Arama sonuçlarınız

1. Kugleefey

[1.11.2] TartarusCraft MMORPG | OrtaÇağ | Uprade | 3D | AçıkDünya | Konu Güncellendi

Server Baya eğlenceli özellikle meyhanede çok güzel kopuluyor. (Nickim Greninja)
  2. Kugleefey

PursiaCraft / Factions / 1.7.X / Büyük Bir Macera / 94.23.76.145

PURSİA CRAFT FACTİONS IP: 94.23.76.145 -1.7.X -SERVERIMIZA GÜN GEÇTİKÇE YENİ WARPLAR / SİSTEMLER EKLENECEKTİR. -İstekleriniz ve görüşleriniz kesinlikle değerlendirilir. -Serverımızda Mobarena yerine istasyonla gidilen yerler (KaraOrman ÇınarOrmanı Cehennem benzeri..) vardır. -Yetkililer...
  3. Kugleefey

* WraithCraft * - MMORPG - Open World - Görevler - Yakın Zamanda..

Aynen keşke AnimeRPG olsa anca naruto =( Eğer One Piece Fairy Tail serveri falan olsa tutardı bence. Sonuçta forumun çoğu animeci
  4. Kugleefey

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

EminNG isimli şahısla orta hız araba takası yapıyoduk.O baya dil dökünce ilk ben attım.Attığım an da alıp oyundan çıktı. Dolandırıldım =(
  5. Kugleefey

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

ÖNERİ Trenle başka tropik tatil adalarına patayla seyahat edilebilir Lunapark eklenebilir jeton satın alınır korku tüneli galan olur Avci yada kaşif olabilir.Bi tane büyük otman yapılır içine vahşi hayvanlar yada nadir bitkiler bulunur vs vs
  6. Kugleefey

QesQe Güzel MMORPG Sw Bulabilsem =3

QesQe Güzel MMORPG Sw Bulabilsem =3
  7. Kugleefey

Üstteki üyeyi Death Notela öldür.

Olum sebebe=Merdivende Semsiyeyle duserken semsiyenin acilip sivri yerinin bogazina gormesi
  8. Kugleefey

Üstteki üyeyi Death Notela öldür.

Death Note'a ölüm sebebini yazarak üstteki üyeyi öldürüyoruz. (Bu bir oyun ölcem diye korkmayın)
  9. Kugleefey

Kitap,Anime vs. Bitince Duygulanıyormusunuz?

Kesinlikle evet.Rosario to vampire bitince duygulanmistim.Ve hala animeler bitince duygulanirim.Ozelliklede yeni sezon ihtimali yoksa..Ama bazen hikayenin devamini kafamdan uydurup devam ettirdigim oluyor
  10. Kugleefey

SkyBlock'un Yeni Çağı: Quartz Block

Super gozukuyor (telefondayim klavye ingilizce)
  11. Kugleefey

Nisekoi-Chitoge Kirisaki/Minecraft Skin

Alintidir!!Sadece guzel oldugunu dusundugumden attim. Buda karakter: http://i.imgur.com/we9Duil.jpg
  12. Kugleefey

B35herneyse guzel ama ingiliççe (burdan aizin ta.)

B35herneyse guzel ama ingiliççe (burdan aizin ta.)
  13. Kugleefey

Bence kingdomdaki maden sistemi kullanilarak bi madenci meslegi olabilir.Market benzeri biyerde degis tokus eder madenleri yada oduncu gelebilir sehir disina orman falan eklenirse buyuk bitane
  14. Kugleefey

Gif Paylaşıyoruz :)

evet :D
  15. Kugleefey

Gif Paylaşıyoruz :)

16. Kugleefey

İstedğin bişeyin resmini çiz

http://sketchtoy.com/65347503 Çeruşi çizdim ?/10
  17. Kugleefey

LegendaryBlood MMORPG Server [AÇIK BETA] / Trade ve Party Sistemi/Daha Fazlası İçerde //

aynen. Ama 3. sezon için büyük umutlarım var
  18. Kugleefey

Kurosaki Ichigo (Olduğu kadar tabi)

maskesiz iyi olmuş.
  19. Kugleefey

DragonFable/Sepelchure/doomkinght minecraft skin [ ilk skin yapısımdır :D ]

ne oynardım be. sümük kafalı adamlar hortumlu elementler falan vardı
  20. Kugleefey

Hiç bişe

Hiç bişe
  21. Kugleefey

Gözükmeyen Yazı

oley be beyaz yazı
  22. Kugleefey

* WraithCraft * - MMORPG - Open World - Görevler - Yakın Zamanda..

Güzel olacağa benziyor olurda inş . bekleyeceğim
  23. Kugleefey

[Askı !] Geri Dönüyor! / Kan Deryası / MMORPG / Irklar / Her Irka Özel Sınıflar,Binekler/ [1.7]

bence baya iyi olcak gibi görünüyor. (ben köpekbalığı olurum kesin.En şekil mekan onlarda)