Arama sonuçlarınız

1. FrozenBrainTR

görüntüde kroblem var

Salamın Salamlı t(d)ost(d)lar şimdi ben hani adını vermiyim türkiyede çok girilen baş harfi o ile başlayan bir site var ya testler var bi reklam var onedioyu kediler ele geçirdi diyo işte o sitede test çözüyodum siyah zemin üzerine beyaz yazılar vardı kesişme noktaları gri oldu ekran siyah olup...
  2. FrozenBrainTR

hepimiz aynı anda

başlıkta yazan cümleyle başlayan bir cümle yazcaz! başlıyom hepimiz aynı anda 2013 e ışınlancaz (hepimiz aynı anda nostalhi yapçaz)
  3. FrozenBrainTR

Beni özlediniz mi?

evvet gencolar i em come back nostalji yaparken hatırladım bu forumu ulan ne günlerdi be 2013 benim yılımdı aaa meraak etmeyin haftaiçi kadar hızlı gidicem EDİT: MİNECRAFTIN SİTESİ berbat olmuş! Eee ben yokken neler değişti bakallım? (hadi bakallım söyledin hadi bakallım!)
  4. FrozenBrainTR

Büyük itiraf: Yönetim benim için çalışıyor!

KONU TROLLÜĞÜNEDİR gerçeklerle sadece %45 kadar alakası vardır Ha ha ha! Evet yanlış duymadınız! Yönetim benim için çalışıyor! ben sizi sinir ediyorum ve yönetimde muteliyor! (gerçi @BurakcanAkpolat ın benim için çalıştığını düşünmüyorum o ajan galiba) Yönetim ara sıra beni muteliyerek olaya...
  5. FrozenBrainTR

Tebrikler ve İyi Forumlar!

Tebrikler konusuyla gram alakam yoktur! Evet, yanlış duymadınız. Birkaç kişi hariç "Tebrikler" :alkış: çünkü foruma gelmeden önce bu foruma bağımlı olanların içinde az da olsa bir ruh hastası olduğunu, ve o ruh hastasının (en azından forumda) bana benzer, benimle adaş birisinin olabileceğini hiç...
  6. FrozenBrainTR

çok zenginmiş gibi övünmece!

çok basit arkadaşlar çok zengin eşyanız varmış gibi ve onlara bi zarar gelmiş gibi davvranıyonuz Arkadaşlar 3500 liralık oyuncu bilgisayarıma viski döküldü şu an iphone 6s plustan yazıyorum yazımı itunesten birazdan 5000 liralik ipadime atçam ordaki yazıyı itunesten 5000 Liralık MacBookuma...
  7. FrozenBrainTR

Çok korkutmayan CreepliPasta (Rusların Uyku Deneyi)

Ama okurken çok hassassanız ve üzülmeye yönelmezseniz korkabalirsiniz BU ARADA HSBASA SORDUM CREEPYPASTA KONUSU AÇABİLİRSİN DEDİ!!! RESİMLİ HALİDE VAR KANSIZ AMA KORKUNÇ ONUDA İSTEYEN OLURSA ÖZELDEN VERİYİM 20. yüzyılın en tartışmalı tarihi konularından biri Rus uyku deneyidir. Bu vahşi deney...
  8. FrozenBrainTR

bu bölümde niye 2 konu var

eskiden yüzlerce konu vardı silindimi ne?
  9. FrozenBrainTR

Larry Tesler Kimdir?

Larry Tesler crlt-c crlt-a ve crlt-v yi yapan (bulan,kodlayan) kişidir bu yüzden bende: bu tür mesajları herkesin profiline atarak insanları crlt-a crlt-c crlt-v yapmaya teşvik ediyorm! Larry Tesler'in temsili olmayan resmi (2.0.1.6) yorum atarsanız sizede %90 gelebilir! @MertOrMErocks86...
  10. FrozenBrainTR

evcil hayvanınızın fotoğrafını koyun!

ondan sonra hayvanları birbiriyle tanıştırmak için biribirinize mesaj atıp belirlediğiniz şehirde buluşacaksınız hayvan tacirliği serbest benimki: o daha bir yavru :)
  11. FrozenBrainTR

Bu Japon işkencesine ne kadar dayabildiğinizi yazmaca

ne kadar dayandınız? SS ile birlikte söyleyin :) @YukarıBakanTost EDİT: geçen ramazanda 4.5 dakika dayanmıştım
  12. FrozenBrainTR

az önce aldığınız (Yeni) bilgisayarınıçta en çok hangi oynu oynadınız?

GTA 5 sıra sizde dikkat edin hee yeni bilgiçayarınız olçak toplam deel
  13. FrozenBrainTR

BEN 98IamLegend98'im!

YALANSA KURAN,EKMEK MUSHAF ÇARPSIN BEN 98IAMLEGENS98 İM! (beni eskiler tanır) Dikkat çekmeye çalışmıyorum! Açıklama yapmayacağım. Temiz bir hesap istedim o kadar. Beni bu hale getiren:Kitaplardı. Bundan sonra bu forumu bırakıp, internette başka sitelerde başka bir adla dolaşacağım! Kimliğimi...
  14. FrozenBrainTR

Acı İtiraf :(

Aslında ben 14 değil. 12 yaşındayım :( Umarım arada yaptığım çocukça hareketlere şaşırmamışsınızdır :ölüm: Siz de isterseniz yorumlarda sizin için önemi olmayan sırları itiraf edin! :( Not: Wolfteam oynayamayan -13 yaşında olarak kendimi özel hissediyorum :)
  15. FrozenBrainTR

DOS İşletim Sistemi nedir?

