Arama sonuçlarınız

1. X

Şifresiz Otomatik Giriş Plugini

Başlıktaki gibi bir ipden 1defa girince ikinci defa şifresiz girebiliyorsunuz Auto-İn güncelleme almıyor FastLogin ise çalışmadı önerebileceğniz bir plugin var mı ?
  2. X

MayncraftMC--1.2.2 Lapisli Op fekşın ! İlk gelen 15kişiye admin ! 1271lv kazma! ve tabii ki lapis!

SUNUCU BİLGİLERİ Ram: 128GB (aylık harçlığmı alıyım 364 yapıcam) Sponsor: Babamın sağ cebi İP: mayncratmc.serverpro.net SUNUCU ÖZELLİKLERİ Sunucunun kapanma ihtimali yoktur! (1 haftaya kapıycaz çaktırmayın) İlk gelen 15 kişiye admin sonra gelenlere paneli teslim edicem Bailangıç kitinde 1271lv...
  3. X

Bungeecord düzenli olarak çöküyor

Aslında çökmüyor çökmekten beter oluyor bazen oyuncuları lobiye almıyor, bazen dünya değişince oyundan atıyor en az günde 1 kere oluyor bu olay kapa/aç la düzeliyor. 24saat geçmeden yine bozuluyor Error: https://hastebin.com/gowomesiqi.lua
  4. X

EsssentialsX

Bir kitpvp paketi yapıyorum. İlk olarak jenkinsteki tüm EssentialsX ve yandaşlarını yükledim, güncel değilim hatası verdi /pl de aktif gözüküyordu. Daha sonra başka bir kitpvp paketini indirip essentialsi çaldım(xsiz versiyon) onada hata verdi. Fakat bu sefer /plde kırmızı gözüküyordu. Bi çözüm...
  5. X

Buna ne oldu haber alan varmı

Şahsen Allah çarptı diyorum PRİMDİR Edit: Bende istiyorum bu kafadan
  6. X

JeagerTurk burda barındırılmasın.

eyyy @Hymenalous sunculara crash atıp koruma için rüşvet istedin, şikayetlere dayanamayıp forum reklamını yoruma kapadın ama şunu iyi bil:
  7. X

hunharca bot yiyorum

Botlar lobiye giremiyor gerçi oyuncularda giremiyor Antibotdeluxe kullanıyoruz(orjinal) bi şans eseri oyuncular lobiye girse bile bottan dolayı inanılmaz gecikme oluyor
  8. X

Bugsuz xp saklama plugini

xpyi saklıcak ama saklayıncada aynı hızla xp kazanıcak örneğin 101lvken xp saklıyorlar ardından daha hızlı xp kasıyorlar. Bunu istemiyorum. Böyle babayiğit bir pl varmı ?
  9. X

[Çözüldü]Factions-muteliler klan açıp küfrediyor

Nasıl engelleyebilirim. SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. X

ChestCommandsa cevrim içi ekleme

Basliktaki gibi sunucu isminin ustune gelince kac cevrim ici oldugnu göstersin nasil yaparim SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. X

SingePlayerden Multiplayera map taşıma

Olabilirmi yanlış anlamayın yeni bir dünya açmadan yapmak istiyorum bunu schematic mod falan varmıdır ?:D
  12. X

AAC lagtan öldürüyor.

TPS 18de ama AAC lag yapıyor. Anlamıyorum tps18deyken nasıl oluyor bu ? Timings Raporu: AAC v3.1.6 Total: 329.303 s Pct: 11.96% Pct Total Pct Tick Total Avg PerTick Count Event 7.97% 14.74% 219.31 s 7.37 ms 1.0 29.8k...
  13. X

(ÇÖZÜLDÜ)Gerçek zamanli event skript

Sunucunun olduğu bilgisayarin saati 20.00olduğunda event yapacak olabilirmi ? Çözümü Buldum: Callender Events SM-G355HQ'tan yolladım.
  14. X

Bungeecord 2-3saatte bir çöküyor

Faction ve cakmalobi sağlam ama bungee şu şekilde hata veriyor SM-G355HQ'tan yolladım.
  15. X

Skripte belli bir grubu eklemek

Örneğin: Command /zaxd [<text>]: İf have permission "patates": Send message "&6VIP Sohbet> &7 %player% &6%arg 1%" Mesajın sadece "örnek" grubuna gonderilmesni nasil saglarim ? Teskkurler. SM-G355HQ'tan yolladım.
  16. X

GrupManager kapaninca stop cekme

Configte hata yapip /manload çekince g.m siliniyor bildiğniz gibi. Ve 30onlineyken bu durum asiri sikinti cikarabiliyor. Grupmanager durdugunda stop çeken bir skript olabilirmi ? Şimdi akl8ma geldi On command "/manload": Execute console command "/manuadd %player% mod Send message "Grupmamager...
  17. X

CPU sorunu

Daha önceden lag var diye bir başlık açmıştım lagın tamamen CPU ile ilgili olduğnu gördüm oyuncu arttıkça CPU fırlıyor ve lag giriyor OYUNCU=CPU=LAG Neden? Şimdiden Teşekkürler
  18. X

Effekt :/

Küçük bir skript yaptim fakaat saldirgan kurbagna vurunca effect süresi artiyor ama ben her vurduğunda 10versin daha artmasin istiyorum /effect komutu da oplarin chatini kirletiyor :/ Skript: On damage: attacker is player victim is player attacker's tool is alet named "isim"...
  19. X

Anti reklam

Supersensor adli plyi kullaniyoruz fakat hala hunharca reklam yapiliyor bildigniz bir pl var mi yada supersensor icin bir blacklist ? SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. X

Muteleli olanların /r kullanmasını engelleme

İnternette buldum fakat oldukça büyük(gereksiz derecede büyük) muteliyken oyuncularin /r kullanmasini nasil engellerim ?
  21. X

Lagtan ölüyorum

Kişi sayısı 25+ olunca tps 15-10a düşüyor 30larda ise 3tps alıyorum kesin çözümü varmıdır? DENENEN VE TEKRAR TAVSİYE EDİLMESİNE GEREK DUYULMAYANLAR: -Skript silme -Rg azaltma -Skinrestoreri kaldırma -Gereksiz Plleri kaldirma 8gb ram var bu arada. teşekkürler. SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk...
  22. X

SüngerKazıcı ?

sadece süngeri hızlı kazan bir makas veya kazma yapılabilirmi? Evet yapılabilir diyip çıkıcaklar, sayfanızın sol tarafındaki sola doğru bakan ok işaretine basabilirler:pala:
  23. X

chestcommands sorunu

warp arena yazınca arena menüsünün açılmasını istiyorum sorunu söylermisiniz? menu-settings: name: '&9&lArena Menü' rows: 2 command: 'arenalar;warp arena' #Asıl sorun burda auto-refresh: 6 # open-action: 'sound: ghast scream, 2.0, 0.5; tell: &8[&bMenu&8] &7Basariyla Acildi.'...
  24. X

Takas için skript-map-plugin

Serveri fazla yormıycak bir şey arıyorum. (Eşya-Para) (Esya-Eşya) teşekkürler. SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi