Arama sonuçlarınız

1. Prefer

hala harita yapanlar var mı??

eskiye nazaran eskiden bahsettiğim 5 sene öncesi.. daha az harita yapılıyor gördüğüm kadarıyla harita yapan varsa yapan ekip varsa katılmak isterim.
  2. Prefer

[YARDIM] Mod paketi lazım

selamlar, mod paketi Lazımftb Veya ftb ye benzer bildiğiniz güvenli indirme linki varsa bırakın indireyim "ftb continuum" da olur lütfen yardım
  3. Prefer

> Dağdan Atladık / GTA 5 Online / Görkemin Dramı <

EVET ARKADAŞLAR KANALIMA HOŞGELDİNİZ BU VİDEODA GTA5 ONLİNE DE JG-GÖRKEM İLE DAĞDAN ATLADIK VE BEN YANLIŞLIKLA GÖRKEMİ İTTİM UMARIM BEĞENİR VE ABONE OLURSUNUZ .
  4. Prefer

Enes abi nolur abi [+16]

Merhabalaaaağr. - Uzun zamandır üzücü veya güldürücü konular açmıyodum zamanı geldiğini anladım ta-ki bu fotoğrafı görene kadar, sizlerin de görmesini istedim... :yıkıl:
  5. Prefer

Yalnızlık...

Cuma'ya giderken telefonu sessize almamaktır. Cuma'ya gidenler Allah kabul etsin...
  6. Prefer

G2A 2 Euro çekilişi (kart)

Arkadaşlar kanalın sahibi kuzenimdir. Katılın abone olun kanalına sevindirin, şimdiden teşekkürler. - Abone olmadan katılanlar geçersiz sayılacaktır. - Yoruma gerekli bilgileri koymayan geçersiz sayılacaktır. https://www.youtube.com/channel/UCFqOPS8RS3r4rVGC1gCRySw
  7. Prefer

Haritama redstone-command block bilgisi yüksek olan bi arkadaş arıyorum

Merhaba, aklımda bir proje var. Bunun için redstone bilgisi biraz yüksek bir arkadaş arıyorum. Ben haritayı yaparken oda command block-redstone ile bana yardım edicek. Yardım etmek isteyen mesaj atabilir.
  8. Prefer

Yazık değil mi?

Yorum serbest;
  9. Prefer

Yeni bir lord doğuyor. @DEMO Advanture(macera) haritası!!

Selamun aleyküm. HAKKINDA Arkadaşlar bayadır aklımda ama şimdi yapasım geldi demo versiyonu kısa olabilir ama eğlenirsiniz diye düşündüm iyi oyunlar. RESİM ( KISA OLDUĞU İÇİN 1 TANE KOYDUM ) İNDİRME LİNKİ ( MEDİAFİRE, MEGA.CO GİBİ SİTELERE KAYIT OLMAYA UĞRAŞAMADIM )...
  10. Prefer

Minecraft Survival part 3 - RolePlay

Selamun aleyküm. ARKADAŞLAR ROL YAPMALI MİNECRAFT SURVİVAL OYNUYORUZ. 1 KERE TIKLASANIZ YETERLİ, GÖRÜNTÜLEME ARTSIN VİDEODAKİ BABA YAGA VE TRAKYALI BEN OLUYORUM. REKLAMLARA TIKLARSANIZDA ÇOK ŞÜKELA GEÇER.
  11. Prefer

Babanın öneminden sadece küçük bir örnek.

Selamun aleyküm. Arkadaşlar, bu gün ki konum'da, babanız olan şahsın değerinden, öneminden bir örnek vericeğim. Babanız sizi sıkabilir, çoğu zaman ders çalış diyebilir, 1 saat pc'ye izin verebilir vs. vs. Sizin moralinizi bozan ama sizin geleceğinizi şekillendirmek için yaptığı şeydir bu...
  12. Prefer

Bir insanı kırma,dışlama,ezme vb. şeyleri yapmadan önce 2 kez daha düşünün.

SELAMUN ALEYKÜM. - Edebiyat yapmıyacağım, olgun olan aklını başına toplamış biri bunu okuduktan sonra vicdanı sızlar 2 damla da olsa gözyaşı akar. Düşünün düşünün düşünün, ezmeyin kimseyi kırmayı deymez bu dünya, neyse yazmıyacağım, edebiyat yapmıyacağım. -...
  13. Prefer

Croobs Gaming - Yetimhane korku haritası - Part 1

Selamun aleyküm. Arkadaşlar kanal açtı kuzenim video çekmeye başlıyorum dedi. Tamam dedim işte, dedi deyzeoğlu korku haritası çekelim bul dedi, bende dedim yetimhaneyi çekelim tamam dedi işte sonra çektik bu videoyu sizinde izlemenizi istiyorum kanalı abone olup videoyu beğenmeyi unutmayın...
  14. Prefer

[ Türkçe Rap ] Sevdiğiniz bi rap sözü yazınız.

