Arama sonuçlarınız

1. MantisWrath

En son ne zaman başlık açtığımı unuttum.

Başlığın içeriğinin ne olduğunu da. Buradaki çoğu kişinin kim olduğunu da unuttum. Bir zamanlar burada en yakın arkadaşım dediğim adamların bile isimlerini unutmuşumdur. İnternette yaptıklarımızın kayıt olması bir yandan iyi aslında. Yıllar boyunca ne kadar değiştiğimizi görebiliyoruz. 6 sene...
  2. MantisWrath

973 eht namuh 973

Bu neyin nesidir bilen var mı?
  3. MantisWrath

Mantity

1 yıl önce etrafta entity 303 muhabbeti dönerken dalga geçmek için mantity 31 diye bir şey uydurmuştum ciddiye alan olmuş :p http://www.mine************. com/konu/herobrine-entity-303-part-2-hjalp.11107/ Belki o da dalga geçmiş olabilir bilmiyorum
  4. MantisWrath

Görüşmek üzere

Görüşmek üzere gidiyorum (1 hfta sonra döner yazmayın plz)forum sayesinde çok arkadaş edindim ama veda ediyorum görüşürüz
  5. MantisWrath

Şemsi The Human 1.Sezon 3.Bölüm

İyi seyirler .. Video açılmıyor failYok la sadece bende açılmıyomuş :P
  6. MantisWrath

Entity 303 Gerçek Mi? Korkunç Gerçek Açığa Çıktı

Merhaba arkadaşlar. Bu gün aklıma takılan bir konu entity 303 efsanesini araştırdım ve çok ilginç kanıtlar buldum. Bu videodan sonra herkesin inanacağına eminim. İyi seyirler
  7. MantisWrath

Bir cosplay vakası

Üç nokta
  8. MantisWrath

Böyle remuv görülmedi

Cidden çok yaratıcı #defendkabab
  9. MantisWrath

Şemsi the Human Yeni intro

Tatilde olduğum için yapamadım şemsi the human son hız devam edecek!
  10. MantisWrath

Agar.io yu coşturuyoruz

Forumca agar io oynayalım kod : agar.io/#U52FY İsminizin başına (MCTR) koyun:alkış:
  11. MantisWrath

-

İzliyoruz efenim
  12. MantisWrath

Bestia?

@B35T14 ?
  13. MantisWrath

Yılın fail konuşması

14. MantisWrath

Krdş türkiye bura ne bekli10

15. MantisWrath

FNAF 4 Trailer

Evet bıktığınızı biliyorum ama... FNAF 4 TRAILERI ÇIKTI ULAN! Koşun ayol @Sarper170 @MinecraftModları @heroyilmazz @MrTurhan
  16. MantisWrath

Tüm İslam aleminin Kadir Gecesi mübarek olsun

Tüm islam aleminin kadir gecesi kutlu olsun bu gece tüm dualar kabul olur ve günahlar silinir
  17. MantisWrath

Açık arttırma

Evet bu gün açık arttırm oynuyoruz. Açık arttırma beğeni sayısına göre olacak üstteki mesajdan daha yüksek bi değer vermeniz gerekir eğer beğeniniz 200 ise biri 200 yazdığında siz 201 yazamazsınız çünkü beğeniniz yetmiyor. Açık arttırmayı kazanan kişiye bu hesabın @Braydon şifresini vereceğim...
  18. MantisWrath

(İlk Skriptim) Anahtar ve chest sistemi

Arkadaşlar ilk skriptim bu işe yeni başladım hatalarımı söylerseniz sevinirim on rightclick on chest: player doesnt has a stone hoe: cancel event send "Anahtarın Yok !" to player
  19. MantisWrath

Şemsi The Human 1.Sezon 2.Bölüm

Biliyorum beklenilenden çok kısa oldu üzgünüm 3. Bölüm 1 dakikada uzun olacak size söz veriyorum! Thumbnail nasıl bu arada? @Adragos @Sarper170 @RedIsBack @BurnerTroll @Rayandu @_AcaRz @EternalZone @muhammed1841 @Quaris
  20. MantisWrath

Buildimi nasıl gelistirim

Aekadaşlar buildimi nasık gelişirebilirim tartışasız en kötü build yapan minecraft oyuncusuyum kimse benim filan demesin lütfen.
  21. MantisWrath

Şemsi kaçırıldı

Şemsi kaçırıldı. Acaba Şemsi'ye ne olacak? Kurtulacakmı yoksa ölecekmi? (Kaçıranlar 10 like karşılında bırakabilirmibenden söylemesi .s .s)
  22. MantisWrath

Skype delirdi

Skype delirdi kafasına göre durum değiştiriyo 1 saniye görünmez bir saniye müsait yapıyo bu yüzden mesaj atamıyorum kimseye
  23. MantisWrath

Aklınızda bulunsun diye söylüyorum

Eski skype hasabıma giremiyorum beni eklersiniz burdan brocodile_
  24. MantisWrath

Şemsi The Human 1.Bölüm

Şemsi the Human'ın ilk bölümü beğendiyseniz like atın abone olun bir şey yapın işte .s kanala kapak tasarımı yapabilecek varsa iletişime geçsin
  25. MantisWrath

Şemsi The Human Intro

Şemsi'yi bir çizgi dizi haline getirmeyi planlıyorum. Biliyorum çok kötü oldu fazla özenmedim (Niye etiketler çalışmıyo !!!!!!!!!!)