Arama sonuçlarınız

1. KaanGunlu

Şimdi neredeler?

@BraveHero (Enes Börekçi, geniusy) 2014 yılında foruma katılmıştır. Kendi tabiriyle "sadece meraktan" foruma kayıt olmuş ve AxiTR sunucularının reklamları yapmak için forumda kalmıştır. Eski kullanıcı adı FusionCraft 'dır. Yine bu yıl, forumda ise ilk defa forum oyunlarında hayali oyunlar...
  2. KaanGunlu

Beşer Şaşar - Hakikat Şaşmaz !

Herkesin adaleti şaşar, Fakat Allah'ın adaleti Şaşmaz. İnsan beşer kuldur şaşar. Hakikat şaşmaz. Beşer durmaz şaşar. İnsan beşer; kuldur şaşar Beşer olmanın gereği olan nefsimiz bizi zaman zaman hata yapmaya zorlar. Aslında bilmeyerek veya mecburiyet ile yapılan hatalar affedilmelidir. Hatasız...
  3. KaanGunlu

Labirent çözdüm

Tarih: 2016-Şubat Eren azmetti ve bu labirenti çözdü. Onlarca dakikasını aldı, ama çözdü. aynısını bulmam imkansız ama nette şunu buldum. Belki çözmek isteyen çıkar. https://i.resimyukle.xyz/O34I7.png
  4. KaanGunlu

Uçuşan Sinek partisi sanat

Evet üstteki şey benim eserim ve 256 frame düz hesap olsun diye 256 yaptım. Herhangi bir özelliği yok gifin. Ama optimize edilmemiş hali beni hipnotize edebiliyor ! Gif'e dönüştürüp internete aktarıncaya kadar biraz zahmet çektim. Video ya çekip ardından avi to gif programı ile değiştirdim vb...
  5. KaanGunlu

Yeeyy

doğum günü şerefine herkese benden pasta ! @BraveHero @FurdiePascia
  6. KaanGunlu

Imperial:NL - Pascia yönetiminde risk rp

Devletini Kur, Büyü, Savaş ve Yönet Harita: Din Haritası --- Bölgeler --- *Boş bölge almak için 150 altın gereklidir. *Her bölgeden 5 altın vergi alınır. *Zorla vergi aldırmak; vergi gelirini 10 altına çıkartır, ancak tur başına %25 ulusal birlik harcar. *Bir başka ülkenin ulusal...
  7. KaanGunlu

Polat alemdar ile efso minecraft

pvp, maden, survival, polat alemdar süper.
  8. KaanGunlu

Bilinen en güzel resim

sanırım bu mükkemmello !
  9. KaanGunlu

Geri Sayma, Harfçi ve hesapmakinesi (Kara ile)

Üstteki geri sayma makinesi, sayım bittikten sonra GO ! yazısı çıkıyor. Ben yaptım za İçerisi Harf gösterici (@karahan117) ve Iltran Butonlar gerçek bir tuş gibi çalışıyor. Sinyalleri sonsuza kadar devam ediyor ve bir diğerine bastığında eski butonun gücü kesiliyor. Bu otomatik...
  10. KaanGunlu

Kayaçlar

- Doğal Sistemler - -Kayaçlar- -Püskürük (Magmatik) Kayaçlar Magmanın yer kabuğunda soğuması ile oluşan kayaç türüdür. • İç Püskürük: Magma yavaş soğur. Kayaçlar iri kristallidir. Granit, Gabro, Siyenit • Dış Püskürük: Kayaçlar ince kristalli ya da camsı yapıdadır. Bazalt, Andezit...
  11. KaanGunlu

Koşma

Koşma, oyuncu daha hızlı ilerlemesini sağlayan ulaşım metodudur. Ancak daha hızlı acıkmanıza neden olur. Aktifleştirme Koşmak için, oyuncu yürürken atanmış koşma tuşuna basabilir. Yada yürümek için kullandığı tuşa iki kez basabilir. Oyuncu, açlık barı 6 puanda veya 6 puanın altında ise...
  12. KaanGunlu

İyide Bu İmkansız len

İnanılmaz teker'lek. Nasıl yav çivi atar bebe. Eyer bu dogruysa, turk gençliği dünyayı tokatlayabilir. Anlamayanlar için; kıza soruyor saatte 80 mil hızla giden bir araba, 80 mili kaç dakikada alır kız bilemiyor. Ws gibi ws be bizim mahallenin çocukları Ben bu uçan daireyi bir yerden...
  13. KaanGunlu

Merkez Bankasını Soyduk (Bilmece)

Bilmece Zorluğu: Zor (7/10) Kitlesel Düşünce ve Optimum Seçenek Yönetimi Selam Forumdaşlar ! Biz 5 kişilik, birbirini sevmeyen bir hırsız ekibiyiz. Eğer çıkarlar olmasa birbirimizle iş birliği yapmazdık ! Birkaç saat önce bir krallığın merkez bankasını soyduk. Ama altın dağılımını yapamadık...
  14. KaanGunlu

Şifremi Kaybettim (Bulmaca)

