Arama sonuçlarınız

1. FinalFantasy

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

"hata connection refused..." site bakımda olduğu için destekden yazamadım acil yardım lazım. edit: launcherım 3 saattir bozuk en son 3-4 hafta önce gelmişti bu hata destekden java kodlarını atmıştım çözmüştünüz sorunu şimdi yine aynısı oldu neden oluyor bu açıklarmısınız
  2. FinalFantasy

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Aktivasyon maili gelmiyor.Üye olamadığım için de destekden mesaj atamıyorum biri yardım etsin lütfen..
  3. FinalFantasy

Ayıp ya millet sabahtan beri sizin serveri açmanızı bekliyor hiçbir bahanesi olamaz bunun en azından haber verir insan ne kadar süreceğiyle ilgili üzlüyorum o face sayfasındaki insanlara sabahtan beri bişeyler yazıp duruyorlar 400 yorum olmuş yani serveri bıraksalar hakları var.
  4. FinalFantasy

canın mı sıkıyor bu saatte mesaj atıyorsun :P

canın mı sıkıyor bu saatte mesaj atıyorsun :P
  5. FinalFantasy

[1.7.x - 1.8.x] / RANKUP - BOSS - KAFA DÜŞÜRMELİ +40 ONLİNE / IP <-> SAO.Nitrado.Net

Oldukça kaliteli bir sunucu.Altın sunucu olabilir.
  6. FinalFantasy

=CresMC[BETA]= Sunucumuz ONLİNE - Faction / Lapis-Hammadde KALDIRILDI/ KafaDüşürme

lapis olan sunuculara emek yazmaktan vazgeçin artık ! emek diye giriyoruz lapis çıkıyor
  7. FinalFantasy

GamesTürkiye HUB | 1.7.2 | Edit PvP | SkyWars | SkyBlock | Survival | Dinamik S.Games | Creative |

Artık millet emek server deyince lapis satış fiyatı düşük server anlıyor.Yazıklar olsun size be!
  8. FinalFantasy

Hard.KonyaCraft.Com|HardSurvival|Lapissiz|Hammaddesiz|Enchsiz|Marketsiz|TamamenEmek|ÇeşitliOrmanlar|

Emek sunucuları sonuna kadar desteklerim.Helal olsun:)
  9. FinalFantasy

BOSSLAR! l OTTOCRAFT l Faction! l 26.8.2015 de açıldı!!

PixelArtlar güzel olmuş :)
  10. FinalFantasy

MCTR • 1.7.2 • Faction Server

o nasıl bir tanıtım videosu abi ? değiştirin bence yada resim koyun onun yerine.Vip özelliklerine baktım.Bu sunucudan bir cacık olmaz
  11. FinalFantasy

launcher olayı bu sunucuyu gercekten hile kullanılamayan tek sunucu yapıyor.o giden 1000 kişi hilesiz oynamayı bilmeyen çocuklardır.
  12. FinalFantasy

Doktor Köşesi - Hacı Abi Bunu Nasıl Okuyorduk? (Huntington)

Teşekkürler.Faydalı bölüm +
  13. FinalFantasy

Doktor Köşesi - Hacı Abi Bunu Nasıl Okuyorduk? (Huntington)

abi ben çok erken boşalıyorum ya bir şey yap
  14. FinalFantasy

Irfan abi Factionun açığı falan yoktu.belki birkaç tane kücük buglar olabilir ama oyunu etkileyecek düzeyde değildi.Sen sanırım sunucuya çok yük oluyor diye kapatmıştın factionu. Faction kapanmadan hemen önce şikayetler geldi heralde klanımızı bugla dağıttılar diye.palavra onlar
  15. FinalFantasy

KonyaCraft Hub sunucu!

Benim konum değil konuyu kapatabilecek olan sensin
  16. FinalFantasy

KonyaCraft Hub sunucu!

@OziGhost u diyorum lan coluk cocuk server acıyor yaa
  17. FinalFantasy

KonyaCraft Hub sunucu!

Profil fotonu gören sunucudan kaçar zaten."ve letler sv açmasın"diyor herkes:)
  18. FinalFantasy

NorthCrow - Survival 1.7.2 - İP : northcrow.biz

SUnucu açılıp kapanıyor! sitede öyle şu an bağlanamıyorum siteye sunucuda unknown host diyor.
  19. FinalFantasy

ProNatrium Site Platformlu İlk Takım!

@SirProNauth Siz topluca bir sunucuda mı oynuyorsunuz.Öyleyse Ip verirmisin.
  20. FinalFantasy

NorthCrow - Survival 1.7.2 - İP : northcrow.biz

Kaliteli sunucunun Kaliteli oyuncuları olur.sv kapalı mı?