Arama sonuçlarınız

1. B

Hile indirdim virüs girdi ne yapmalıyım?

Hile yapımcısı saçma sapan sitelere Upload etmiş sonra fiddle mi ne onla açıyor falan ben ne anlamadım bi tane çocuk mediafire upload etmiş ordn indirdim şimdi ona youtubeden yazıyom virüs yok falan diyo anlamadım ben bitek bendemi virüs var :(
  2. B

Kardeşim yorumun için teşekkür ediyorum ama şöyle bir sorun var Virüslü bişeyi açınca avg Block luyor ve ne yapılsın diye bana soruyor Ama bunda sormadı :( Edit bu hilenin eski sürümünün virustotal'ini atmış nir arkadaş Avg temiz Diğer yedi av trojen bulmuş
  3. B

askınfa benim ki laptıp ben direk fabrika ayarlarına ( recovery) yaptım o forma demi xd
  4. B

Kardes zaten baktım sildimi diye hiçbirşey bulamadım bu arada bazı virüslerin formst atınca geçmemesi ve ağdan ağa (yani bir modeme 2 pc bağlıysa birime bulasıp modemden diğerine) gdebiliyormus pls help me
  5. B

Arkadaslar bir.kaç gün önce bir oyunun hilesini indirdim ve programı (hileyi) açtım ve anında hile silindi hiçbiyerde bulamadım sonra avg ile bilgisayar virüs taraması yaptım güvenli buldu ama benim içim rahat etmedi bende indirdiğim hilenin videosuna baktım ve yorumlar kapalıydı ve hilenin...
  6. B

Acil yardim!!!!!

peqi save fln derken benim düsündüğüm hikaye su Arkadasım bana Virüs anlatmısdı Bi trojen varmis ve anti virüsleri bile görmüyormus ve formatta bile silinmiyormuss ve bunu sölediği gün olmasıda beni korkuya saldı Benim Asıl korkum bu bios ne işe yara r bilmiyom ama bilgisaayarın fan hızı nı...
  7. B

Acil yardim!!!!!

Malesef Yine Ben Arkadaşlar Bu Sefer Ne OLdu ?? Arkadaşlar Benim laptop ısımnınca mavi ekranda sorun oluştu & 100 e kadar bişeyler yapıyodu sonra pc yi yeniden açında sorun ortadan kalkıyodu ve arkadaşlar bugün yine oldu ve ben %100 olmadan fişi çektim direkve tekrar pc yi açtığımda bios ekranı...
  8. B

İp hakkaında Help me :(

Hicbise yapamaz demissiniz modeme res attim yeni ip gelmismidir Eminsiniz demi ben internet işlerinden korkarımda biraz
  9. B

İp hakkaında Help me :(

beyler arkadasım bana dediki ip adresin bumu dedi bende whats my ip den baktım ve sölediği ip le doğru değildi ve bir anda internetim gitti sonra hemen geldi . Korktum ve modeme reset attım ip değişömişmidir kötü birşeyler yapabilirmi lütfen yardım :(
  10. B

Yardım ctrl ve s tusuna basılı tutarken 4 tusuna basınca calısmıyor helppp :(

tamamen yanlıs yazmısım Minecraft ta klavyemde geriye giderken 4. slota gidemiiyorm (diğer klavyemde oluyor)
  11. B

12. B

Op Olmayan Tabelaya basamıyor oyuna giremiyor

Tamam kardesim yardimlarin icin tesekkurler suan evde degilim eve gelince bakacagim tesekkurler Kardes skypeden eklesene bbeerrkkaay
  13. B

Sürüm güncele derken
  14. B

Y Baska cozümü yokmu wg ile alakalı olamazmı cünki wgli alan da tabela E Essentials.sign.use.(name) yzıyor internet de ben name kısmın ne yazıcam
  15. B

Acil Yardım !!!

Arkadaşlar Arkadaşımda mc crash veriyordu ekran kartını günccelleyelim dedik (nvidia geforce 9500 gt) driveri kurcaz arkadaşım skypeden ekran paylaşmış (driver 341.95) indirdik kurduk ve ekranın gittiğini söledi ben skypeden ekranı görebiliyordum pc yi kapattı ve tekrar açamadı ekranı...
  16. B

Zaten bunu yapmıştım permissionlara bw.play eklemesdim Bu arada colrmatch minigames r girmek için tabelaya sol yada sağ tıklamak lazım sol tıklayarak oyuncular girebiliyor ama sağ tık giremiyotlar sadece oplar sağ tık giriyor
  17. B

Minecraft Plugin Paketi Oluşturmak • Plugin Editlemek

Yalnız suggix isimden sonra gelen tag olması gerekmiyormu??
  18. B

Op Olmayan Tabelaya basamıyor oyuna giremiyor yardım
  19. B

Sunucuya Builder Aranıyor!!!

alımlar kapandı
  20. B

Sunucuya Builder Aranıyor!!!

Sunucuya Builder Aranıyor Skypeden Eklerse Knusabiliriz bbeerrkkaay
  21. B

Group Manager Prefix Sorunu!

Arkadaslar Sorun çözültü Essentials ı yükleyince OLdu yinede Yardımlarınız için saolun (sw kuruyomda builder lzm skype bbeerrkkaay msj atsın)
  22. B

Group Manager Prefix Sorunu!

Group Manager Prefix Sorunu! Arkadaşlar Prefix Yapıyorum Ama Normal Adım Gözüküyor Yardım Group manager için başka bir plugin gerekiyormu ??
  23. B

Komut Bloğundan anlayanlar yardım :(

beyler soru yanlış olmuş galiba sadece bir kişi gamemode 0 kalınca komut çalıştırmak yani sadece bir kişi gn0 olcak
  24. B

Komut Bloğundan anlayanlar yardım :(

Beyler Direk Konuya giriyom. Sadece gm 0 da kalınca bir komut bloğun çalışması gibi bir şey yapabilirmiyim ??