Merhaba saygıdeğer forumdaşlar. Dün başıma ilginç bir olay geldi. Para kasamı açmaya çalıştım. Ancak şifremi unutmuştum. Bu üzücü bir olay. Hemen içinden biraz para almam gerek. Ancak şifremi unuttum. Bana yardım edebilir misiniz ? Aklımda sadece şunlar kalmış. Belki bana yardım...
  15. KaanGunlu

Pascia Arşiv Konusu (Best#222)

Selam naber. Bu konu açtığım konuların (Yanlızca ilgi çekici olanlar) bir listesidir. Aradığımda daha rahat bulabilmek için hazırladım konuyu. Hakkında kısmında yapmıştım. Ancak orada 20.000 karakter sınırı olduğu için buraya açmak zorunda kaldım. Koşma İyide Bu İmkansız len Merkez Bankasını...
  16. KaanGunlu

Dünya DÜZ Mü ? Tartışmaya açığım.

, Nasa neden fikir değiştiriyor ? Neden yıllar içinde paylaştığı dünya fotoğraflarındaki oranlar farklı ? Bütün öğrendiklerinizi inançlarınızı ve önyargılarınızı bırakın ve burada anlatılanları, bütün mantığınıza ve hislerinize dayanarak mantıksız geldiğini söyleyin.6 ay önce kendimle...
  17. KaanGunlu

Künefe Fırkateyinin Hikayesi

@KahramanTR , @FurdiePascia , @Eq1NoX , @Cardinal41 , @byckr Bir adam varmış künefe yemeyi çok seven bu adamın hikayesini ve çevresindeki adamların hikayesini anlatacağım. Bu adamın ismi Hüseyimiş. Künefeyi çok severmiş ve hataylıymış. Ama kader onu amerika birleşik devletine sürüklemiş...
  18. KaanGunlu

Forumda süpriz yumurta

Bildirimler sohbetteki ismimizin üstüne gelince normal bir üye gibi oluyor isim rengimiz ! VE bunu ben buldum !1
  19. KaanGunlu

Sallayarak sistemdeki en büyük asal sayıyı buldum !

Evet arkadaşlar, şans eseri girdiğim siteye random bir sayı yazdım. yazdığım sayı tamamen random atarak oluşturduğum 215124121 sayısıydı. Ve asal sayı çıktı. Çok şaşkınım. Oldukça garip. http://asalsayi.gorkemduymaz.com/215124121 Bakalım beni geçebilen olacak mı ._. *Random attığımın...
  20. KaanGunlu

anket-Foruma yeni gelen özellik ! 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24....

Merhaba artık anketlerdeki cevap sınırı 32'ye çekilmiş. Hemen fark edip bunun hakkında bir konu açtım. Ayın hangi gününde doğdunuz :) Ben 11'nde doğdum. *Bu bir matematik deneyi konusuydu. Halen deney devam etmekte. Katıldığınız için teşekkürler Sonuçlar: Anketi açmadan önce: 17 kişinin...
  21. KaanGunlu

(10karakter)

Selam konu kısa olacak. Size 10 karakteri nasıl aşacağınızı anlatacağım. Artık yorumunuzu "sana ne(10karakter)" şeklinde yazmanız gerekmeyecek. mesela "sana ne" yazacağız. ama 10 karakter sınırı var. "sana" ve "ne" arasına birsürü boşluk bırakıyoruz. sana ne bu şekilde 10...
  22. KaanGunlu

[Gizli] Ruya Dini ve Tarikatı

Ruya Dini [GİZLİ] Dinin Tarihi: Din çok uzun süre önce Tengri dinindeki hata ve bozulmalarını önlemek amaçlı bilinmeyen bir tarihte indirilmiştir. Ancak dinin ilk inananları, Tengri dinine mensup kişilerce öldürülmüş, din hakkında bilinen tüm kaynaklar yakılmıştır. Dinin konuşulması...
  23. KaanGunlu

Capon asilimelerine çağrı (1) TIRSAKLIK

Merhaba yurtdaşlar ! Sizi, sizler gibi capon asilimelerini ve sovyet kuklalarını doğru yola getirmek için yıllardır çalıştığımı bilirsiniz. Ancak artık pasif çalışmalarımı aktif hale getirerek capon asilimelerine kaynak belirterek gerçek bir çağrı yapıyorum ! EY CAPON AŞIKLARI ! DÖNÜN VE ŞU...
  24. KaanGunlu

Metin2 - İnce kumaş ve Cor Draconis

-Metin2 - İnce kumaş ve Cor Draconis- İnce kumaş ve Cor Draconis, nesne market üzerinden satılan eşyalardan birisidir. Ancak oyunu seven ve oyunda uzun süre aktif olan oyunculara bir hediye eventi tasarlanmış. Hediye etkinliğinin günü ve saati hiçbir şekilde belli değildir. Etkinlik başladığına...
  25. KaanGunlu

Metin2 - Ayışığı Define Sandığı

Metin2 - Ayışığı Define Sandığı Her ayın 2. Haftası, Cumertesi günü Ayışığı Define Sandığı etkinliği gerçekleşir. Bu sandıklar boss dediğimiz patron canavarlardan ve metin taşlarından düşebilir. Cumartesi günleri saat 21:30'da 6 saat boyunca etkinlik aktif olarak kalır. Ayışığı Define Sandığı...