Arama sonuçlarınız

1. killerpro4242

Youtube dislike butonunu kaldırdı/kaldıracak

Bende az önce kalktı. Sizce youtube doğru bir hamle mi yaptı yoksa yanıldı mı? Bence çok yanlış bir karar aldı.
  2. killerpro4242

Sunucu popülerleştirme?

Şimdi bildiğiniz üzere Türkiye'de sunucular çok az tutuyor, özellikle okul açılınca. Peki Amerika'da vs. tutuyor mu? Türkiye'den çok tuttuğundan eminim ancak ne tutuyor bilmiyorum. Şimdi, ben bunları öğrenip, bungeecord kurup hem Türkçe hem de İngilizce olan bir sunucu kursam bu tutar mı? Yoksa...
  3. killerpro4242

Kullanıcı isimlerinizin hikayeleri, anlamları, zamanları ve nedenleri neler?

Benimki küçükken ilk TLauncher keşfettiğim zamanlarda bulduğum bir kullanıcı adıydı ve o gün bu gündür de kullanırım. İlk başta sadece killerpro yapacaktım ancak sonra sade olur dedim, tabii çoktan alınması da bir sebep :p. Sonra aklıma rastgele bir sayı olarak 42 geldi ben de 4242 yapayım...
  4. killerpro4242

Benim gibi başkası var mı

Benim gibi her 20-30 dakikada bir forumu açıp bildirim, skript isteği veya herhangi başka bir konu açılmış mı diye bakan sıkıntıdan çıldırmış insanlar var mı ?D
  5. killerpro4242

3 Farklı sunucu fikri

1 - SMP: Aslında bu SMP ve Survival arası bir şey olacak, nether sadece etkinliklerde vs. açılacak ve netherite çıkma olasılığı da çok düşürülecek. Bazen belirli zamanlarda end açılacak. Seviye sistemi olacak ve seviyeler sadece kendi seviyelerine uygun kişilerle pvp yapabilecek. İnsanlar ve...
  6. killerpro4242

Ufak bir hayal?

Bu konu bir fikrim ile ortaya çıkan yeni bir tür hakkında olacaktır. Yorumlarınızın tutmaz vs. olacağını biliyorum bu yüzden belirtmek istedim; amacım "tutar mı tutmaz mı" değil, siz olsaydınız oynar mıydınız, yani başka oyunculardan değil de kendinizden örnek veriniz. Fikrimi kısa ve öz olarak...
  7. killerpro4242

Yaklaşınca discord'dan konuşma başlatma

Önceden görmüştüm, ancak şimdi araştırdığımda bulamadım. Pluginin olayı şu; discord'da bir oda var, bir oyuncuya yaklaşılınca odaya o kişiler katılıyor ve discord üzerinden konuşabiliyordu. Yani en azından ben öyle hatırlıyorum. Muhtemelen paralıydı, ve sanırım forumgamer'da da bir konusu vardı...
  8. killerpro4242

Admin / Moderatör - Düşük bütçeli

1 hafta kadar çalışacağım, Admin veya Moderatör olabilirim. Orta seviye skript yazarım ancak zor bir şey olursa 1-2tl isteyebilirim, onun dışında ki ufak skriptleri ücretsiz bir şekilde yapabilirim. Sadece oyun içinden insanlarla ilgileneceksem vs. 15tl ile 7 gün boyunca yetkili olabilirim. Eğer...
  9. killerpro4242

Oyun türü...

Öncelikle belirteyim konuyu nereye açacağım hakkında çok çelişkide kaldım, o yüzden genel olarak buraya açtım. Gözden kaçırdığım bu gibi içerikler için olan başka bir yer varsa özür diliyorum. Konuya geçecek olursam geçenlerde aklıma bir fikir geldi. Aslında bu fikirde bazı oyunlardan...
  10. killerpro4242

Yardım Sizce hangi tür?

İleride bir sunucu açmayı düşünüyorum. Şöyle 20gb falan artık o zaman ne kadar param olursa, neyse işte açmak için bir fikrinizi alayım dedim. Survival için aklımda çokça fikir var ancak hazır değil. Skyblock için ise daha az fikrim var. Ancak her türlü güzel bir sunucu olacağına inanıyorum...
  11. killerpro4242

Yardım Custom enchant book tarzı bişeyler

Selamlarr.. Direk konuya geçelim. Şöyle bir şey arıyorum; "on enchant" eventi skript ile yapılabilir mi? birde bir büyü kitabının büyüsünü silip lore ekleyebilirmiyim ve nasıl? Şimdiden teşekkürler
  12. killerpro4242

kaldırıldı

modlardan biri kaldırırsa iyi olr
  13. killerpro4242

Ölünce lanetlenmek

Selamlarr.. Bugün sizlere sıkıldığım için yaptığım bir skript paylaşacağım Amacı? Survival ve RPG sunucular için ölünce %25 şans ile lanetlenir ve eğer süt içmezse 5 dakika boyunca yavaşlık 2 verilir. Komutlar - Yetkiler Herhangi bir komut veya yetki bulunmamakta. Kod
  14. killerpro4242

