1.16

1. lars2004

konu silinebilir

Yeni bir sunucu açacağım, onun için factions 1.8.X-1.16.X sürümlerinde çalışacak istediğim sistemleri koyabilecek deneyimli ve kaliteli bir pluginci arıyorum fiyat konusu pek sıkıntı değil kaliteli olması yeterli iletişim için discord adresim:Şapkalı siyahlı adam#7412
  2. serkang

Coronistan Survival 1.16

Selamlar, ben Serkan. İlker'le farklı dönemlerde sunucusunu açtığımız hayatta kalma serisi olan "Noobistan"ı bilenleriniz vardır belki. Sonuncu etkinliğin üstünden yaklaşık 4-5 ay geçmesi, yeni sürüm çıkması ve oynamak isteyişimizden ötürü eski mantığın üstüne yeni şeyler ekleyerek Noobistan...
  3. U

arcthonia.saganetwork.net - OPSKYBLOCK Sunucusu [1.8-1.16]

4. CHD

Artık savaş başladı! - PLAY.POENASAGA.COM - [1.16.3]

Kopyalanabilir IP Adresi play.poenasaga.com
  5. I

İstek 1.16 Arsa Plugini

Kusura bakmayın ama ben 1.16 arsa plugini bulamadım . PlotSquared v5 var ancak 15 euro ( almam mümkün değil ) . Bildiğiniz bir arsa plugini var mıdır 1.16 . Claim istemiyorum
  6. FocusNetwork

İstek 1.16 için sayfalı sanal sandık plugini mevcut mu ? (ücretsiz)

Arkadaşlar merhabalar.Ben baya araştırdım fakat bayada zorlandım hiç bulamadım.PlayervaultsX plugini 1.16 için mevcut fakat ücretli olduğu için satın alamıyorum.Bu yüzden 1.16 için mevcut olan playervaultsx benzeri,1 den fazla sayfası olan sanal sandık pluginine ihtiyacım var.Bildiğiniz herhangi...
  7. SchoFieldd

Yardım ShopGui+ menü sorunu.

Herkese Merhabalar. Benim Ufak nacizade bir sorunum var ve bunun çözümünü bulamadım. Sizlerden yardım bekliyorum Sunucuma ShopGui+ Eklentisini kurdum ve /shop yazınca menü çıkıyor. burda bir sorun yok fakat bir kategoriye tıkladığım zaman aşşağıdaki görsel hatası ile karşılaşıyorum. Bunun...
  8. K

Event gerçekleştikten sonra komut kullandırtma.

Hocam şimdi skriptten pek anlamıyorum o yüzden sorma gereğinde bulundum. Mesela bir event gerçekleştikten sonra komut kullanılmasını istiyorum. Örneğin on join: eventinde oyuna girince çalışıyor ya oyuna girince istediğim komutun çalışmasını istiyorum.
  9. apoG

PLAY.REOCRAFT.ORG- Jeneratör Sistemi - Şans Kutuları - Tılsım Sistemi - Yüksek Performans [1.8 - 1.16]

sunucudan Görseller: Spawn Pasif Mob...
  10. Makaron

Tatlı Ve Uzun sürücek bir survivala hazırmısın?!

-Başlangıç Merhaba dostum, Ben Onur diğer adıyla Makaron aşağıdaki yazı 2-3 hatta 4-5 kişilik bir survival ekibi kurmak istediğim bir yazı olucak lütfen ciddi değilsen ve ben bırakıcam hoşlanmadım sıkıldım minecrafttan demiceksen ha bunları demicem diyip dicekler varmı ha var ama lütfen ortamı...
  11. HiicTadimYook

Survival sunucumuz için Pluginer ARIYORUZ!

Öncelikle merhabalar, Konu düzeninden dolayı özür diliyorum, işimizin aciliyetine verin. Survival sunucu açacağız ve bunun için eklenti paketi almaya karar verdik. Saçma insanlar yazmazsa çok iyi olur. Sunucu sürümü 1.16 - 1.16.1 olacaktır. Pluginer arkadaşlar referansları varsa yazabilir...
  12. Pure

Mükemmel Olmuş

13. dostveviski

Minecraft Nasıl İndirilir? Son Sürüm İndirme - Resimli Anlatım

Minecraft Nasıl İndirilir? Son Sürüm İndirme - Resimli Anlatım Merhaba dostlar! Bugün sizlere Minecraft indirmeyi göstereceğim. Minecraft 1.16 snapshot çıktığından beri insanlar internet üzerinden inceliyor, merak ediyor lakin nereden indireceğini bilmeyen bir sürü kişi var. Bu versiyonu...
  14. dostveviski

Minecraft 1.16 Zoglinler

Minecraft 1.16 Zoglinler Merhabalar dostlar! Bugün sizlere 1.16 ile gelen zoglinler'i tanıtacağım. Oluşma Yukarıdaki görselden zoglinlerin sağlık puanını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca kolay modda 1 kalp ya da 2,5 kalp, normalde 1,5 kalp ya da 4 kalp, zorda 2 kalp ya da 6 kalp hasar...
  15. UçanTereyağı

1.16 Nether Lobisi

Merhaba Değerli Forum Üyeleri Bugün Sizlere Yapmış Olduğum 20w11a Güncellemesi İle Gelen Blokları Da Kullanarak Yaptığım Nether Lobisini Hem Tanıtıp Hemde Görüşlerinizi Alacağım.Fikirlerinizi Bekliyorum . . . Tanıtım Videosu: İndirme Linki: Nether Lobisi Virüs Total: VirusTotal
  16. EklentiPaketim

Temalı, Modsuz, Açık Dünyalı ve Claimli Hafif Rol Yapma Build Oyunu]

:asık: İlginiz için teşekkür ederiz. :asık: