1.7.10

1. MineEca

Server :(

Arkadaşlar her şey tamam. Arkadaşım hamachi ağıma bağlandı. Versiyon uygun. Ben girebiliyorum. Ama o hâlâ giremiyor. İlk önce 1.7.10 bukkit serverda denedik. Olmadı. Sonra 1.8.4 normal serverda denedik. Yine olmadı. Lütfen çözüm.
  2. Mucosoft

Bizimle Oynar mısınız?

Evet arkadaşlar, beni tanıyorsunuzdur. Bu sefer devlette değil. Normal bir haritada oynayacağız. Survival veya minigames. Buna beraber demokratik bir şekilde karar vereceğiz. Ağ Adı: Benimleoynamazmısın Şifre: 123
  3. B

1.7.10 Beyond Reality 20 Kişilik Server Katılımları

Bugün Nitrado'dan bir server açacağım. Modlu bir server olacak modpack büyük ihtimalle :Beyond Reality Herkes ekiplere dağılacak .Bir ekip en fazla 4 kişi olabilir.. Ts3 ve mici olması lazım katılacak kişinin 13-17 yaşlarında olması lazım.bu arada benim ekibimde kimse yok o yüzden biri benimle...
  4. Faredevriii

1.7.10 Forge ile Sunuculara Bazen Girebiliyorum Elimde Yardım Edecek Bilgiler Var

Arkadaşlar şimdi ben 3 mod kurdum optifine light kurdum 1.7.10 için sonra x ray 1.7.10 için birde craftguide kurdum 1.7.10 için hepsi sunucuya girmeye çalışınca girmiyor ekran siyah oluyor atıyor ve sunucu panelinde şöyle bir yazı çıkıyor; [17:29:20 INFO]: Faredevriii lost connection...
  5. Tigir

OYUN BLOG 7/24 Açık Sunucu

OYUN BLOG oyunblogmgs.nitrado.net [1.7.10] Yeni açılan bir sunucudur, sizinle beraber yavaş yavaş büyüyoruz şu an sunucumuz 24 kişilik ileride arttırılıcaktır sunucumuzda olan özellikler; ***Survival yoğunluku faction ***Çeşitli meslekler; oduncu madenci vb ***Spawnda market ve ench vardır...
  6. doguka

minecraft 1.7.10 mod sorunu

Merhaba arkadaşlar ben minecraft 1.7.10 a mod yükledim ve oyunu açmaya çalıştım ama oyun aşağıda vericem fotodaki gibi hata veriyo ne yapmama lazım ? sorun bu : ---- Minecraft Crash Report ---- // But it works on my machine. Time: 01.03.2015 14:17 Description: There was a severe problem...
  7. eglishfast

AlpGamesTR | AlpGamesTR.Nitrado.net | 1.7/1.8 | Faction Wars Full PvP | Boss |HungerGames |

• SurvivalGames/HungerGames Ekleniyor • AlpGamesTR.Nitrado.Net • 42 Slot 4GB Ram • Faction Wars Full PvP • Sunucuda 38 Warp Bulunmaktadır • Sunucu 3 Aydır Online Ve Devamı Gelecektir. • Sürüm:1.7/1.8 • Herzaman +20 Online • 42 Slot Sunucu 4GB Ram • 1VS1 Eklendi !!! Alım...
  8. SaintJermen

[1.7.10 - 1.8] Memory Cleaner - Kasma Derdine Son !

Tekrardan selamlar saygıdeğer üyeler, bildiğiniz üzere birtakım nedenlerle foruma ara vermek zorunda kalıp mod paylaşımı yapamamıştım. Şimdi ise sorunlarımı çözdüğüme göre artık tekrardan mod paylaşımı yapabilirim :) Ve bugünkü modumuz 21.yüzyılın en büyük sorunu olan kasma sorunu, özellikle...
  9. infested-ibrhm

Mod Paketi yapmaya çalışıyorum .[HATA!!!]

Arkadaşlar yapmış olduğum modpack bu hatayı veriyor , nasıl düzenlerim (1.7.10) BULUNAN MODLAR LOG: MultiMC version: 0.4.5 Minecraft folder is: /Users/imac/Desktop/MultiMC/MultiMC.app/Contents/MacOS/instances/any/minecraft Java path is: java Java Arguments: [-Xdock:icon=icon.png...
  10. OrnitorenkAdam

TheD Modpack [1.7.10] Versiyon: 0.1

Herkeze Merhaba Arkadaşlar; Bugün Sizlere Kendim Yaptığım Bir Modpack'i Tanıtacağım Daha Demo Versiyon Gibi bir şey Olduğundan Yaklaşık 15 Mod Vardır Modlar: Chester; Don't Starve Oynayan Arkadaşlar Bilir Fakat Yinede Anlatacağım Size 9 Slot Boşluğu Olan Yürüyen Bir Pasif Arkadaş Ekler...
  11. burki6262

Arkadaşlar Minecraft Bir Moda İhtiyacım Var ?

minecraft 1.7.10 için superheroes unlimited mod linkini atabilirmisiniz :)
  12. burki6262

Arkadaşlar bu benim evimin içi sizce güzelmi ?

Resimler .rar içindedir.Birde bunu furniture mod 1.7.10 ile yapdım.Resimlerin linki : https://www.mediafire.com/?gy09ldmx03gczgv :lol::D:alay: Anket başlasııın B)
  13. D

Minecraft Mod Hatası !!! Acil Yardım.

Arkadaşlar ben minecraft modpack yapıyordum hepsini yaptım açlıyordu ama NEI yükledikten sonra bu hata ortaya çıktı [13:09:41 INFO]: Minecraft Launcher 1.5.3 (through bootstrap 5) started on windows... [13:09:41 INFO]: Current time is Jan 3, 2015 1:09:41 PM [13:09:41 INFO]...
  14. O

Direwolf20 1.7.10

Direwolf 20 1.7.10 Paketine girip bir dünyayı Açmaya çalıştığımda ''loading world'' sonra oyun kapanyor ne yapmalıyım ? Not: Premium'um ve 64 bit (6Gb Ram verdim)
  15. SaintJermen

[FPS 1.7.10] Kasma Derdine Son !

Merhaba Arkadaşlar, Hepimizin baş düşmanı olan kasma sorununu önemli oranda azaltacak bir modla karşınızdayım. Bu mod sayesinde oyununuz %60 gibi bir oranla daha az kasacak. Lafı dolandırmadan moddan bahsedeyim :) Öncelikle resimler alıntıdır, bu kusurumu bağışlamanızı dilerim. Modu Yüklemeden...
  16. W

AxitrBilişim 1.7.10 Spigot kuramayanlar içeri çözümü var

Spigot Son Sürüm Alma Yazılı anlatımı. Spigot.jar indiriyoruz. Bukkit sunucusu açar gibi normal bilgisiyarımıza kuruyoruz. spigot.yml deki kısmını bu şekilde değiştiriyoruz. Eula ise Spigot.jar , Spigot.yml ve eula.txt dosyalarımızı sunucumuzun kök kısmına atıyoruz. Sonra sunucumuzu...
  17. qomers

FTB Direwolf20 açılmama sorunu

Merhaba arkadaşlar direwolf20 1.7.10 modpacki görünce çok hoşuma gitti. ve hemen indirttim(ftb launcher aracılığıyla) ama launcha basınca hiçbir şey olmuyor. ne ekran gidiyor ne bir şey oluyor. bende sinir oldum ve sizlerle paylaşma gereyi duydum. SORACAĞINIZ TEMEL SORULAR kullandığım ftb...