Denek sunucu aranıyor

Başlıkta da belirttiğim gibi, ben bir skripterim ve sunucumu geçenlerde kaybettim :üzgün: Bu yüzden boş veya denek olarak verilebilecek bir sunucu arıyorum. NOT: Karşılıksız olarak. Verecek kişilere şimdiden teşekkürler.
  15. killerpro4242

Skript önerisi

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu konuyu açarken fazla bakmadım bu yüzden skript bölümüne açtım, eğer başka bir yere açmam gerekiyorsa kusura bakmayın :D Şimdi konuya geçelim. Selamlar forumgamer, çok sıkıldığım için skript kodlamaya ve satmaya başlayacağım ama ne yapacağımı bilmiyorum...
  16. killerpro4242

Vip - Yetkili sohbet

Selamlaarr.... Bugün sizlere elimde bulunan kendi kodladığım bir skript paylaşacağım bunu paylaşmamın sebebi forumda fazla bu tarz skript görmemem. Komutlar ve Yetkiler Vip sohbet | /Vipsohbet ile vip sohbetinizi açabilirsiniz ve /vc <mesaj> ile vip sohbet açmadan mesaj yazabilirsiniz. Vip...
  17. killerpro4242

Yardım Skript belirli sunucuda çalışsın

Selamlar! Direk konuya geliyim, internette çokça kilitlenmiş skript/plugin gördüm. Bu skript/pluginler (Kısaca eklentiler) sadece yapımcının belirlediği ip adresinde çalışıyor ve ana koda ulaşmak çok zor. (Ben denemedim ancak gördüğüm hiçbir kod diline benzemiyordu ve zaten bu eklentiler...
  18. killerpro4242

kapalı

modlardan biri silerse iyi olr
  19. killerpro4242

Yardım Oyuncunun envanterini tarama

Merhaba sayın ForumGamer halkı, Sizlere bir sorum var. Benim bir survival sunucum var(olacak), ve rütbeler konusunda sıkıntı yaşamaktayım. Sunucuda ekonomi sistemini rütbe atlamada kullanacağım. Ancak bir sıkıntım var, takıldığım bir yer var. Oyundaki para birimi nether yıldızı ve ben puan...
  20. killerpro4242

Uzaktan Eğitimde Bir Hocanın Bir Öğrenciyi Dersten Atması Suç Mudur?

Evet sorumu zaten başlıkta belirttim, ben araştırdım ancak tek bulabildiğim 5 yıl öncesine ait kanunlar. Sebebi her ne olursa olsun kendi sınıfından bir öğrenciyi atması suç mudur?
  21. killerpro4242

Sunucum için site

Merhaba sayın ForumGamer üyeleri. Bir survival sunucum var ve hepinizin bildiği gibi bir Minecraft sunucusu için site olmazsa olmaz. Bende bir süredir site arayışı içerisindeyim. Ancak ne bütçeme uygun bir şey bulabildim, ne daha ucuz ve güzelini. İçinizde mutlaka minecraft sunucusu ve sitesi...
  22. killerpro4242

Yardım Minecraft Sorunu

Merhaba sayın ForumGamer üyeleri. Bu konumda sizlerden acil bir çözüm istiyorum. Yeni bir bilgisayar aldım, ancak Minecraft'a girmeye çalıştığımda bu hatayı veriyor. 3 Ayrı launcherden(TLauncher, Sonoyuncu Launcher, Orjinal Launcher) denedim. Ancak hepsinde aynı hatayı veriyor. Mod yok, 1.16.4...
  23. killerpro4242

Yardım İDisguise | CombatLog - Sorunu

Merhaba Sayın ForumGamer Üyeleri. Sunucumda hile olduğu zaman gizlice gözlemlemek istiyorum :D İDisguise Plugini sunucumda bulunuyor, ancak Tabda bir değişiklik yapmıyor bu yüzden de ekstra bir skript yükledim. Tam olarak istediğimi elde edebiliyorum ancak CombatLog yüzünden savaşa girdiğimde...
  24. killerpro4242

İstek Yetkililer İçin Terfi Skripti

Merhabalar Sayın ForumGamer Üyeleri, Bu konumda başlıktan da anlayacağınız gibi bir skript istiyorum. İstediğim skripti anlatacak olursam; Yetki - yetkili.terfi.süre Bu yetkiye sahip kişiler /terfisürem yazarak benim ayarladığım süreden, kalan süreyi görebilsin. Süre 'Ay - Hafta - Gün -...
  25. killerpro4242

İstek Minecraft Sunucum İçin Launcher Arıyorum

Öncelikle Merhabalar Sayın ForumGamer Üyeleri. Konuyu nereye açacağıma emin olamadığımdan buraya açtım. Eğer yanlış yer ise lütfen bildiriniz. Bu sıralar gerçekten çok meşgulüm, bu yüzden kodlama dili öğrenmek ile uğraşmak istemiyorum. Bütçem kısıtlı, dolandırılmamak içim el ile vermek...