1.7.10

1. bluestorm02

Ortaya karışık Mod paketi (1.7.10 Mod pack)

Merhaba arkadaşlar şimdi size 6 ay önce yaptığım mod paketini tanıtmayı düşünüyorum. :D (Ciddi anlamda 6 ay önce stabilirliği falan hakkında hiçbir fikrim yok.) modları direk kopyala yapıştır yapacağım için yazım hataları olabilir. Modlar: Applied Energistics 2 NEI Tinkers Construct Armor...
  2. Atlas666

[+16 yas] Tekkit Legends oynayacak var mi? Mesaj atin!

+16 yas, gercek/orjinal hesabi olan ve Tekkit Legends 1.7.10 iyi bilen arkadaslari beklerim. Teamspeak 3 sunucum da var. Herneyse. :p Oyun icin mesaj atabilirsiniz.
  3. V

VespantinoPvP Tekrar Aktif !!!

HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR PREMUIM VE SÜPER BİR PVP SUNUCU ARIYOSANIZ TAMDA YERİNE GELDİNİZ Kurucu;vespantinomc(Vespantino-Serkan) -Premium- -32 Kişilik Kapasitesi- -4GB Ram 0 Lag Mükemmel PVP Server- -Top 5 Sistemi- -Serverde Hiçbir Açık Yoktur- -1 Vs. 1 Kapışmaları- Server...
  4. yasoyasin

[1.7.10] Minecraft PlusPlus | Technic ModPack

Herkese Merhabalar! Bugun siz degerli forum okuyucularina kendi yapimim bir modpack'i tanitacagim. Ilk olarak modpack'e teknik modlar eklememeye calistim onun haricinde bircok degisik modlari bir araya topladim. Peki bu modpack'i diger modpacklerden ayiran özelligi ne? -Tabii ki hicbirsey...
  5. U

[YARDIM] Minecraft Modlu Serverim Hata Veriyor!!1!!1!!

İyi Günler! Minecraft cracked server kurdum. Ama açınca su crashi veriyor.(Server dosyasını alınca veriyor.) ---- Minecraft Crash Report ---- // Sorry :( Time: 12/5/15 8:11 PM Description: Exception in server tick loop cpw.mods.fml.common.LoaderException: java.lang.NoClassDefFoundError...
  6. U

[YARDIM] Minecraft Modlu Serverim Hata Veriyor!!1!!1!!

İyi Günler! Minecraft cracked server kurdum. Ama açınca su crashi veriyor.(Server dosyasını alınca veriyor.) ---- Minecraft Crash Report ---- // Sorry :( Time: 12/5/15 8:11 PM Description: Exception in server tick loop cpw.mods.fml.common.LoaderException: java.lang.NoClassDefFoundError...
  7. Beneruvos

Mod Paket Önerisi

Merhaba, Teknik modları temel alan(bütün teknik modlar bir arada olabilir mesala) AE 2(bu veya buna benzer) gibi gelişmiş depolama sistemlerinin olduğu configleri iyi ayarlanmış bir mod paketi arıyorum. 1.7.10 veya yukarısı için önerirseniz mutlu olurum. Mod paketi çok ağır olmasın sadece...
  8. 5

Minecraft OyunLand Haritası Sürüm:1.7.10

Merhaba Arkadaşlar Sizlere Yaptığım OyunLand Haritasını Göstereceğim Haritanın Adı: OyunLand Sürüm: 1.7.10 Bu Benim Yaptığım İlk Haritam Haritanın Resimler: Haritanın Yapımcısı: Oğuzhan Yalçın Emeğe Saygı için Youtube Kanalıma Abone Olmayı Ve Sitemi Ziyaret etmeyi Unutmayın...
  9. YaprakHD

Yeni bir mod paketi oluşturdum.

Herkese merhaba beyler! Forumda yeniyim. Sizin için mod paketi oluşturdum. Toplamda 49 mod bulunuyor.(Zamanla artıp,çoğalabilir.)1.7.10 sürümü için uygundur.Kendim denedim çalışıyor. Sorunlarınız olursa her zaman yardımcı olmaya çalışırım. İndirme linki: https://mega.nz/#!D5B0VD4J Mod...
  10. EnderEge63

Mod Paketi Crash veriyor

Ben kendim bir mod paketi yaptım ancak bazı sevdiğim modlar hata veriyor ve ben de düzeltemedim.bir hatayı düzelttim başka hata oluştu. yaklaşık 150 mod var ve 1.7.10 bilgili bir arkadaşa özelden mod packi atsam o da çözse çok makbule geçer ^^ up
  11. E

Yeni Serverime Pluginer Alımı

Selam arkadaşlar ben server aldım ve 3 tip seçebiliyorum vanilla,craftbukkit ve spigot var şu an spigot kullanımda ve hungergames skywars bedwars pluginlerini yükledim sunucuyu aldıgım yerden ekle diyince kendisi ekliyor otomatik sonra spawnı hungergames lobby ayarladım ve dünyadan aşşağı...
  12. bluestorm02

Tekkit Legends (Technic Launcher offical mod pack)

