Arama sonuçlarınız

1. Mert_Kurt

İstek Op skyblock için Zamanla gelişen Tavuk skripti

Ücretli yapabilecek arkadaşları /msg ye bekliyorum. İsteğim skriptle kodlanması ancak skript karşılamazsa pluginde olabilir. 2 mob'a sandık ekleyip işi bitirecem diyenler varsa hiç mesaj atmasın daha iyi. Çünkü oldukça kapsamlı bir sistem. O kadar çok kademeli sistem var ki konu biraz karmaşık...
  2. Mert_Kurt

Balıkçılıktan gelen itemler skripti

Balıkçılık yaparak kazanılan itemleri bir skriptle düzenleyebilrmiyiz.Örneğin ben spawner eklemek istiyorum ve olasılığıda zor olsun.Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar Şöyle bir forum buldum bu olabilir mi https://bukkit.org/threads/change-the-item-caught-when-fishing.162921/
  3. Mert_Kurt

Arkadaşlarınızla Takılmalık Herobrine Mansion Serveri Herşeyi Hazır Kurulu !

Selam arkadaşlar ben Mert bugün sizlere minecraftda arkadaşlarınızla süper maceralı bir şekilde oynayabileceğiniz HerobrineWars(Mansion) serverinin hazır kurulu standart(Değiştirilmemiş) halini paylaşıyorum. Linki vermeden önce birkaç resimle olayı özetlemek istiyorum. İndirdiğinizde ilk önce...
  4. Mert_Kurt

Yeter artık sıkılmadınız mı?

Şu minecraft denilen oyundan sıkılmadınızmı şahsen ben sıkıldım beyler hep aynı senaryo bıkkınlık geldi sizde durumlar nasıl?
  5. Mert_Kurt

Bu yazıyı hangi baba yiğit bulabilir bulana helal olsun!

<------ Resim Evet bulan arkadaşlar yazsın yazıyı :D
  6. Mert_Kurt

Visual basic Profesyonel splash yapma ! Başka yerde yok!

Selam kurt kardeşlerim.Forumda böyle kodlamalarla cartla curtla uğraşan çok kişi tanıyorum ve acemice splashlar yapıyorlar.Sizi acemi bir işe yaramayan gölge efekti bile olmayan splashlardan kurtarmaya geldim.Evet bu konumda bir profesyoneller gibi splash yapacağız. Öncelikle konuya splashı...
  7. Mert_Kurt

İnternetinizi microsoft verecek!(Detaylar konuda)

Teknoloji dünyasından süper iddialar gelmeye devam ediyor.Çinli Baidu network sirketi çılgın bir iddia ortaya attı.Hepinizin bildigi gibi microsoft çılgın projeler yapmaya devam ediyor. Şimdiki projeleri kendinden interneti olan işletim sistemi yapmak.Bu şekilde diğer sistemlere büyük bir fark...
  8. Mert_Kurt

Minecraft artık sıkmaya başladı.

Sizcede minecraft artık sıkmaya başladı mı? Oyunu öğrenmeden önce birseyleri kendi başımıza bulmak heyacan veriyordu.Şimdi herseyini biliyoruz ve can sıkıntısı yaratiyor.Önceden hiç olmazsa sıkılırsam kafama göre binalar yapardim şimdi oyunu açmayı istemiyorum.Açarsam beni herzamanki sıradan...
  9. Mert_Kurt

Harika bir animasyon sitesi!

Beyler çok güzel bir site buldum paylaşmak istiyorum buyrun.100lerce kaliteli animasyon var. Siteye git Windowsun animasyonundan dinlere kadar her şey var. Animasyonlar İslam ve güzel türkiyemizinde olması gurur verici. Sitedeki bazı animasyonlar. Türkiye dahil 50nin üstünde ülkenin bayrağı var...
  10. Mert_Kurt

Oggy'i unutmayın.Unutturmayın !

Bu efsane çizgi filmi ne yazıkki yeni nesiller bilmiyor.Daha doğrusu çizgi film bile seyretmiyorlar artık.Bu çizgifilmi eğer daha izlemediyseniz izleyin derim.Tom ve jeryden daha komik. Çizgi film de 3hamam böceği ve 2 kedinin yaşanmazlıkları konu alınıyor.Ve her bölümü birbirinden komik.Sizlere...
  11. Mert_Kurt

Visual Studio'dan Anlayan içeri!

Sorunum şu visual studio shell komutu bildiğiniz gibi henhangibir klasörü ve dosyayı açmamıza yardımcı oluyor.Ancak bu sizin dizininizdeki dosyayı anlıyor.Yani o dosyadan bir başka pcde olsa bile sırf adres farklılığından bulamıyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?Resim olarak anlatayım.
  12. Mert_Kurt

Bu melodi ne? Çok güzel bir melodi.

Beyler bazen arabesk rap takılırım şöyle bir videodaki remixi çok sevdim bilen varmı telefonuma koyacam. http://www.vidyoskop.com/hatay-crew-bu-crew-yikilmaz-2011.html
  13. Mert_Kurt

Beyler yakında açacağım konum için bir rehber programı yapıyorum.

Güzel bir şarkı önerirmisiniz ? Programın arkaplanında çalacak.
  14. Mert_Kurt

Serverize program yapmak için Microsoft Visual Studioyu Bırakın!

Arkadaşlar önceleri serverime rehberleri visual studio - cammenumaker programları ile yapıyordum.Biliyorsunuz ki en az 2,5gb visual 2010 , 2013ise 8gba kadar çıkabiliyor,Standartı 6gb.Ve bence çok gereksiz ben sadece normal düzgün bir program yapmak için kullanıyorum.Profesyonel değilim ve...
  15. Mert_Kurt

Okullar açılmadan bulmam lazım yardımcı olurmusunuz?

Arkadaşlar yeni bir server projem var.Serverin bazı sistemi /tellraw a bağlı olacak.Bu kodu oyuncuların kullanması için op vereceğim ancak oyuncular her komutu kullanmasınlar.Yani sadece /tellraw a bastıklarında komutları kullanabilecekler.Op vermeden tellraw komutu kullanılmıyor...
  16. Mert_Kurt

Minecraft bedava server veren firma

Evet beyler bugun nette dolasirken daha yeni kurulmus olan yabanci bir hostingin bu haftaya ozel herhesaba 2saatlik mc server verdigini duydum.Once inanmadim spam sitelerdendir dedim ancak hosting baya kaliteli reklam yok bisey yok hemen kayit actim aninda server panelini veriyorlar.Panel...
  17. Mert_Kurt

Bu hatfaya özel Minecraft 2saatlik server veren firma

Evet beyler bugun nette dolasirken daha yeni kurulmus olan yabanci bir hostingin bu haftaya ozel herhesaba 2saatlik mc server verdigini duydum.Once inanmadim spam sitelerdendir dedim ancak hosting baya kaliteli reklam yok bisey yok hemen kayit actim aninda server panelini veriyorlar.Panel...
  18. Mert_Kurt

Silinsin

----------------
  19. Mert_Kurt

Renkli oyuncu nickleri (Karakterin üstünde)

Arkadaşlar bu plugin sayesinde karakterinizin nicki renkli oluyor. Pluginin linki: Devbukkit Kullanımı çok basit sadece nicki hangi renk olmasını istediginiz gruba renk permlerini eklemek. Tag Permissions tags.black tags.darkblue tags.darkgreen tags.darkaqua tags.darkred tags.darkpurple...
  20. Mert_Kurt

Acil yardım.Belki sende bu plugini arıyorsun ?

Arkadaşlar anlatmaya çalıştığım bu plugin.TAB tuşuna bastığımızda tüm oyuncuların isminin yanına |||| bu şekillerde canı gözüküyordu.Bu plugin nedir ?.Yarıdımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Mobhealth demeyin denedim olmuyor.Plugini buldum konu kilit!
  21. Mert_Kurt

Minecraft Hazır Kurulu Server Sana kalan yönetmek !

Evet sizlere arkadaşlarınızla kankalarınızla takılmanız için hazır kurulu server veriyorum.Çok güzel kendi çapında bir server standartın üstünde sayılabilecek seviyede. Havada duran yazı var.Citienz var.Arsalarlar otomatik hamadde yenileme var.Viplar var.15tane warp var.Kurulu market var.Faction...
  22. Mert_Kurt

TeamExtreme 3.4 Launcher

Bazı arkadaşların çok aradığı minecraftı crack oynayanların %90'nin kullandığı TeamExtreme 3.4 sürümünü full olarak paylaşıyorum.Diğer launcherlerin aksine reklamsız , kötücül yazılımın bulunmaması ve gelişmiş profesyonel kaliteli ve sade bir biçimde minecraft premium olmayan oyuncuların...
  23. Mert_Kurt

TeamExtreme Minecraft Launcher 3.4

Bazı arkadaşların çok aradığı minecraftı crack oynayanların %90'nin kullandığı TeamExtreme 3.4 sürümünü full olarak paylaşıyorum.Diğer launcherlerin aksine reklamsız , kötücül yazılımın bulunmaması ve gelişmiş profesyonel kaliteli ve sade bir biçimde minecraft premium olmayan oyuncuların...
  24. Mert_Kurt

Minecraft Mo' Creatures(Hayvanlar) Modu (Sürüm 1.7.2 ) Detaylı Konu

Bu modu çoğu kişi kullanıyor ve oyuna gerçekten olmasını istediğiniz hayvanların çoğu sadece bu mod'da mevcut.Birden çok hayvan modu indireceğinize bu tek mod ile oyuna 30un üstünde hayvan ve 10un üstünde zararlı mob geliyor.Üstelik bunlar düz bir map açtığınızda spawnlanarak mapı...
  25. Mert_Kurt

Minecraft 1.7.2 Mod Yükleme (Mo'Creatures-TooManyİtems-Shaders)

Bu modu çoğu kişi kullanıyor ve oyuna gerçekten olmasını istediğiniz hayvanların çoğu sadece bu mod'da mevcut.Birden çok hayvan modu indireceğinize bu tek mod ile oyuna 30un üstünde hayvan ve 10un üstünde zararlı mob geliyor.Üstelik bunlar düz bir map açtığınızda spawnlanarak mapı...