Arama sonuçlarınız

1. xAlverStoke

Ekran Kartı PSU Yeterlilik

Selam millet. Yine ben. Yeni bir ekran kartı alma şeyi içindeyim. Aklımda gtx750 ti var. Ama 300 W PSUya sahibim. Şimdi onu da alınca güç kullanımı oldukça artacak. 300 W bana yeter mi, yetmese bile bu şekilde kullansam ne gibi zarar görürüm? Not: Bilmeyen lütfen için cevap verip kafamı...
  2. xAlverStoke

Facebook Grupları

Selamlar millet. Ben Berkin... Bugün öyle yine internette dolaşırken uzun zamandır canımı sıkan olaylardan birine (birkaçına) daha denk geldim. Facebooktaki gruplarda "olağanüstü" bir cahillik kol geziyor. Her iki posttan biri "geta beş açarmı abi" gibisinden. Üstüne çok bilmiş arkadaşların...
  3. xAlverStoke

Sistem Topluyorum

Hangisi?? Geta 5 ultra kac fps @Alps
  4. xAlverStoke

Eski mönitorümü parçalıyorum

Arkadaşlar ekranina yumruk atıp kırmistim aylar once. Yenisini de alınca icine bakayim dedim. On panele girmeye çalışıyorum fotoğraf koyacağım.
  5. xAlverStoke

Clash Of Clans Ganimet

Selam millet, Ben AlverStoke. Bugün internetten ingilizcesini bulup editleyip %99 türkçeleştirdiğim Clash Of Clans otomatik saldırı yapma yazılımı hakkında birşeyler söylemek istiyorum. Yazılımı 3-4 gündür kullanıyorum gece falan bıraktım gayet işime yaradı. Ben de başkalarının da yararlanmasını...
  6. xAlverStoke

Kendimi Tanıtmanın Zamanı Geldi

Merhaba arkadaşlar ben Berkin, AlverStoke da derler. Neyse göreniniz vardır uzun zamandır forumdayım. Ama pek tanıyan yoktur. 16 yaşındayım. Bursa'da oturuyorum. Minecraft LoL ve CS:GO oynuyorum. Samimi ortamları severim. En nefret ettiğim şeyler bilmediğim ve öğrenmem gereken şeylerin altına...
  7. xAlverStoke

HanelerNW Şeref Yoksunluğu. Buyrun

Arkadaşlar ben kimseye yok yere hakaret etmem. Canım sıkılmıştı öyle listemdeki sunucuları gezeyim dedim. Bu sunucuda gözüme bir şey takıldı. Admin oyunculara "BEYLER HADİ SALDIRI ZAMANI" falan deyip bir IP veriyor. Oyuncular da o servere girip küfür vs. edip çıkıyordu. Bazı oyuncular da "ATMİN...
  8. xAlverStoke

300 TL Monitör Önerisi

Arkadaşlar pro2000 ekran kullanıyordum. (2ms tepkime-18,5") biraz sinirlenince (!) ekran pert oldu. Yeni alacağım bütçem 300 tl. Cok az zorlanabilir. 20+" bir monitör istiyorum. Teşekkürler.
  9. xAlverStoke

arkadaşlar acil png yapmam gerek resim var

Merhab arkadaşlar şu resmi sadece logoyu ve yazıyı alarak png yapabilecek var mı ?
  10. xAlverStoke

Wix sitesini hosta taşima

Arkadaşlar ben dayımlarin sitesini wix adli siteden yaptim. Ancak bu sitenin kaynak kodlarını alip suanda elimde olan hostumda kullanmam gerek. Ftp var. Bu sitedeki kodlari alip vereceğim ftp adresine kuran kişiye bir miktar odeme yapacağız. Yardımcı olabilecek var mıdır...
  11. xAlverStoke

nitrado domaini siteye yönlendirme

Arkadaşlar nitrado.net de bir domainim var. Ve wix kullanarak bir site açtım. Ben nitradodaki adresi yazınca wix deki siteye yönlendirmesini istiyorum ama malesef yapamadım. Yardımcı olacak? Bkz.: http://prntscr.com/6i9tq3
  12. xAlverStoke

tr.gg ve domain yönlendirme

Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorum olacaktı, dayımların bir şirketi var. Toptan satıyorlar pek internet satışına ihtiyaç duymuyorlar, ama hizmetleri iletişim vb. yazan bir siteye ihtiyaçları var. Onların ailede pek anlayan yok. Ben de pek anlamam ama az da olsa teknik biliyorum. Sorum şu: tr.gg...
  13. xAlverStoke

tapatalk sorunu

Arkadaşlar tapatalk calismiyor. Could not importxxxx.yml falan diyor. Resim atamiyorum
  14. xAlverStoke

