Arama sonuçlarınız

1. Prokeen

Şunu çevirebilir misiniz?

Since you're one of the first nice comments, I'll actually be nice back. Save it as a .mkv and you should be able to find a video converter that will turn it into an MP4.
  2. Prokeen

YouTube Bannerını Nasıl HD Yaparım?

Youtube bannerımı hd yüklüyorum ama yükleyince bulanıklaşıyor bunu düzeltebiliyormuyuz?
  3. Prokeen

G2A Paramı ne zaman iade eder?

Ucuz diye ininal kart ile G2A dan ets2 aldım. Alırken güvenlik hatası dedi ve paranın iade edileceği yazıyordu. Para ne zaman gelir
  4. Prokeen

Windows 7'den Windows 10'a

Geçiş yapmak mümkünmü? Kurulum dosyasını nerden indiririm?
  5. Prokeen

H1Z1 Oynayanlar bir bakabilirmi?

Arkadaşlar H1Z1 alacağımda gördüm ki oyunu ikiye bölmüşler just survive ve king of the kill diye. Sizce hangisini aliyim?
  6. Prokeen

İnternet bağlantım kopup duruyor!

Arkadaşlar internetim bazen 5 Dk'da bir kopuyor. Telefonda değil sadece Pc'de gidiyor. 2 - 3 kez tekrar bağlan diyince bağlanıyor. Online oyunlarda çok sıkıntı oluyor yardım edermisiniz
  7. Prokeen

Sizce ne yapmalıyım?

Steamden birkaç oyun mu yoksa Gta 5mi almalıyım :\
  8. Prokeen

Destiny Oynayan?

Destiny oynayan varsa özelden PSN versin. Co-op oynayalım D:
  9. Prokeen

Until Dawn

Arkadaşlar PS4'ün yanında Until Dawn hediye olarak geldi. Oyunda baya bi ilerledim. Oyunu oynayanlara Dr. Hill ile ilgili bir soru sorucağım. Dr. Hill oyunun başında oyunu bize öğretceğini söylüyor fakat ardından psikopat ile karşılaşıyor Dr. Hill ve oyunumuzun karakterleri aynı dünyadamı yaşıyor?
  10. Prokeen

Rüya

Sonun da uyku sorununu çözdüm. Ama bir rüya gördüm. Kimse umursamasa bile yazmak istedim. Rüyam da bodruma TEK gitmiştim tatil için. Mantığa bak. Sonra bir an o kızı gördüm. 18 yaşında felandı. Yanına gittim. Adını sordum, Kim you sin diye cevap verdi. :D Bende bu çinli ismi nerelisin dedim. O...
  11. Prokeen

Uyku düzenim çok bozuk!

Arkadaşlar uyku düzenim çok bozuk. Sağolsun arkadaşlarım sayesinde böyle oldu. Hatta onlar 8'de yatıyor. Sabah 5'e kadar LoL, CS. Eskiden en geç 3'de yatardım. Şimdi yatıyorum 12'de uyuyamıyorum. Sabah ezanını duyuyorum. Yatmak istiyorum ama yatamıyorum, alışkanlık olmuş. Okul açılınca düzelir...
  12. Prokeen

Dövüş Filmi Önerin?

Arkadaşlar dövüş filmi öneirirmsiniz ? eski olmasın.
  13. Prokeen

TV'yi Ethernet kablosu ile internete nasıl bağlarım?

Arkadaşlar internetten baktım, Ethernet kablosu ile kablolu internete bağlanabilirmişim. Bazı TV'lerde kabloduz yokmuş. Bizim ki de onlardan. Ethernet kablosunu modeme diğer ucunuda TVnin Ethernet girişine takmam gerekiyor sanırım. Ardından ayarlardan kabloluyu seçerek bağlanabilir miyim...
  14. Prokeen

Görünmez Olsaydınız Üsteki Üyeye Ne Yapardınız ?

Evet başlayalım. Ne yapardınız ? :D
  15. Prokeen

Windows 8 hiç bağlantı yok hatası! { Yardım }

Arkadaşlar şu an telefondan yazıyorum. Laptop kullanıyorum. Dün hiçbirşey yokken bugün hiç bağlantı yok hatası aldım. Wi - Fi simgesinin üstünde kırmızı çarpı var. Daha önce olmuştu ama sonra birkaç saate düzelmişti. Lütfen yardım! :(
  16. Prokeen

ANİME ÖNEREN ?

Canım çok sıkılıyor. Hareketli ve sıkıcı olmayan bir anime önerirmisiniz?
  17. Prokeen

TELEFON AÇILMIYOR :X

Beyler ananemin telefonu elime aldım. Tuşlu Nokia ExpressMusicmi ne işte ondan. Oyunları açtım, yükleniyorda takıldı. Telefon kapandı. Ses kısmayla güç tuşuna basıyom NOKİA yazısı çıkıp beyaz ekran geliyo ve kapanıyor. Yardımcı olun :D Önceden yine olmuştu, ama ses kısma tuşu + güç işe yaramıştı!
  18. Prokeen

Agar.io

Önsöz Bu konuda size agar.io isimli oyunu tanıtcam. :D Oyun web tabanlı bir oyun, yeni çıktı. Adres çubuğuna agar.io yazarak oyuna ulaşabilirsiniz. Arasında Türkiye'nin bulunduğu 9 sunucuya sahip. Peki nedir bu Agar.io ? Agar.io'ya giriş yaptıktan sonra kullanıcı adımı yazıyoruz. sunucumuzu...
  19. Prokeen

Steam para birimi [ yardım ]

beyler 0,40 kuruş mu oluyor 40 tl mi ?up+
  20. Prokeen

Minecraft Kit plugini [İstek] !

Arkadaşlar kit pvp için plugin istiyorum. Ama oyuncular tabelaya sağ tıklayıp alcak. Pluginin ismini verirmisiniz ?Güncel +
  21. Prokeen

KitPvP Spawn [Değerlendirin!]

Arkadaşlar kit pvp serverım için böyle bir spawn hazırladım. 10 üzerinden puan verin. Ayrıca serverda kullanmalıyım kullanmamalıyım onuda söyleyin. Oyuncular portalları kullanarak pvp dünyasına gidecek. O duvar gibimsi şeylerde kurallar vs yazcak. İşte resimi! Güncel +
  22. Prokeen

Deadman Wonderland : Anime Tanıtım!

Ön Bilgi : Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Deadman Wonderlad animesini tanıtıcağım. İlk olarak konudan bahsetmek istiyorum.. Anlatım bana aittir. Eksiklikler ve yetersiz bilgi olabilir! İlk olarak söylemek gerekirse 12 bölüm + 1 Ova'dan oluşmaktadır. 2010 yapımı , fakat forumda bu konuyu açanın...
  23. Prokeen

Steam kısıtlanmış hesap ?

Arkadaşlar bir oyuna inceleme yazmak istedim ama bana hesabınız kısıtlanmış diye bir uyarı verdi. Detaylı bilgi için tıklayın dedi tıkladım sayfa ingilizce anlamadım :/ Yardımcı olurmusunuz ?
  24. Prokeen

RPG Oyunu yapıyorum...

Merhaba arkadaşlar uzun süredir. Forum'da aktif değilim. Nedeni oyun denemelerim. 0'dan bir RPG oyunu yapıcam. Ve 3D olmayacak 8 Bit. Game maker ile. Eleştiri yaparak tek başına yapamazsınız felan demeyin. GM'den bahsediyoruz :D Ayrıca MMO demedim, RPG :) Benim sizden istediğim. 8 Bitlik bir rpg...
  25. Prokeen

Minecraft WG yardım

Arkadaşlar wg yaptımız yerleri oyuncular kıramıyor dimi ? Çünkü Antiblockbreaker kullanıyorum ve oyuncular ormanda blok kıramıyor..