Selamun aleyküm. Arkadaşlar forumda bazı rap dinleyen arkadaşları görüyorum. Bende dedim ki bu ykşkl'ı arkadaşlara sorayım sevdiği bi rap sözü yazsınlar ; Buyrun. Sözün yanına,altına,üstüne,çaprazına,köşesine vb. heryerine hangi mc olduğunu yazmanız önerilir. - Zayıflık boşverememektir ahbap...
  15. Prefer

Tab3Kutusu - Parakutusu - Yazacak bir şey bulunmayan skript.

Selamın aleyküm öncelikle. - Uzun süredir yokum piyasada trajikomik bir skript ile piyasa girmeyi düşündüm. Kopyalanarak değiştirilmesi yasak değildir, her şey yapılır istedinizi yapın özgürsünüz siz :aşık: Bu skriptte oyuncuya bir para kutusu veriyorsunuz içinden para çıkıyor çünkü para...
  16. Prefer

[ İSTEK ] Rankup plugini.

Selamın aleyküm. Arkadaşlar başlıkta'da belirlediğim gibi, bana türkçe veya birazcıkda olsa türkçeleştirilmiş bir rankup plugini lazım. Eğer plugin paketi varsa paketide atın güzel olur. Aşırı lazım yapıcağım EMEK FACTİON serveri için. - Build için yardım edicekler mesaj atsın, plugin(ler)den...
  17. Prefer

Malkocoğlu Firar ( HAYVAN GİBİ Şİ YAPMAK ) Mini Belgesel

Selamın aleyküm. - Bu mini belgeselimizi size sunmaya karar verdim. - Hayvan gibi şii yapan arkadaşımızı tanıttık. - Gusül abdestinden anlayan, ve dişileri etkilemenizde yardımcı olucak bir belgesel. Görüşlere ve yorumlara açığımdır. Bir beğeniyi az görmeyin, yorum yapmayı unutmayın.
  18. Prefer

Ceza < Üzücü bir olay. >

VAY BE HELAL OLSUN HALA BÖYLE ŞAHSİYETLER VAR ÇOK ÜZÜLDÜM BE ! ÜSTAD ! :aşık::aşık:
  19. Prefer

Allame [Rap dinleyenler buyursun. Yorumluk bir kare.]

Selamın aleyküm. - Bunu görünce çok sevdiğim rapci olan Allame'yi daha çok sevmeye başladım. Ne düşünüyorsunuz bu kare hakkında ?
  20. Prefer

LANET [+13]

Selamın aleyküm. ÖNSÖZ ; Bir yazar, romanına malzeme toplamak için işlenen korkunç cinayetleri araştırmak üzere ailesiyle ülkenin bir ucundan diğerine seyahat eder. Kiraladıkları bir dairede daha önce yaşayan tüm hana halkı öldürülmüştür. Ellison evde bulduğu bir video kaydı ile hunharca işlenen...
  21. Prefer

10 Mayıs Anneler Günü.

Selamın aleyküm. - Burdan tüm annelerimizin anneler gününü kutlar, ellerinden öperim. Bu konu hakkında uzunca yazardım ama ağlamaya,ağlatmaya gerek yok.
  22. Prefer

Aile'ye önem,değer.

Selamın aleyküm arkadaşlar. Bugün biraz duygulandım ve bunu sizlere paylaşmayı,sunmayı düşündüm aslında hergün duygulanıyorumda :(. Konu aileye önem,değer. Aile çok önemlidir, sizi her an arar halinizi hatrınızı sorar, nerde olduğunuzu sorar. Bunlar sizi sıkıyor olabilir. Bazı arkadaşlarımı...
  23. Prefer

23 Nisan !

Bu konu hakkında çok şey söylenebilir, birazcık tartışalım. Resim linki ; http://i.hizliresim.com/DM85oO.jpg
  24. Prefer

Kandil namazına gelmeyenler...

Çok şey kaçırdınız hoca 2. rekatta serbest bıraktı.. Selamın aleyküm, Bu işin şakasıydı tabii. Gidenlerinkini Allah kabul etsin :)
  25. Prefer

Rütbe sistemi / Oyunda saniye ile rütbe sistemi / v.1 / Prefer

Selamın aleyküm arkadaşlar. Bugün sizlere yaptığım rütbe skriptini paylaşacağım. Oyunda geçirdiğiniz zaman ile rütbe atlıyorsunuz. Saniyeleri siz ayarlayabilirsiniz. v.2 de eklenicekler ; Para ile rütbe alma Daha çok rütbe Daha çok bekletmeden kod ; every 1 second: loop players: add 1 to...