Arama sonuçlarınız

1. ComodoGaming

ComodoGaming Ekibi Mimar Arıyor

Sunucumuzun Mimar takımına Mimar aranmaktadır tecrübeli kişiler serverimizde denemeye sokulur verilen süre içinde istenilen yapıyı en güzel şekilde yapanlar 2. denemeye geçer 2 denemedede başarılı olanlar takımımıza alınır skype berkay.erinc bulamazsanız resmim serverimizin logosu olan ejderdir...
  2. ComodoGaming

pvp koruması

oyuncuların itemi olmadıkça yada başkası tarafından item verilmedikçe pvpye giremiyor yada başkası tarafından vurulamıyor plugin paketimi aradım taradım bulamadım nasıl yaptığımı sadece şöyle mesajlar geliyor pvpye girmek isteyince
  3. ComodoGaming

/Back komudu

Sunucuma /back komudu gerekiyor essentialsdeki back ile aynı görevi yapacak ve essentialsin çalışmasına engel olmayacak bir /Back skripti yazarmısınız (back.ondeath & back)
  4. ComodoGaming

ComodoGaming Takım Alımları

comodoGaming serverimize 1 adet builder 1 adet skripter 1 adet pluginer alınacaktır bu kişilere ben yardımcı olacağım map skript vb. yapılacağında beraber yapacağız Denemeye alacağım kendine güvenenleri alıntı-çalıntı şeylerle katılmaya çalışıp beni oyalamayın başvuru Formu: Ad: Yaş...
  5. ComodoGaming

Maddi Yetersizlikler Nedeniyle Sunucu Kapatılmıştır

Server İpsi : ComodoGaming.Nitrado.Net Server Versiyonu : 1.7.x-1.8.x [pluginler 1.7.x desteklidir 1.7.2 tavsiye edilir] Server Türü : Survival YETKİLİLER -Kurucu- bekoo -Sunucumuz 34 Kişiliktir -Sunucumuzun Ram'i 10 Gb'tır -Oyuncular Arası Market olan Market Listings plugini bulunmaktadır...
  6. ComodoGaming

Antiaura log

kill aura pluginini engellemek için antiaura adlı bir plugin bulunmakta ancak bu plugin manuel bi plugin bu plugini otomatik yapmak için daha önce moblara ve playerlara vurduğunda otomatik olarak attacker a /auracheck komudunu yazıyor ama bu komudu yazdığında sadece attack bitene kadar görünmez...
  7. ComodoGaming

Medieval Spawn

Medieval Buildi iyi olan 15+ yaşlarda takımımıza arkadaşlar arıyoruz şuanda build yeteneği iyi olan arkadaşlarımız takımımızda bulunmakta birkaç kişiye daha ihtiyaç duyuyoruz eğer yeteneğiniz varsa ve bize yardım etmek istiyor iseniz skype: berkay.erinc (istanbul/kartal yazan)
  8. ComodoGaming

3000 TL ye Toplayabileceğim En İyi Oyun Bilgisayarı

Bilgisayarım Çok Eskidi Ve Hiçbir Oyunu Kaldırmıyor Bunun İçin Çalışıp Para Biriktirip 3000 TL Bütçe İle Yeni Bir Bilgisayar Toplama Gereksinimi Duyuyorum Nasıl Bir Sistem Toplayabilirim Hangi Marka İşlemci-Ram vb. kullanmalıyım Önerilerinizi Bekliyorum
  9. ComodoGaming

İstek [Team Skripti]

Malesef Adam Gibi Bir Team Plugini Yok Faction Kullanamıyorum Survival Olacağı için bu yüzden bir team skripti yazabilirmisiniz komut /Team create (team ismi) olsun kuran kişi team admini olsun mesaj yazdığında sol tarafında mavi olarak teamının ismi olsun /Team inviete (isim) ile team a...
  10. ComodoGaming

jobs plugini an internal error occurred while attempting to perform this commands hatası

serverimde /jobs komutunu girince an internal error occurred while attempting to perform this commands hatasını alıyorum bu hatayı almamak için ne yapmalıyım ?
  11. ComodoGaming

Jobs(Meslek Plugini) yardım

survival bir server açacağim ve serverimde Global Market kullanacağım oyuncuların para elde edebilmeleri için jobs pluginine ihtiyacım var oyuncular 3 adet job seçebilmeli meslek levei dışında az miktarda gerçek xpde gelmesi lazım söyle yani toprak kazınca çok az miktarda xp gelecek ve seçilen...
  12. ComodoGaming

Paintball

bir kaç kez Paintball a gittim çok beğendim ve kendi ekipmanlarımı alıp oynamak istiyorum istabulda herkesin kendi ekipmanlarını satın aldığı paintball oynayabileceğim gruplar bulunuyormu acaba hep beraber belirli günlerde toplanıyorlar felan airsoft için var ama paintball için türkiyede pek...
  13. ComodoGaming

sell hand plugini

/sell hand Komutu hangi Plugine Bağlıdır ve satılacak itemin Fiyatını nasıl ayarlayabilirim bir itemin satış fiyatı çok yüksek geldi /Sell hand Komutunu /sat /sell all komutunu /hepsini sat nasıl yapabilirim birde satılacak itemlerden bir itemi nasıl çıkartır yada eklerim yeni bir sunucu...
  14. ComodoGaming

Roma Mimarisi ve Eski Dönem Kaleleri Yapımından İyi Anlayan Builder Aranır

Roma Mimarisi ve Eski Dönem Kaleleri Yapımından İyi Anlayan Builder Aranır Elinden Geldiğince Doğal Bir Şekilde Bir Eski Dönem Kalesi Yapacak Ve Bunun İçini Roma Mimarisi İle Donatacak Deneyimli Builderler Aranır Aşağıda Verilen Formu Doldurmanız Yeterli Olacaktır Adınız: Soyadınız: Yaşınız: Kaç...
  15. ComodoGaming

