Arama sonuçlarınız

1. H

Ultra Küçük Karpuz/Balkabağı Sistemi [Tekli & Çoklu]

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Ufaltılmış Karpuz/Balkabağı Sistemini Tanıtacağım. İlk Önce Tekerli Sistemi Göstereyim. ( Yapılışını Göstermeyeceğim Çünkü Ufak :) ) Mor Yere Karpuz/Balkabağı Gelecek , Gelmeli. Sıra Çoklu Karpuz/Balkabağı Sistemine Geldi ; Evet Bu Kadar İşe Yararsa...
  2. H

Ultra Küçük 'On/Off' Sistemi

Merhaba Arkadaşlar :) Ben Alican Bugün Sizlere Benim Yaptığım Küçük ve Kullanışlı Bir 'On/Off' Sistemini Göstereceğim. Gerekli Malzemeler ; 2 Damlalık/Dropper 2 Düğme/Button 4 Herhangi Bir Blok/Any Block 1 Karşılaştırıcı/Comparator 1 Yenileyici/Repeater 2 Tabela/Sign :) Madde Madde...
  3. H

Rahatlamak ?

Merhaba Arkadaşlar Ben Alican :) , Bugün Sizlere Rahatlamak İçin Bir Şeyler Göstereceğim :) Gerekli Olan Şeyler :) Okuduğunuz Bir Kitap ve ya Sadece Bir Kitap :) Sırasıyla :) 1-Bu Siteye Girin . 2- Sonra Bu Siteye Girin :) 3-Rahat Bir Yere Geçin ve Kitabınızı Okumaya Başlayın :)...
  4. H

İstediğiniz Gibi Dünya Yaratmak ? | Başka Yerlerde Bulamazsınız!

Merhaba Arkadaşlar :) Bugün Sizlere İstediğiniz Bloklardan Oluşan Dünya Yapımını Göstereceğim :) Program Gerektirmez Sadece Minecraft Oyunu Lazım :P :) Başlayalım İlk Önce ; 1-Minecraftınızı Açın. 2-Single Player'den Yeni Dünya Oluştura Tıklıyoruz. 3-'More World Options' Seçeneğine...
  5. H

Buda Neydi ? (Bölüm 4) Her gün Saat 20:00'da !

****************************************** BÖLÜM 4 ****************************************** Isaac günün erken saatlerinde uyanmış , kütüphaneye gitmişti. Orada Herobrine ile ilgili ne varsa okumak istiyordu. Derken kütüphanenin yaşlı sahibi Bay Morrison geldi ; -Ne arıyorsun bakalım genç...
  6. H

Buda Neydi ? (Bölüm 3) Her gün Saat 20:00'da!

************************************ BÖLÜM 3 *********************************** At arabasıyla kaleye gelmiştik. Askerler etrafımızı kapladı ve ; Efendim bu yanınızdaki de kim! Aisley : Bu Benim Dostum , ona çok iyi bakın lütfen! Askerler hep bir ağızdan : Emredersiniz efendim. Prenses...
  7. H

Steve 'End'e Gidiyor! | Kısa Heyecanlı Anlatım

Günlerden Bir Gün Domuzlara Binilidiği Zaman Creeper'ların Etrafta Dört Dolaştığı , Zombilerin Et Aradığı Vakit , Steve Küçük Klübesinde Oturmuş Bir ELinde Kılıcı Bir Elinde Çakmak Taşıyla Kılıcını Biliyordu. Dışarı Çıkıp Avlanacaktı..! Ormanın İçinde Kaçan İskeleti Gören Steve...
  8. H

Arkadaşlar Plugin Yazanlar ve Çok İyi Bilenler Bakabilir Mi?

Arkadaşlar Pluginlerle Bir Blok Ekleyemiyoruz Ama Elimzide Olan Bir Şeyle Zaten Olan Bir Şeyi Yapabilirmiyiz? Örneğin Zombilerden Çıkan Eti Isıtınca Bize Deri Vermesi? Yada Kemikten Çıkan Kemik Tozunu Başka Yerden El Etme? Örneğin Demir Ore'u Altın Kazmaya Kazınca 2 ore vermesi ? Arkadaşlar...
  9. H

Oyun

Arkadaşlar ETS (EuroTrackS) Gibi ama Yarış Versiyonu Gibi Bir Oyun Var Mıdır ?
  10. H

Survival İcatları | Otomatik Tavuk Makinası

Heerkeze Merhaba Ben Alican :) Bugün Sizlere Yeterli Demir Bulduktan Sonra Survival'ımda Yapacağım ama Creative'de Yaptığım Tavuk Makinasını Tanıtacağım :) Kimseden Çalıntı Değildir Tamamen Redstone Bilgim İle Yaptım Zaten Acayip Basit Bir Şey Bakınca 'Aynen Ben Bunu Neden Akıl Edemedim?'...
  11. H

Farklı Plugin İstekleri

Arkadaşlar Ben Survivalde Olabileceğini Düşündüğünüz Mod Benzeri Plugin İstiyorum Pluginer Falan Varsa Aranızda Yardımcı Olursa Sevinirim Özellikle Minimap Gibi Aslında Var Ama Mod Olan Minimap da WayPoint Koyunca Uzaktan Görülüyor Onun Gibi Yani Yeni Eşyalar Ekliyebilir Saçma Olmasın Ama Siz...
  12. H

