Arama sonuçlarınız

1. Mmtern

League of Legends - Morgana

Arkadaslar League of Legends oyununa baslayali 1 hafta oldu ve suan 20 levelim. Destek oynamayi cok seviyorum ve Morgana ile oynamayi tabii ki de. :) Morgana icin internette uygun bir rehber bulamadim , sizin , League of Legends oynayanlarin onerdigi bir rehber varsa onu yazarsaniz veya...
  2. Mmtern

[YARDIM] ATLauncher Cok Oyunculu Oynama

Arkadaslar merhaba , ben ve @ErenBeyazkurt ATLauncher uzerinden ''SkyFactory'' mod paketini oynamak istedik. Oncelikle SkyFactory mod paketinin ''Sunucu Yarat'' butonuna bastim. Sonra sunucu dosyalari yuklendi. Ama sonra ne yapacagimi bilmedigimden bir sey yapamadim. Konuda bilgisi olup yanit...
  3. Mmtern

Minecraft'im Acilmiyor

Oyunun simgesine cift tikladigimda oyun acilmiyor. Java'yi guncelledim. Herhangi bir sey yaptiktan sonra olmadi bu. Bir saat kadar bir sure once girebilirken bir saat sonra giremedim. Simdiden tesekkurler.
  4. Mmtern

Can'in Dogum Gunu Partisi!

Arkadaslar malum @DirenCan arkadasimizin dogum gunu var. Kendisininde konusu var forumda. Fakat ben sunucu acmayi ustlendigim icin (kendisi Hamachi uzerinden acacakti) 20 kisilik bir sunucu actim. Hepinizi bekliyorum. Suanlik kendisi yok. :) @Iskefiyeli18 @RedIsBack @rayandu06 @Zurinqun...
  5. Mmtern

Yan Goruntu

Ekrana yan bakma hangi mod vs. sayesinde oluyor? Simdiden tesekkurler. :)
  6. Mmtern

Komut Blogundan Esya

Arkadaslar bir sitede gormustum , komut blogundan esya veya blok cikiyordu. Bunu komut bloguna nasil yazabilirim? Bilen varsa simdiden tesekkurler.Yok mu bir cevap? :)
  7. Mmtern

Haxball Oynuyoruz

Buyrun gelin arkadaslar : http://www.haxball.com/?roomid=-226b24157233aa46118646bb984c890e2a015cc6df122d153506639909e0dafce @Iskefiyeli18 @RedIsBack @ByTheEfsane @Osndbk41 @NeveseRC @AtakanRS
  8. Mmtern

IRFN Haxball da oynarmis...

Elimde herhangi bir kanit yok fakat @IRFN Haxball da oynarmis... :D Konuya bekleniyorsunuz @IRFN Bey... :)
  9. Mmtern

Fare Hassasiyeti Degistirme

Arkadaslar fare hassasiyetini nasil degistirebilirim? Faremin markasi ve modeli EVEREST SM-186b.
  10. Mmtern

Mmtern - Fake

Arkadaslar bazi sunucularda Mmtern kullanici adli bir sahsiyet varmis. Bu sahsiyet kesinlikle ben degilimdir! Benim Minecraft'da tek kullanici adim THENINJAPENG'dir!
  11. Mmtern

FTB Oynamak Isteyen...

Arkadaslar FTB Launcher'da tek oyunculuda yapacak bir sey kalmadi ve cok oyunculu oynamak istiyorum. Gelecek var ise asagi ya yazabilir... :)
  12. Mmtern

[YARDIM] Kiziltas Yenileyici

Arkadaslar beynim eridi ama bir turlu yapamadim. Kiziltas yenileyici ile bir sinyali nasil tekrarlatabiliyoruz? Cok basit bir sey biliyorum fakat 2 yil ara verince durum vahim oluyor...
  13. Mmtern

Adam Akilli Sunucu...

Arkadaslar boyle white list'e secilmis dogru duzgun oynayacak belli bir yasin uzerinde kisilerin oldugu bir sunucu var midir? Yok ise acacak gonullu var midir? O da yok ise Hamachi uzerinden acacagim sunucuya gelecek var midir? Eger varsa 9'u tuslamayiniz. Bu form benzeri seyi doldurunuz...
  14. Mmtern

15. Mmtern

Yaptigim Kardan Adam...Mukemmel!

Tek kelime ile harika!
  16. Mmtern

Cihazda yeterli alan yok.

Konu basliginda da belirttigim gibi telefonumda Google Play'den bir sey indirirken ''Cihazinizda yeterli alan yok'' diyor. Fakat telefonda yer var. Ayrica ben FIFA 15 ULTIMATE TEAM indirmeye calistim sonra 1GB indirdi sonra yeterli alan yok dedi ve o 1GB oyle kaldi.
  17. Mmtern

Cok Basit ve Otomatik Merdiven

Arkadaslar 15 dakikada yaptigim cok basit ve otomatik bir merdiven : Sarkinin telifi : Yurttan Sesler Korosu :D
  18. Mmtern

Girin ve Gulun :D

Beyler , bayanlar LeHamam'in videosunun altina yorum olarak yazilmis. Bana da arkadasim yolladi. Hala guluyorum. :D Kenan dedigi kisi https://www.youtube.com/watch?v=FSAY_SqFycA'']bu[/URL] videonun basindaki kisi. :)
  19. Mmtern

Yilbasina ozel yaptigim skin.

Skin bembeyaz evet , bilerek yaptiim bence de cok guzel oldu. Kamuflaj ;) Nasil? :)
  20. Mmtern

Plug.Dj Yilbasi Partisi

Beyler, bayanlar , es cinseller, Plug.Dj'de forum icin oda actim. Gelmek isteyen varsa yer bol :) https://plug.dj/cya2014welcome2015
  21. Mmtern

Out Of Memory Hatasi

Arkadaslar ben bi' aclik oyunlari oynayayim dedim, girdim HiveMC sunucusuna oynadim biraz elin yarisinda oyun takildi ve 3 saniye sonra oyun kapanip ''Out Of Memory'' hatasi verdi. Belki de sunucudandir diyerekten MCSG'e girdim fakat ayni sey oldu. Cozum var mi?
  22. Mmtern

World Edit - Mantar Agaclari

Arkadaslar World Edit'de mantar agaci yapilabiliyor mu ? Yapilabiliyorsa nasil ?
  23. Mmtern

Hamachi ile ulke farki...

Hamachi'de , Rusya ile Turkiye'deki birisi baglanti kurabiliyor mu? Biz kuramadik. Turkiye'de iken kurabiliyorduk.
  24. Mmtern

Kit PvP Arenasi - Mmtern

Nasil oluyor arkadaslar? :) Biyomlar duz biliyorum onlari duzeltecegim. Haritayi isteyen sunucu sahipleri eklesin bitince ekran paylasimi ile gosteririm, begenir almak isterse veririm.
  25. Mmtern

KONU KAPANDI!

KONU KAPANDI!