Arkadaşlar ben internette bilgisayarlara bakarken bir bilgisayar gördüm. İşletim Sistemi DOS yazıyordu. Hemen Google'ye "DOS işletim sistemi nedir" yazdım, Vikipediyi biraz okudum. Ne olduğu hakkında biraz fikir edindim ama bir kaç sorum var: 1.DOS'u silip, Windows yükleyebilir miyim? Nasıl...
  16. FrozenBrainTR

En nefret ettiğiniz ünlü/tanınan kişi?

1. Kişi 2. Kişi diye ayırabilirsiniz Mesela ben şöyle yaptım: 1.kişi: Bill Gates Neden?: Çünkü egosunu paralel evrene kadar şişirip 4+4+4 sisteminden sonra Türkiye'de bilgisayar dersinde Linux Pardus kullanılacaktı, Türkler Linuxcu olacaktı ama o hoop öyle bir zıpladı ki Türkiye Windows...
  17. FrozenBrainTR

Forumu bırakıyorum dedikten sonra bırakmayıp forumu az kullanmamım sebebi

BlueLight abaza abaza konuşuyordu ben de ona psigolog (muhtemelen yanlış yazdım) luk yapıyordum sonra odaya babam geldi bana dedi ki "Kötü bir şey yapmıyorsun değil mi :D" diye şaka yaptı sonra ben yavaştan sekmeyi kapattım dedi ki "Aha yakalandııın :D" geçmişi açtı "forumda geziyordum " dedim...
  18. FrozenBrainTR

Şu oyunu bilen var mı?

Aslında buralara 1 - 3 ay sonra dönecektim ama bunun için döndüm .s Arkadaşlar Habbo'ya çok benzeyen bir oyun vardı, petler, şehir, otelden ev satın alma, elmas ve paralar, paintball oynayarak para kazanma, paintballda item düşürme, pazar, kendi pazarını kurma. Bu şekilde bir oyun vardı. Ancak...
  19. FrozenBrainTR

Amazon'dan hangi oyunu almalıyım?

Merhaba. Ben Amazon'dan android için oyun alacaktım, karşıma 2 sevdiğim oyun çıktı, 1. Goat Simulator 2.Minecraft P.E Goat Simulator 0.99 $ Türk Lirası ile 2.75 TL oluyor Minecraft PE ise 6.99 $ Türk Lirası olarak 19.46 TL oluyor. Ben de kararsız kalıp size sorayım dedim. :ölüm: Sizce hangisini...
  20. FrozenBrainTR

Forum neden bu kadar dutluk ve garipleşmeye başladı? (1 günde!)

Arkadaşlar ben bugün uyandım ve saat 13(1) gibi foruma girdim. Sonra fark ettim ki forum dutluk! Ben her konuya "Son Mesajlar" bölümünden bakarım. Oraya yaklaşık yarım saattir bakıyorum ve eskiden hepsi az önce veya 1 dakika önceyken bugün 22 dakikaya fırlayan var. Ama çoğunluğu yaklaşık 8-11...
  21. FrozenBrainTR

Bilgisayar ve Android Telefon/Tablet için Proxy Ayarları Nasıl Yapılır?

Eğer Proxy Ayarları yapmak için Proxy Sunucusu arıyorsanız http://www.cool-proxy.net/proxies/http_proxy_list/sort:score/direction:desc adresinde birçok Proxy Sunucusu bulacaksınız. Ancak bazılarını hackerler hackliyor. Fakat birçok güçlü Proxy Sunucusu var :). Konu bana aittir. Sadece...
  22. FrozenBrainTR

Üstteki üyeye uyarı verme!

Uyarının sebebi saçma olabilir ve istediğiniz kadar uyarı puanı verebilirsiniz Örnek: "arkadaşının beyninin sol lobunu akşam simidi gibi çıtır çıtır götürmek. 5.000.000 Uyarı puanı" gibi.
  23. FrozenBrainTR

Profilinizde hakkında bölümüne ziyaret sayacı ekleme!

Merhaba kardeşlerim! Profilinize bir hit(tıklanma) sayacı olsun ister miydiniz? Bu konuyu okuduktan sonra kolaylıkla profilinize hit(tıklanma) sayacı ekleyebilecesiniz! Hemde bir kaç adımda! simplehitcounter.com sitesine giriyoruz "Select the color of your counter numbers:" yazan bölümde...
  24. FrozenBrainTR

Hayattan 1 gününüz alınacak olsaydı. Hangi gününüz alınsın isterdiniz?

Mesela birisi size gelip "hayatından 1 günü alacağım. Hangi gün olduğunu sen seçeceksin" deseydi hangi günü seçerdiniz? Ben 29 Haziran 2015. Diğer adı da bir gereksizin hayatıma girdiği gün. Sizi de bekleriz : @Uchiha_Madara @KebabReyiz @BlueLight2 @MhaWTHoR @Sarper170
  25. FrozenBrainTR

.

Silindi.