Arama sonuçlarınız

1. Arrow

Forumdaki Üye Konu Dağılımı

Bir süredir aktif üyeler listesinden üyelerin hangi konularda olduğuna baktım sonuçları sizlerle de paylaşıyım dedim Sunucu Tanıtımları (Oynayacak Server Arayanlar): Yaklaşık %40 Skript Bölümü (Yardım İsteyenler Veya Skript Paylaşanlar):Yaklaşık %20 Forumlar Kısmını Güncelleyip Yeni Konu...
  2. Arrow

[Skript]Whitelist

Basit Bir Skript Kullanak İsteyen Kullanabilir Komutlar /wl ekle <oyuncu> - /wl cikar <oyuncu> - /wl liste - /wlsifirla Kod: on join: if {whitelist::*} contains "%player%": message "&aGirildi." else: kick player due to "Whitelistte Degilsiniz!" command /wl [<text>]...
  3. Arrow

Omega Terminator Zırh

Arrow izlerken aklıma geldi bu fikir böyle bir zırh yapıyordu adam kendine bende değişik bir halini yapacağım bunun bugün akşam veya en geç yarın sizlerle.oyuncu bir iteme sağ tıklayınca envanterini zırhlar dahil kaydedicek ve boşaltıcak sonra ona biyozırh giydiricek zırhı kapayınca envanterini...
  4. Arrow

Adımı Değiştirdim

Karışıklık Olmasın Diye Söylüyorum Ben Slash_Remix Adımı Değiştirdim.
  5. Arrow

ArrowSkript (Türkçe) Sayılır :)

Eski türkçe skript paylaşımımda sadece item adlarını değiştirebilmiştim malesef bunda gene ver 1 tas yapmadım ancak soyle bir sistem var mesela olay: diyor siz oraya hangi olay olcagını ve hangi efekti yapcagini yaziyorsunuz ilk halini sadece 5-6 event ve 6-7 efektle yapıcam skriptin icinde...
  6. Arrow

MMORPG fikir verin :(

Merhaba arkadaşlar ben bu tür konulu bir mmorpg sunucu açmayı düşünüyorum.Krallıkların hepsinin 5-6 tane şehri olucak yapımlara başladım şu an ancak kasılma türü hakkında ne gibi bir şey olabilir mmorpg gibi mob ekleyip onları keserek level atlama falan mı yoksa sadece meslekler...
  7. Arrow

FarmVille / Çiftlik Hayatı

Sistemler: Level Sistemi:5 tane level (seviye) var level atladikca yeni tohumlar ve hayvanlarin kilidini aciyorsunuz.tarim yaparak xp kazanabilir bu sayedede level atlayabilirsiniz. market sistemi:market için 2 komut vardır bunlar /al ve /sat tır bunları yazdığınızda karşınıza bir menü...
  8. Arrow

Türkçe Skript Artık Herkes Skript Yazabilir!

başlıktan belli olmuştur heralde ben gene de açıklayayım konuyu.skriptin aliases/kısaltmalar bölümünün %30 unu türkçe olarak düzenledim.ingilizcesi kötü olan arkadaşlar kolayca türkçe yazabilirler give 1 stone yerine give 1 tas gibi.%50 olunca paylasicam...
  9. Arrow

Uçan Halı

siz yürüdükçe altınızdaki blokları cama dönüştürüyor şuanlık bir bug var nedense bir tarafındaki bloğu silmiyor yürürken. on any movement: if {ucanhali.%player%} is equal to 1: set the block below the player to glass set the block in front of the block below the player to...
  10. Arrow

Atom Bombası Skripti

Atom bombası skripti troll amaçlı tamamen :) önemli not:atom bombasını bir kere koyduktan sonra kırsanız bile deaktif olmaz yani koyamadan önce dikkat edin on place of flower pot: if name of player's tool is "Atom Bombasi": set {_konum} to location of event-block broadcast...
  11. Arrow

[HookShot] istediğiniz bloğa ip fırlatıp oraya gitmek [Alıntı]

Click here to download "Hookshot.sk"! arkadaşlar dediğim gibi skript alıntı benim değil yabancı forumda gördüm güzel bir şey bende sizle paylaşayım dedim skriptin ne işe yaradığını anlatıyım filmlerde falan olur ya hani böyle ip fırlatırlar binadan binaya sonra oraya çekilir onun gibi bir şey tekrr...
  12. Arrow

Skript Eventlar [Videolu]

skriptin en basit olaylarını ve eventları tanıttım condition ve effectleride göstericem sonra iyi seyirler :)
  13. Arrow

Nasıl Gidiyor?

yapıyı daha tamamlamadım ama birazını paylaşmak istedim bu arada belirttiğim gibi yardımcı birine ihtiyacım var map için şuanlık güzelmi söylerseniz sevinirim. (TAM OLARAK BİTMEDİ)
  14. Arrow

Map Yapıyorum Yardım Edecek Birkaç Kişi Arıyorum

evet başlıktanda belli olmuştur herhalde lobi mapi gibi bir şey yapıyorum profesyonel builder değilim öyle denemelik yardımcı olacak arkadaş var özel mesaj atsın bana we biliosanız sevinirim
  15. Arrow

Oyuncuları Gizleyen Saat

fazla uzatmadan skripti veriyorum basit bir şey on right click: player is holding 1 clock named "&4Gizle" loop all players: hide loop-player to player remove 1 clock named "&4Gizle" from the player message "&6Tum Oyuncular Gizlendi!" wait 2.5 seconds give player a...
  16. Arrow

Skript İsteklerinizi Konuya Yazabilirsiniz.

Sanırım konu adından da belli olmuştur eğer bir skript isteğiniz varsa buraya yazın en kısa zamanda yapmaya çalışırım.
  17. Arrow

Kale Duvarı

Arkadaşlar mimarlığım iyi değil zaten öylesine bi sıkılmıştım kale duvarı yapıyım dedim nasıl olmuş .s
  18. Arrow

Skriptle Chest Menüsünden Statü Sistemi

Öncelikle Söylemek İstiyorum chest menüsü kısmını @Ranork dan yardım alarak yaptım gerisi benim birde 3-5 özellik olacak toplamda şu an sadece "maksimum can" statüsünü ekledim diğerleride yakında eklicem en kısa zamanda işinize yaradıysa bir beğenirseniz sevinirim :) birde skripti @hsndmrts_ in...
  19. Arrow

Kırmızı Ve Mavi Takım Skript

bu skripti @KopuqS için hazırladım ama ihtiyacı olan herkes alabilir umarım beğenirsiniz command /kirmizikatil: permission:katil.takim trigger: execute console command "manuaddp %player% sohbet.kirmizitakim" Set the player's prefix to "<red>[Kirmizi]" Set the...
  20. Arrow

Bir Komudun Argumentini nasıl başka bir komutta kullanırız? [Yardım]

bir komutun argumentini nasıl başka bir komuta yansıtabilirz? kopuqs arkadaşımızın istediği skripti yazmaya çalışıyorum girme ve çıkma yı bitirdim ama sadece takıma mesaj gitmesi lazim bunun icinde katil <text> deki argumenti başka bir komuta yansıtmam lazım