Eskiden oynayan herkes bu efsaneyi bilir diye düşünüyorum tekkit clasic veya tekkit Lite en efsanevi mod packlerden ve bu mod pack onu 1.7.10 sürümüne uyarlamaya çalışmış yapılabildiği kadar yapılmış ve ekstrada modlar yüklenmiş. Gelelim modlarımıza: NEI MC Discord Buildcraft (Her teknik mod...
  13. R

| RiftMC | riftmc.nitrado.net | 1.7.X-1.8.X | Yeni Ticaret | Boss | Farklı Amaç | Videolu Tanıtım |

Açılış Tarihi: 19.09.2015 22:07 Eski; Yeni; IP: riftmc.nitrado.net || Server IP : riftmc.nitrado.net || || Skype : saybirmen || || Sürüm : 1.7.X - 1.8.X || || Kapasite : 42 Kişi (İstek üzerine Arttılacaktır) || || RAM : 6144MB ( 6GB ) || || Sunucumuzun "KESİNLİKLE" Kapanma...
  14. Delimafya

Yeni Mod Paketi Yapmak Veya Yapmamak

Arkadaşlar 1.9 malum yaklaşıyor ondan önce 1.7.10 bir mod paketi daha çıkarayımmı? Yoksa 1.9'mı çıkarayım? 1.9 bekler tabi.1.7.10 çıkarırsam https://forum.gamer.com.tr/konu/oyunoyun-sicak-sicak-yaz-survival-paketi-v3-final-1-7-10.284458/ bundan daha iyi olur. -Crash oranı en aza indirilmiş...
  15. G

acemice bir ortaçağ serveri

arkadaşlar bir ortaçag serveri açtım gelmek isteyem gelebilir unutmayın bu server ACEMİCE şimdilik serverde sadece çöl kalesi var gelen olursa diğer 4 kaleyide yaparım :) kimse gelmicekse o kadar uğraşmam mantıksız :D meslekler: okcu: kalenin surlarında bekleyen bir meslek eşyaları: zincir set...
  16. dogidogi13

Agrarian Skies 2 Bölüm 10*

Bölüm 10; İyi seyirler... ^^
  17. dogidogi13

Agrarian Skies 2 Bölüm 9

Bölüm 9; İyi seyirler...
  18. dogidogi13

Agrarian Skies 2 Bölüm 8

Bölüm 8; İyi seyirler...
  19. dogidogi13

Agrarian Skies 2. ve 3. Bölümler!

Bölüm 2; Bölüm 3;
  20. dogidogi13

Agrarian Skies 2 Let's Play Serim!

Herkese merhabalar; fazla söze gerek yok işte Agrarian Skies mod paketlerinin 2.si olan Agrarian Skies 2 karşınızda. İyi Seyirler, aşağıya yorum atmayı unutmayın! :)
  21. C

TheHacker000's Transformers Prime Mod

Transformers Prime Modu sizi transformers evrenine taşıyacak. Bu mod Transformers Pime evrenindeki çoğu şeyi oyununuza ekler. Omega Kilidi Yükseltmesi Yapılmıştır. İsteklerinizi Aşağıya Yorum Olarak Yazın. İçindekiler: Energon,Dark Energon,Red Energon,Energon Shard Titanium Ingot,Titanium...
  22. HANTON

Minecraft 1.7.10 (Skin Sorunu)

Merhaba Minecraft oyuncuları.Öncelikle şunu belirteyim.Çoğunuz bilir Minecraft 1.7.10 versiyonunda skinler gözükmüyor.Ne yapsam olmadı hala skinim Steve olarak görünüyor.Benim sorum şu olacak.Minecraft 1.7.10 [FORGE] versiyonunda skin değiştirme modu varmı? Ben aradım taradım bulamadım.Eğer...
  23. Z

RhemeGaming | Faction | PVP | BOSS |TabelaEnch | EĞLENCE | KALİTE | 1.7.X | HADİ KATIL

Sunucu Adresi : RhemeGaming.Nitrado.net Sürüm : 1.7.10 CPU :Intel(R) Xeon(R) CPU E31270 @ 3.40GHz (8 Cores) Ram : 4000mbit RhemeGaming Bılgılerımız ; # Slot sayımız 24'tür. (Her ay doluluk oranına göre arttırılıcaktır. # Asla ve asla lag...
  24. D

1.7.10 Ada Seedi Lazım Da

merhaba arkadaşlar bana ada seedi lazımdıda varsa verebilirmisiniz yeni seedde bir tane büyük ana kara yanındada küçük ada olsun yeter ben bunu istiyom varsa verebilirmisiniz ? bide sürüm 1.7.10 olsun yeter teşekkürler
  25. AdArF33

Minecraft Maden Jenerasyonu İle İlgili Soru

Selmınaleyküm arkadaşlar.Benim bir sorum var.Ben Minecraft 1.7.10 FTB Direwolf20 kullanıcısıyım ve şunu sormak isterim ki oyun kendi kendine maden jenere ediyor mu? Yani madenler tükeniyor mu yoksa oyun sürekli maden üretiyor mu? Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum.Eğer oyun maden jenere...