Arama sonuçlarınız

1. BraveHeart34

Sorun lütfen bilenler cevaplasın

Arkadaşlar bugün pes 2015 oynarken bilgisayar bi anda bi siyah ekran geldi ve siyah ekranda böyle bir hata verdi: Reboot and Select proper Boot device or açılmadı bilgisayar daha sonra ben okula gittim şimdi geldim pc yi açtım açıldı hatasız fakat kasadan eskisi gibi ses gelmiyor eskiden baya...
  2. BraveHeart34

Steam Sonbahar İndirimleri

Steamde suan sonbahar indirimleri var oyunlar sunlar (suanki fiyatlarını da yazıcam 2 günlüğüne bu indirimler) Dont Starve (6) Watch Dogs(80) Beyond Earth(119) CS:GO(12) EN SEVİNDİĞİM İNDİRİM BU OYUNA GELMİŞ BÜYÜK İHTİMALLE ALICAM Company of Heroes 2(14.75) The long dark(15.50) lords of the...
  3. BraveHeart34

Mikrofonlu Kulaklık Önerin ?

Arkadaşlar Başlıktada belirttiğim gibi güzel ama pek pahalı olmayan cüz'i bir miktarı olan mikrofonlu kulaklık önerin ??
  4. BraveHeart34

Steamde Mobil Ödeme Hangi Operatörlerde ?

Başlıktan ta anlaşıldığı gibi steamde mobil ödeme hangi operatörlerde ???
  5. BraveHeart34

MC'De Pvp Server Açıcam Arkadaşlar Görüşlerinizi Bekliyorum

Arkadaşlar Mcde Pvp server acıcam fakat sizinde görüşlerinizi bekliyorum şöyle bir şey düşünüyorum bir alan içinde yapıtlar olucak orda kapışıcaklar ondan sonra öldürdüğün kişi sayısı kadar ismininin önünde yazıcak filan işte öldüğünde itemleri geri vericek yani yenileyecek vs.vs. Sizce...
  6. BraveHeart34

Kulaklıktan Ses Gelmiyor

Arkadaşlar telefon Kulaklığını bilgisayarın ön haznesine takıyorum fakat ses gelmiyor 3 tane olan telefon kulaklık tan ses gelmedi nabıcağımı bilmiyorum sizler yardım ederseniz sevinirim pls pls pls :D
  7. BraveHeart34

İndirime Girermi

Minecraft Premiumlar Yılbaşında filan İndirime Girermi yada başka bir günlerde indirime girermi bilgisi olan lütfen yazsın.
  8. BraveHeart34

Steam ID?

Herkese merhaba arkadaşlar steam ID leriniz söyleyin steamda sizide arkadaş olarak ekleyim herkes yazsın tanıdık tanımadık :D :D :D
  9. BraveHeart34

YouTube Kanalımı Tanıtıyorum

Herkese Tekrardan Merhaba Arkadaşlar LordGamer'a Hoş Geldiniz Zaman kaybı yaşamayacaksınız emin olun! İzlediğiniz video ile ilgili düşüncelerinizi veya tavsiyelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın! -Beğendiyseniz Like,Favori atmayı ve videoyu paylaşmayı unutmayın! Kullandığımız...
  10. BraveHeart34

Minecraft Microsoft'un ellerine gidiyor Yorumlarınız Bekliyorum!

