Arama sonuçlarınız

1. H

Minecraft Slenderman Korku Filmi

Minecraft Slenderman Korku Filmi Buna benzer daha çok film istiyorsanız like atabilirsiniz.
  2. H

Metin2´Mi Yoksa Gerçek Hayatmı

Arkadaşlar ben şimdi karar veremedim metin2 sunucusumu açsam yoksa gerçek hayatmı Metin2 Nasıl Olucak: Metin2 normal metin2 gibi tam gerçekci yapamıcam ama benzetmeye çalışacağım. Gerçek Hayat Nasıl Olucak: Gerçek hayatta gerçek hayatta yaptığımız şeyleri konu alıcak para kazanmamız gerçek...
  3. H

Npc plugini ve rpgitemden anlayanlar lütfen yardım[Çözüldü]

Arkadaşlar şimdi ben rpgitemden bir eşya yaptım kurt derisi diye tamam normal kurtdan olasılıkla düşüyor ayarladım ama npc oluşturdum onun ismide deneme onu kurt yaptım sentry ile dalınmasını ayarladım ama ondan kurt derisi düşmüyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardım.
  4. H

+ basma plugini lütfen yardım

+ Basma Plugini yapabilecek varmıdır mesela bir kılıcımız olucak +0 onu +1 geçirtmek için bir eşya isticek ben eşyayı hallederim yüzde 95 olasılıkla geçicek maks +9 olucak oda yüzde 10 falan olucak yardım ederseniz çok teşekkürler ve lütfen kendi pluginini yap demeyin ben skript ve plugini hiç...
  5. H

Metin2 Serveri Gelişmeleri

Metin2 Serveri açacağım ama daha yeni başladım şuanki gelişmeleri resim olarak göstericem http://i.hizliresim.com/6kZdk9.jpg http://i.hizliresim.com/1kYqk5.jpg http://i.hizliresim.com/oZAo9Q.jpg Şuanlık gelişmeler fikir vericek varsa lütfen yazsın.
  6. H

Gta Haraketler

Mtada kerem yürek ile haraketler denedin çok iyi değiliz ama en azından yaptık video beğenmediyseniz lütfen dislike atmayın o kadar uğraşlarımızı gidiyor üzülüyorum dislike lütfen atmayın iyi seyirler.
  7. H

Mta Mükemmel Haraketler

Mtada kerem yürek ile haraketler denedin çok iyi değiliz ama en azından yaptık video beğenmediyseniz lütfen dislike atmayın o kadar uğraşlarımızı gidiyor üzülüyorum dislike lütfen atmayın.
  8. H

Oyun Dünyası Devam Eden Sunucum

Oyun dünyası diye bir minigames sunucusu açacağım şimdilik resimler daha çok yapıcam bu sadece şu an yaptılarım İşte buda spawnın yukarıdan görünüşü buda doğunca görüntü (şimdilik :D) buda spawnın içinden yukarı bakış buda kolay parkura giriş spawndan zıplayıp giriliyor bitirirsen...
  9. H

Benle oynuyacak birileri var mı ?

Benle minecraft oynuyacak birileri varmı varsa skype eklesin zalimkralozanalp :D (eskiden kalma skype)
  10. H

Ne tür bir sunucu açsam ?

Ne tür sunucu açsam fikir verirmisiniz.
  11. H

Appnana da nanas kasıcak konuya gelsin

Nanas kasıcak varsa söylesin kodum: o10975243
  12. H

Sınav Plugini Türkçeleştirme

Sınav pluginini türkçeleştirdim ancak hata alıyorum İnsan: RankName: Muhafız StartTime: 600 EndTime: 13000 Price: 100 NumberOfQuestions: 3 Questions: Neleri seversin?: Options: - 'Öldürmeyi' - 'İyiliği' - Kötülüğü - Bilmiyorum CorrectOption: B...
  13. H

Nasıl Mobil Oyunlar Bilgisayarda Oynanabilir ?

Nasıl Mobil Oyunların Bilgisayarda Oynanabilceğini Gösterdim Örneğin: Minecraft PE İyi Seyirler.
  14. H

Minecraft Çöl Filmi - Kısa Film

Minecraft Çöl Filmi
  15. H

Minecraft Jeff The Killer - Kısa Film

Minecraft Jeff The Killer Filmi Çektik
  16. H

Minecraft Slenderman Kısa Korku Filmi

Minecraft slenderman kısa bir korku filmi çektim iyi seyirler.
  17. H

Terraria Hardcore - Bölüm 2 - Yeniden Başlangıç

Terrariada Hardcoreye başlıyoruz daha zor daha eğlenceli iyi seyirler. Güncel
  18. H

Terraria - Bölüm 1 - Geldikçe Geliyorlar

Terraria Bölüm 1 Video Hakkındaki Düşüncelerinizi Lütfen Yorum Olarak Atın Videoyuda Lütfen Beğenin İyi Seyirler.
  19. H

Minecraft Korku Filmi Bölüm 4

Minecraft Korku Filmi Bölüm 4 İyi Seyirler.
  20. H

Goley Uzman Paketi Açılımı

Goleyde Rasgele Uzman Paketi Açtık Arkadaşlar Güncel
  21. H

Minecraft - Silent Hill Korku Filmi - Bölüm 4

Minecraft Silent Hill Korku Filmi - Bölüm 4
  22. H

Minecraft Silent Hill Korku Filmi - Bölüm 5

Minecraft Silent Hill Korku Filmi Bölüm 5 İyi Seyirler.GüncelGüncel
  23. H

Minecraft Nasıl Mod Yüklenir

Minecraft´da Nasıl Mod Yükleneceğini Gösterdim İyi Seyirler Herkese.
  24. H

Minecraft Silent Hill Korku Filmi - Bölüm 5

Minecraft Silent Hill Korku Filmi Bölüm 5 İyi Seyirler.GüncelGüncel
  25. H

Minecraft Kasması Nasıl Düzeltilir

Minecraft Kasması Nasıl Düzeltilir