Arama sonuçlarınız

1. ÇörekOğlan

Tuvalet Yaparkene

Beyler Tuvaletimi yapıyorum yanlış anlamıyın mod yani :D
  2. ÇörekOğlan

Minecraft Ailem

Minecraft ailemi yaptım 21 çocuğum 1 karım var :D
  3. ÇörekOğlan

Minecraft Kırmızı Başlıklı Steve

Bir zamanlar küçük bir kız varmış. Annesi ona üzerinde kırmızı başlığı olan bir pelerin almış. Kız bu pelerini çok seviyormuş ve nereye gitse onu giyiyormuş. Bu nedenle de herkes ona Kırmızı Başlıklı Steve diyormuş. Bir gün “Kırmızı Başlıklı Steve!” diye seslenmiş kızın annesi. “Büyükannen...
  4. ÇörekOğlan

Minecraft İlginç Resimler

Minecraft İlk Türkler Ben Çektim ^-^ Taksim Direniş (Zengin Zombiye Dikkat) Estağfurullah Zombi Boss Bunu yapan İşsiz :lol: Tipini .. SON
  5. ÇörekOğlan

Minecraft Anlamı Ne

Minecraft anlamını araştırdım birçok şey çıkıyor gerçekten anlamı ne
  6. ÇörekOğlan

Minecraft Mobların Skini Nasıl Değiştirilir

1-Buradan bir mob skini seçin örneğim tavuk skini http://minecraft.novaskin.me/skin/15804097/Spy-Chicken 2-download the skin basın 3-yüklenen skini masaüstüne koyun 4-başlata basın sonra çalıştır basın 5-çalıştırdaki boşluğa %appdata% yazın tamam basın 6-.minecraft dosyasını açın 7-bin'e basın...
  7. ÇörekOğlan

Minecraft Farland'a Gitmeye Çalışan Adam

Minecraft'ta Uzak Diyarlara Yolculuk Far Lands Minecraft'da Far Lands isminde bir yer var. Tıpkı ismi gibi gerçekten uzak bir diyar olan bu bölgede, dünyayı yaratan oyun kodu sonunda göçmeye başlıyor. Dünya parçalanıyor ve hatalar ortaya çıkmaya başlıyor. Kurt J. Mac isimli bir oyuncu...
  8. ÇörekOğlan

Minecraft Rekor Kırdı

Minecraft, Gelmiş Geçmiş En Çok Satan Oyun Oldu! Uğruna kitaplar yazıldı, belgeseller çekildi ancak yine de kimileri tarafından abartıldığı düşünüldü. Fakat en sonunda bu da oldu. Minecraft, belirli kriterlere göre oyun dünyasının gelmiş geçmiş en çok satan oyunu oldu. Reddit...
  9. ÇörekOğlan

Minecraft Moblar Böyle Olsa :D

Zombi Enderman Örümcek Creeper Skeleton
  10. ÇörekOğlan

Minecraft Keşfedilmemiş Gizem

Game Developer Conference 2012'de SpyParty'den Chris Hecker ile konuşan Minecraft yapımcısı Markus 'Notch:notch:' Persson, oynanan milyonlarca saat oyun süresine ve satışlara rağmen hâlâ Minecraft'ta keşfedilmemiş bir şey olduğunu söyledi. Ne olduğu hakkında bilgi vermedi fakat konunun bahsi...
  11. ÇörekOğlan

Minecraft Harita Sonu Far Lands

Arkadaşlar minecraft dünyasının hiç ne kadar büyük olduğunu düşündünüz mü?Minecraftın sonsuz mu olduğunu düşünüyorsunuz?İşte burada çok yanılıyorsunuz.Çünkü minecraftın da bir sınırı var.32.000.000 blok yürürseniz ki bu 4 hafta sürebilir,artık bir şey göremezsiniz.Çünkü minecraft yok...
  12. ÇörekOğlan

Minecraft Kolay Giysi Yapımı

:domuz: :jambon: :jambon: :jambon: :jambon:
  13. ÇörekOğlan

Minecraft Eğitici Bilgi Creeper Anatomy

Biraz gereksiz bir bilgi ama paylaşmak istedim
  14. ÇörekOğlan

Minecraft Eğitici Bilgi Köylüler

Köylülerin takas listesi
  15. ÇörekOğlan

Minecraft Eğitici Bilgi

Eğitici Bilgiler tüm hızıyla devam ediyor işte günün eğitici bilgisi :lol::lol::lol: Kova:İçine su veya lav konulur İneğin üzerine kovayla basarsan süt gelir.
  16. ÇörekOğlan

Hexxit Twilight Forest Portalı Yapımı

Twilight forest hexxit modunda bir Dünyadır yapımı: 1-2x2 bir çukur kazın 2-İçine su doldurun 3-Etrafına çicekler koyun 4-Suya elmas atın
  17. ÇörekOğlan

Minecraft Creeper

18. ÇörekOğlan

Minecraft Zengin Zombi

Zengin :zombi: :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
  19. ÇörekOğlan

Ben ÇörekOğlan

Evet arkadaşlar bazen oyunda karnınız falan acıkıyor ama yemeğiniz yok o zaman beni çağırın her yere gelirim size nefis çörekler veririm ve ölmezseniz Beni çağırmak istediğinizde telefonunuzla Çörek 2222 mesaj atın size çörekler getirim :):):) Küçük Boy çörekler :altın: Büyük boy çörekler...
  20. ÇörekOğlan

Minecraft Hexxit 1.5.2 Kurulumu

Gerekli Dosyalar 1-Minecraft 1.5.2 2-Winrar (gezginlerden indirebilirsiniz) Adımlar 1-http://dosya.co/y9gikh71h9r4/Minecraft_1.5.2_-_Hexxit.rar.html hexxit indirin 2-indirdiğiniz dosyayı masaüstüne atın 3-İndirdiğiniz dosyayı winrar yardımıyla açın 4-hexxit.rar dosyasını açın 5-.minecraft...
  21. ÇörekOğlan

Hexxit'mi Daha iyi Shader Modmu

lütfen yardım edin
  22. ÇörekOğlan

Minecraft Crash

Minecraft oynarken Minecraft crash hatası geliyor biri yardım etsin lütfen
  23. ÇörekOğlan

Minecraft Promusunuz

Kaç yıldı mc oynuyorsunzuz
  24. ÇörekOğlan

Proluğunuzu Gösterin Minecraft

1- Bir kömür Kaç Nesne Isıtabilir ?:fırın: 2- Redstone kaç block gider 3- Minecraft'ın en en en ilk adı ? 4- Indev'de dünya sayısı 5- Nether Hangi Bayramda Gelmiştir (Sürüm Değil Bayram)? 6- Bir Chunk Kac x Kactır ? 7- 1.8 'de Ekleneceği İdda Edilen Dünyanın Sekli ? 8- Minecraft'ın...