Essentials Kit Sorunu

Arkadaşlar belki bileniniz vardır TeknoMC Faction sunucusu benimdi. Bir talihsizlikten dolayı kapandı ve dosyalarımız silindi. Şu an tekrar eskiye dönmeye çalışıyoruz ama kitler nedense sorun çıkarıyor. kits: tools: delay: 600 items: - 310 1 name:&4&lTekno&a&lMC lore...
  15. xAlverStoke

Map Aranıyor (Faction)

Arkadaşlar kimsenin elinde bulunmayan emek bir faction spawn haritası arıyoruz. Ücretli olarak satın alabiliriz.
  16. xAlverStoke

Animated motd alacağım

Arkadaşlar çalışmama gibi sorun olurmu. Nelere dikkat etmem gerek.
  17. xAlverStoke

[DESTEK] Madeneventi Skripti

Arkadaşlar mesala /madeneventi-yap yazınca (mine reset lite) /mrl reset madenevent yazacak. Sonra 3 dakika sonra yine /mrl reset madeneventbit yazacak. Orası sıfırlanacak. Oyunculada da broadcast yapılabilir. yani [/madenevent] yazıyoruz. broadcast 5 den geriye sayıyor. sonra madeneventi başladı...
  18. xAlverStoke

Ne Renk :P

Bana gore siyah ve mavi
  19. xAlverStoke

Domain Yönlendirmek

Arkadaşlar benim nitrado da hazır bir domainim var. Sunucumda mc.xxxxxx.com olarak kullanılıyorum. Ama mesala tr.gg den bir site acsam oraya nasıl yönlendirebilirim?
  20. xAlverStoke

Çalışırmı ?

Arkadaşlar bu konuda yeniyim. Bu da ilk skriptim. Hatam varmı? Düzeltebilirmisiniz? on death: if player's gruop is "admin" cancel event Adminlerin olmemesini saglamasi gerekiyor.
  21. xAlverStoke

Türk Sunucuları Hakkında

Arkadaşlar nereye gidiyor bu iş. Kafasına esen çoluk çocuk iki hafta harclik biriktirip sunucu açıyor. Hazır paketler //set buildler. Kabul işin icinde birkac tane bu işin ehli sunucu var. Ama bu kısa sureli sunucu açıp 2 gune sunucuyu mahfedip parasını boşa harcayan insanlara ne demeli.
  22. xAlverStoke

Yeni sunucuma isim arıyorum.

Arkadaslar Survival veya skyblock sunucu acmayi düşünüyorum. Isim onerilerinizi bekliyorum. Ona göre birkac texture hazırlayacagim.
  23. xAlverStoke

Son oyuncu Faction sunucusu

Arkadaslar konuyu nereye acacagimi bilemedim. Oncelikle kabul ediyorum sonoyuncu mineplex tarzı arcade sunucu. Ancak turkiye de kaliteli ve uzun ömürlü bur faction sunucusu gerekiyor. Siz ne düşünüyorsunuz. Sonoyuncu faction işine girmeli mi ? @IRFN
  24. xAlverStoke

Teknomc hub yardımcı ve reklamcı alımı

Arkadaşlar mc.teknomc.com sunucumuzu HUB a cevirdik. Suan lobimiz berbat. Bungeecord pluginlerinde uzman bir admin ve sunucuyu dolduracak bir reklamci istiyoruz. Admin form Skype: Yaş: Minecraft nick: Daha once sunucu kurdunuz mu: Lobi sunucusuna ne yapabilirsiniz: Reklamcılar icin form...
  25. xAlverStoke

Bungeecord hangi ip

Arkadaşlar sunucuma hicbir şekilde giremiyorum. Yardım lütfen.