En çok oynanan oyunlardan olan Minecraft'ın yapımcısı Mojang'ın adı bugünlerde Microsoft ile anılıyor. Microsoft tarafından satın alınmak istenen şirket için 2 milyar dolar gibi rakam konuşuluyor Geçenlerde Mojang ve Microsoft’un ortak çalışması ile Xbox One’daki Minecraft’a Doctor Who temasının...
  11. BraveHeart34

Bukkit ve Spigot Kapanıyor

@IRFN TESEKKÜR EDER KONUNUN KAPANMASINI RİCA EDERİM...
  12. BraveHeart34

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı Arkadaslar ne zaman olur bir bilginiz varmı bu sene oldumu yada en yakın zamanda olabilecek Gamex etkinligi varmı varsa bilen yoruma yazsın...
  13. BraveHeart34

Mob spawnerda moblar doğmuyo

Arkadaşlar serverda Mob arenada moblar doğmuyor acaba nedeni ne ??
  14. BraveHeart34

Canavar hayvan vb. benzeri seyler doğmaması için ne yapıcam

Arkadaşlar serverimde ./warp arsalarda canavar doğuyor canavarların arsalarda doğmaması için ne yapıcam ???
  15. BraveHeart34

Arsalarda Canavar doğumunu engelleme

Arkadaşlar serverimde ./warp arsalarda canavar doğuyor canavarların arsalarda doğmaması için ne yapıcam ???
  16. BraveHeart34

Windows baslat cubugu böyle oldu yardım edin arkadaslar

[/url][/IMG] Arkadaslar windows görev cubugu böyle oldu ve windows beyaz oldu yani bide bilgisayar acılırken windows ile ilgili bir hata veriyor nababilirim yorumlarınızı bekliyorum... http://hizliresim.com/72JWR5
  17. BraveHeart34

Minecraft tasarım

Arkadaslar minecraftta tasarım yapıcam ama nasıl yapıcagımı bilmiyorum bilen varsa yorum yazsın...
  18. BraveHeart34

Pvp kapışıcak

Sea beyler benle teke tek pvp atacak varmı arenada varsa mesaj atsın canım sıkıldı video filan cekmiyecem ama sadece kapıscaz :D Yorum atın Arkadaşlar da oynayak oynacagımız yerin resmide asagıda [/url][/IMG]
  19. BraveHeart34

Kulaklıktan ses gelmiyo yardım edin arkadaşlar

Arkadaşlar Kulaklığı bilgisayara takıyorum fakat ses gelmiyo bilenler yardım etsin lütfen bu olay bilgisayara format attıktan sonra oldu?????
  20. BraveHeart34

Tasarım yapabilen varmı

Arkadaşlar kanalıma tasarımcı arıyorum arka plan tasarımı yababilen varmı varsa yaparsa çok sevinirim Kanal adı: LoRdGameR
  21. BraveHeart34

Steam ID ?

Arkadaşlar steam isimlerinizi söyleyin arkadaş olarak ekleyim bende :D :D :alay:
  22. BraveHeart34

En iyi cevabı söyleyin arkadaşlar

Arkadaslar Minecrafta laf atanlar acısından iyi bir biseyler söyleyin onlar minecrafta laf atıyorlar ama mesela oyuna pixellerini sayıyoruz ve amacsız bir oyun olduklarını söylüyorlar sizce en iyi cevap nedir yoruma yazarsanız sevinirim arkadaslar
  23. BraveHeart34

Ekran kartı güncelleme

Arkadaslar minecrafta az fps alıyorum diye ekran kartımı güncellicem fakat hic bir sekilde bilgim yok yardım ederseniz sevinirim Not: Ekran kartı: Asus eah6850 series ekran kartımda bu
  24. BraveHeart34

Premium Hesap Sadece 5 TL

Cdkeyspot resmi facebook sayfasında yapılan açıklamada: 'Minecraft Premium Hesabı sadece 5 TL! http://****************.com/minecraft-premium-hesabi Hesap güvenliği ve garantisi Sitemiz tarafından satılan hesaplar tamamen yasal yollardan elde edilmiştir. Sahipleri tarafından satın alınan bu...
  25. BraveHeart34

Siz ne yapardınız...

İnsanların dört bir yanı elektronik aletlerle çevriliyken,birden elektrik kesilince ne yapacağını şaşırması durumunda ortaya çıkan eğlenme amaçlı oyunlardır. Peki Sizler bu durumda ne tür oyunlar oynardınız....