Arama sonuçlarınız

1. Hardcorlewis

Gta 5 Sistem Gereksinimleri

Rockstar Games doğrulusunda tasarlanan ve senelerdir dünyanın en fazla oynanan oyunları olarak karşımıza çıkan GTA serisi, en son 2013 seneninde GTA 5 ismiyle karşımıza çıkmıştı. 2013 senesinde çıkış yapmış ve çıkış tarihine göre epey yüksek grafiklere bulunduran GTA 5, milyonlarca oyuncuyu...
  2. Hardcorlewis

play.CraftRena.com | Efsanevi Klan Savaşları - Eski Faction Tadı

KAYITLAR SİTEDEN: https://craftrena.com/ İP ADRESİMİZ: play.CraftRena.com
  3. Hardcorlewis

play.GizliOyuncu.com | Büyük Klan Toplulukları, Rütbe Kuponu ve Çetin Savaşlar! | Yepyeni Bir Sunucu, Sen de Gel!

Kopyalanabilir IP: play.GizliOyuncu.com Sunucu Sitesi: gizlioyuncu.com Sunucu Sürümü: 1.8 - 1.12 Kopyalanabilir IP: play.GizliOyuncu.com Sunucu Sitesi: gizlioyuncu.com Sunucu Sürümü: 1.8 - 1.12 Güncelleme Notları;
  4. Hardcorlewis

GizliOyuncu Yetkili Alımı

Merhaba değerli GizliOyuncu Network oyuncuları ve forumgamer takipçileri GizliOyuncu adlı sunucumuz için yetkili alımlarını başlatıyoruz yetkili alım şartları ve başvuru formu alt tarafta belirtilmiştir. Kayıt adresimiz : www.GizliOyuncu.network İp adresimiz : play.GizliOyuncu.network Yetkili...
  5. Hardcorlewis

Lobi

Merhaba lobimde npc ile girişi aktif ettim fakat uzaktan npc'ler gözükmüyor bunu nasıl ayarlıyabilirim? Resimdeki gibi giriş npcleri gözükmüyor
  6. Hardcorlewis

HubTurk - Yetkili Alımları Başladı | www.hubturk.net

Merhaba değerli Hubturk oyuncuları ve forumgamer takipçileri Hubturk adlı sunucumuz için yetkili alımlarını başlatıyoruz yetkili alım şartları ve başvuru formu alt tarafta belirtilmiştir. Bütün yetkililer Rehber'likten başlar ve uygun görülürse yetki atlarlar! Rehberlikten admin olma şansınız...
  7. Hardcorlewis

HubTURK - Sponsorlarını Arıyor

Merhaba arkadaşlar hubturk adlı sunucumuz için para konusunda sponsor ariyoruz yeni oyunlar eklemek istiyoruz ve Türkiyeye bilinmedik minigamesler getirmek istiyoruz bunun içinde makine v.s giderleri için sponsor ariyoruz Skype adresim : NecatiGzel Dikkat adıma fake skype var tam bu adla...
  8. Hardcorlewis

Batihost Peygamber Sabrı İçerir :)

Başımdan geçen olayı anlatıyorum olay az önce gerçekleşti saat gece 1.00 sularında batihosta mobil ödeme için güvenlik kodunu almak için yazdim tak aninda cevabi verdiler sağolsunlar mobil ödemeyi 10 dakkada halletik gecenin 1'inde daha sonra 1.15 geçe yazdiğimda cevap vermediler!!!!(!) Nasıl...
  9. Hardcorlewis

Ne Yaptıysam Engelliyemedim

Merhabalar sunucum var 16 gb makine + 64gb makinem var sunucu fakelobi ve bungeecord aynı makinede centos makine sunucumu çok ağır bi saldırı geliyor ne yaptıysam engelliyemedim sunucu fakelobi açık sadece +340 oyuncu gösteriyor hepsi bot
  10. Hardcorlewis

HUBTURK - Yetkili Alımı Bitti

Merhaba değerli Hubturk oyuncuları ve forumgamer takipçileri Hubturk adlı sunucumuz için yetkili alımlarını başlatıyoruz yetkili alım şartları ve başvuru formu alt tarafta belirtilmiştir. www.HubTurk.net Yetkili olacak kişilerde aradığımız özellikler: Oyunumuzda en az 3 saat vakit geçirmeniz...
  11. Hardcorlewis

mc.HubTurk.net | Faction - Skyblock - Conconcraft - CS:GO - ArenaPVP - SG | 1.8 - Hubturk.net

#- Rekor -# #- Hakkımızda -# Zamanında birçok farklı sunucu ismiyle karşınıza çıktık ve birçok sunucumuzda başarılar elde ettik. Şimdi işleri büyütme zamanı geldi ve hubturk kuruldu amacımız Türkiyedeki en güzide sunuculardan biri olmak. Bu yolda bizi yardımcı olucak ekip arkadaşlarımıza ve...
  12. Hardcorlewis

1.7/1.8 | #-MineLeader-# > Boss - Rütbe > # IP > mc.MineLeader.net

#-Sunucu Bilgileri-# IP mc.MineLeader.net -Versiyon 1.7 - 1.8 Site http://mineleader.net/ http://minecraftdunyan.com/ Oyun Özelikleri Boss,Pet,Rütbe,Özel Takas Sistemi,Zor Faction ve daha fazlası #- Rütbe Sistemi-# Serverimizde rütbe sistemi belirlemiş oldumuz görevleri yaparak...
  13. Hardcorlewis

Youtube | Minecraft TR Kimdir? Nedir? Ne Yapıyor?

> Minecraft TR Youtube Kanalı Hakkında > Kanala netür videolar gelicek? Kanalımıza şuanda minecraft animasyonları gelmektedir ilerde düşündüklerim ise Minecraft mod'lu survival nasil bi survival bu kendi krallığını kurma olucak kendi askerlerin ve kendi şehrin v.s ve minecraft bedwars v.s...
  14. Hardcorlewis

- Yeni bir dünya | AltYazılı minecraft animasyonlari

- Yeni bir dünya | AltYazılı minecraft animasyonlari | Animasyon alıntıdır - Video izleme linki : - Like atarsanız sevinirim | Ingilizce - Türkçe çeviri çok zor 1 like pls
  15. Hardcorlewis

Adana Merkez Patlıyor Herkes | Minecraft Versiyonu

Adana Merkez Patlıyor Herkes | Minecraft Versiyonu Video animasyon'u alıntıdır müzik ekleme ve montaj tamamen bana aittir iyi seyirler :) Video'yu izlerken gülmemek elde değil :) Iyi seyirler like ve abone atmayi unutmayiniz <3 Video Linki : https://goo.gl/taCg0q Örnek olarak videodan...
  16. Hardcorlewis

Minecraft Premium Ve Banner Çekilişi

- Herşeyi ayarlanabilen Premium ve Banner çekilişi - Katilim adresi : https://www.facebook.com/FMineTR/posts/411076985769197 - Katilmak için kanalimiza abone olun | Youtube.com/MinecraftTR - 1 Kez paylaşın ve Iletişim adresinizi yazin
  17. Hardcorlewis

Geceleri Maden Yok (Alt Yazılı) Minecraft Animasyonları

Merhaba minecraft animasyon severler bugün sizler için güzel bir animasyon seçtim ve türkçeye çevirdim umarim izlerken eğlenirsiniz iyi seyirler dilerim.
  18. Hardcorlewis

♪ Intikam (Alt Yazılı) Minecraft Animasyonları

Merhaba minecraft animasyon severler bugün sizler için güzel bir animasyon seçtim ve türkçeye çevirdim umarim izlerken eğlenirsiniz iyi seyirler dilerim.
  19. Hardcorlewis

♪ Intikam (Alt Yazılı) Minecraft Animasyonları

Merhaba minecraft animasyon severler bugün sizler için güzel bir animasyon seçtim ve türkçeye çevirdim umarim izlerken eğlenirsiniz iyi seyirler dilerim. Abone olarak ve beğenerek bize destek olabilirsiniz..
  20. Hardcorlewis

#- | Minecraft TR / Youtube / Animasyon

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kanalımı tanıtıcam - Kanalda Neler Var ? - Kanalımızda ingilizce animasyonları Türkçe alt yazılı yapiyoruz Inşallah ilerde kendi animasyonlarimizi yapicaz Şuanlik yeni kanal oldu için 3 video var - Kanal Hakkında Bilgiler - Ilk olarak ben yani kanal sahibi 16...
  21. Hardcorlewis

♪ Ejderha Hayal Et (Alt Yazılı) Minecraft Animasyonları

Merhaba minecraft animasyon severler bugün sizler için güzel bir animasyon seçtim ve türkçeye çevirdim umarim izlerken eğlenirsiniz iyi seyirler dilerim. Abone olarak ve beğenerek bize destek olabilirsiniz..
  22. Hardcorlewis

♪ Ejderha Hayal Et (Alt Yazılı) Minecraft Animasyonları

23. Hardcorlewis

♪ Madenci Abi (Türkçe alt yazılı)

Merhaba minecraft animasyon severler bugün sizler için güzel bir animasyon seçtim umarim izlerken eğlenirsiniz iyi seyirler dilerim.
  24. Hardcorlewis

♪ Madenci Abi (Minecraft Türk Animasyonları) Alt Yazılı

Merhaba minecraft animasyon severler bugün sizler için güzel bir animasyon seçtim umarim izlerken eğlenirsiniz iyi seyirler dilerim.
  25. Hardcorlewis

Minecraft Filmi Hakkında!.

Minecraft fan flim'minden kısa bir bölüm umarım izlerken zevk alırsınız. Video alıntıdır.