOR.ENVANTERİME HavaiFişek ALIYORUM ÇIKIP GİRİYORUM HavaiFişek...
  23. jackjapool

||[ MineTurkey ]|| MineTurkey Yetkili Alımları.(Mimar)

Merhaba Arkadaşlar.2015 Yılına Damga Vuracak Yeni Bir Server Açmayı Planlıyoruz Bunun İçin Bize Yardım Edececk Professional Mimarlar Arıyoruz. Serverimizin Özellikleri : 32GB ANASUNUCU 5GB Windows sunucu üzerine Kuruludur ve Şimdilik 1GB Ram Oyun Açılınca 5GB Ram...