Minecraft tüm serverlerde Cant Connect To Server hatası alıyorum

bugün oyuna girdim TeamExtreme launcher kullanıyorum 1.7.2 ye girdim 1.7.2 serverlerin hiçbirine giriş yapamıyordum Cant Connect TO Server hatası veriyordu minecraftı silip tekrar yükledim sorun hala düzelmedi Lütfen yardım ediniz
  16. ComodoGaming

||CrimeSurvival||%100 SurvivalServer||

CrimeSurvival.Nitrado.net ############################# #Server Sürüm :1.7.2...
  17. ComodoGaming

>CrimeSurvival< %100 Survival Server

CrimeSurvival.Nitrado.net ############################# #Server Sürüm :1.7.2 #8 GB RAM 0 LAG! #KALİTELİ SUNUCU. #32 KİŞİLİK KAPASİTE. #WARP , MARKET BULUNMAMAKTADIR. #KİT SURVİVAL #TÜRKÇE PLUGİNLER # CLAİM ARSA KORUMA # AGAÇ DÜŞÜRME #KAFA DÜŞÜRME #İPEKSİ DOKUNUŞ İLE SPAWNER ALMA...
  18. ComodoGaming

İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE PLUGİN PAKETİ YAPILIR SADECE 10 TL YADA 15 TL YE

HER TÜRLÜ PLUGİN YAPABİLİRİM SERVER AÇACAGIM PARA LAZIM ONUN İÇİN BÖYLE BİR İŞE GİRİŞTİM LÜTFEN HEMEN BİR ALICI ÇIKARSA SKYPE EKLEYİN SKYPE : berkay.erinc istanbul kartal yazar OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
  19. ComodoGaming

KİT AYARLAYAMIYORUM

BEYLER ESSENTİALSDE KİT AYARLAYAMIYORUM AYARLAYINCA CONFİG BROKEN DİYE BİR DEFTER OLUSUYOR ESSENTİALS DOSYASINDA YARDIM EDİN
  20. ComodoGaming

BANA KİT AYARLAYACAK BİRİ LAZIM ACİL !

SERVERİMDEKİ KİTLERİN SAYISINI ARTTIRACAĞIM AMA YENİ BİR KİT GİRİNCE KAYDEDİP CIKIYORUM O KİTİ OLUSTURMUYOR ESSENTİALS DOSYASINDADA CONFİG HAS BROKEN DİYE BİR DOSYA OLUSUYOR BİRİ BANA TW9 İLE BAGLANIP YAPABİLİRMİ ?
  21. ComodoGaming

SURVİVAL SERVER PLUGİN PAKETİ YAPABİLECEK NİTELİKTE PLUGİNER ARANIR

SURVİVAL SERVER AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUM BUNUN İÇİN PLUGİN PAKETİ LAZIM PLUGİNERLE BİRLİKTE BİR PLUGİN PAKETİ CIKARTMAK İSTİYORUM BUNUN İÇİN BU FORMU DOLDURMASI YETERLİ OLUR. ADINIZ: SOYADINIZ: KAÇ YILDIR MİNECRAFT OYNUYORSUNUZ? SKYPENİZ: PLUGİNER OLARAK ÇALIŞTIĞINIZ SERVER SAYISI:
  22. ComodoGaming

ARKADASLAR BANA SCOREBOARD İLE İLGİLİ BİRŞEY LAZIM

SU SCOREBOARDSTATS PLUGİNİNE OLME VE OLDURME EKLEYECEK BİRİ LAZIM BEN COK UGRASTIM EKLEYEMEDİM SKYPE: berkay.erinc
  23. ComodoGaming

BENİMLE BİRLİKTE SERVERİMİ HUBA DÖNÜSTÜRECEK BİRİNİ ARIYORUM

SERVERİMİN İP Sİ : DEVRİMCRAFT.DUCKDNS.ORG SKYPEM: berkay.erinc (forumdaki resmim var ) SERVERE GELİP BENİ ALACAKTIN FELAN DEMEYİN SKYPEDEN YAZIN GORDUGUMDE GERİ DONERİM...yokmu ?
  24. ComodoGaming

SERVERİNE KURUCU-ADMİN ARAYAN GİRSİN SERVERDE HERTÜRLÜ SEYDEN ANLARIM

6 YILDIR MC OYUNCUSUYUM 3 ADET SERVER KURDUM 8 SERVERDE ADMİN 5 SERVERDE KURUCU OLDUM PLUGİN DUZENLEMEYİ BİLİYORUM MAP YAPMAYI BİLİYORUM SV GUVENLİGİNDEDE YARDIM EDERİM HİLELERİ KAPATMAYI BİLİYORUMYAPITLARIM VE İLETİŞİM İCİN SKYPE:BERKAY.ERİNC(FORUMDAKİ RESMİM VAR)
  25. ComodoGaming

Devrim Craft yetkili builder arıyoruz

arkadaslar spawnımızı değistirecegiz size attıgım mapa bakarak yapabilisiniz bu spawnı resmini paylasacagımBÖYLE BİR SPAWN YAPACAGIZ DUVARLARA BEN BASLADIM BİRAZ SİZ DUVARLARI YAPSANIZDA BANA YETER BLOCKU BLOCKUNA AYNI OLSA YETER 1-2 BLOCK KAYMA OLABİLİR ANCAKZATEN MAPTEN BAKARAK MAPTEN SAYARAK...