Gece İzlerken Öldüm :D | 3+1 | Cork Cork Gulu Gulu Cork :D

Haykırmamak İçin Dişlerimi Kırıyordum :D :D :D
  13. H

Harlem Shake & Piston Aşşağı İndi | 7-E | 2012

Kafamız Baya Kıyakmış :D Ayakta Duran Sözde Radyo :D :D :D
  14. H

Gif Çalışmalarım | Amaç Eğlenmek | Pro Değil

En Beğendiğim Aşağıdaki :D Hepsi Paint'ten Seçmeler :D Kızmayın Sevdiğim İçin Koydum :D
  15. H

Minecraft Survival | Dragonu Kesicez | 1.6.2

Merhaba Arkadaşlar Benle Birlikte Üç Kişi Survival Yapıp Oyunu Bitirmek İstiyorum Büyük İhtimalle Bukkit Server Olacaktır. Ben Açabilirim Sorun Olmazsa Cinsiyet Önemli Değil 12-15 Yaş Arası Tercihim. Katılmak İçin Şart da Var Tabii Ki ; -Her Şeyden Önce Canavarlardan Korkmamalı Cesur Olmanız...
  16. H

Yeni Moda | Kendimi Tanıtayım

Merhaba Arkadaşlar , Berk Abimizin Başlattığı Bir Gelenek , Forumda Herkes Kendini Tanıyor ( Tuvalete Gidiş Zamanı Dahil ... ) Bare Bende Bir İki Şey Söyleyeyim Dedim :) İlk Önce Ben Alican , İzmir'de Oturuyorum Orta Son Sınıfa (8.) Gidiyorum. Edebiyata Bayılırım Özellikle Can Yücel'e. Fark...
  17. H

İngilizce Bilenler Ayrıca İçeri | Bilmeyenler de Girsin Tabii Ki :)

Arkadaşlar Ben Dahil Çoğu Kişi (Herkes Demiyorum Baak :) ) Minecraft Bittiğinde Yazıyı Bilmiyor Çoğumuzda Okumadan Kapatıyor :) Minecraft Wiki 'de Yazıyı Buldum Tahmin Edebileceğiniz Üzere İngilizce :) 8. Sınıfa Geçmiş Biri Olarak İngilizce O Kadar İyi Değil Bilenler Çevirsin Konu Olarak...
  18. H

Beğendiğim Şarkılar | Part 2 | TOP 10

Merhaba Arkadaşlar Benim Sevdiğim Şarkıları Burada Sizlerle Paylaşmak İstediğim 2. Konu Bir Konuda Toplamak İsterdim Fakat Forumda 5 Videodan Fazla Koyulmuyor. En Beğendiğim TOP 5 ; 1-David Guetta - Play Hard ft. Ne-Yo & Akon 2-Nelly Furtado - Waiting For The Night 3-Jennifer Lopez -...
  19. H

ACİL YARDIM ACİL | SES AYGITI GÖZÜKMÜYOR

Arkadaşlar Bilgisayar Müh. Amcama Ulaştım Sound Max4 Adlı Asus Sound Driver'imi Yanlışlıkla Sildiğimi Söyledi AnaKart Modelimi Vererek Asus'un Sitesinden Gerekli Olan Driverimi İndirdim Sorunum Çözüldü Hsbas 'a Çok Teşekkür Ederim İlgilendiği İçin. :)
  20. H

Hareketli Avatar Yapma | Resimli Anlatım

Evvet Arkadaşlar Forumda ki Çoğu Arkadaşın Avatar Sıkıntısı Olduğunu Duydum ve Çoğu Kişi 'Hareketli Avat Yani ".gif"' Seviyor ama Bulamıyor , Yapamıyor. Bende Bir Araştırma Yaptım ve Gerçekten Kullanışlı ve Fazla Zamanınızı Almayan Avatar Yapımını Göstereceğim . Arkadaşlar Konuyu Resimlerle...
  21. H

Avatarıma Bakar Mısınız | Düşüncelerinizi Almak İstiyorum

Avatarım Hakkında Düşüncelerini Bekliyorum , İlk Gif Çalışmam Basit Bisi 10 SN Falan Ama Ben Beğendim Siz Ne Düşünüyorsunuz ? (Bu Buraya Açılır mı? Falan Demeyin Muhabbet Ediyoruz)
  22. H

Forge | Yardım | 1.5.2

Arkadaşlar Forge'u Yüklüyorum Süper META-INF Falan Hepsi Tamam FML Yükleniyor Oda Tamam Minecraft Açılıyor Gel Gelelim Ne Bir Server'a Ne de Single Player'da Açtığım Haritaya Giremiyorum Ekran Görüntüsü Şu; Minecraft'ı Açtığınızda Her Yerinde Siyah Olduğunu Hayal Edin. Bakın Sorun Şu Modlar...
  23. H

Güzel Bir Şarkı | Gasolina

Önceden Dinleyenlerin Kulakları Çınlar :)
  24. H

Telefonumda Yaptığım Resim | [EDİT]

Arkadaşlar Telefonumda ki Uygulamayla Biraz Görsel Efekt Verdiğim Resim (Resmi Ben Yapmadım Sadece Editledim) ; Etraftaki Bulanıklık Efektini Profesyonel Kameraların Verdiği Efekt Gibi Yapmaya Çalıştım.