konu

1. EmirhanDmrcoglu

[UZMAN][REKLAMCI] ARANIR MOD VERİLECEKTİR -->

ALIM BITMISTIR !
  2. KilllerDragons

Bişi sorucam da (kolay)

Merhablar sorum minecraftta dua okumadan hayvan kesmek günah mıdır acaba merak ettimde cevablarınızı bekliyorum ankette
  3. Çok_İlginç

Serverini Kuranlar İstatisliği

20karakteriçinyaziyomengelkoymakgünahgünah
  4. Tratsel

[Oyun Tanıtımı] Slip [Oyunun ismi Slip -.-"]

Evet yine güzel bir oyunla karşınızdayım. Bu oyunu çoğu kişi sever mi bilmiyorum ama sevenler elbet olacaktır oyun çünkü çok güzel. Oyunda baya ilerlemiştim fakat format attıktan sonra oyunda ki kayıtlarım gitmiş :/. Oyun Çok karelerden oluşmasada bir nevi karelerden yapılma gibi bir şey...
  5. BadActive

[SK] İstatistik >> Sıfırla/Sil/Ekle

Merhaba Arkadaşlar, Hiç Uzatmadan Konuma Geçeyim Az Önce Bir Arkadaş İstatistik İstedi Yapınca Paylaşmak İstedim Buyrun Güle Güle Kullanın. İlk Olarak Komutlar; /İstatistiği [Nick] > Oyuncunun İstatistiğine Bakarsınız. /İstatistik Ekle [öldürme/ölüm] [nick] [Miktar] /İstatistik Sil...
  6. zRedDragon

Forum Gazetesi - 2

Merhaba sayın forum gazetesi okurları bu gün sizlere @BerkPW 'nin açığını buldum ve de bunu sizlere göstereceğim. Bir çoğunuz biliyorsunuz ki @BerkPW bir site tasarımcısı ve kodlayıcısı ancak ya değilse ? http://turkmc.net/ Bir bu siteye bakın burada BerkPW yazdığı doğrudur ancak...
  7. adenzu54

Jahrein'in ve sizin düşünceniz

"Ben izleyemem çok sıkıcı ayol." diyenler için özet: Dota'da beyin, LoL'de eller çalışıyor - Jahrein Sizin bu cümleler hakkında yorumlarınız bekliyorum. Merak ettim katılan çıkar mı vs diye. NOT: Gözleriniz kanarsa video sahibi sorumlu değildir.
  8. E

Selamun Aleyküm

Merhaba,ben Enbiyax.Daha önce açtığım smileyler ile ilgili konular büyük tepki topladı.Bende bu konuya bir açıklık getirmek istedim.Onlar benim 10 yaşında yazdığım ve başka forumlara attığım hikayeler.Ama en yakın zamanda yine yeni hikayelerle birlikte olacağım.Bu sefer efsane olacak!
  9. MrSkript7

[Yardım] Gercekten Düzgün Bir Anti-Hile Lütfen. [Millet FastBow Aciyo]

Arkadaslar, Serverime Ne Kadar Anti-Hack Plugini, Kodları Eklediysem Nafile ! Millet Hile Aciyor Keyfine Bakıyor.Artık Tahammülüm Kalmadı.Lütfen Düzgün Bir Anti-Hack Plugini Onerin Lütfen. Gercekten Cok Ihtiyacimiz Var :(
  10. A

Server'a Market Yapacak Builder+Scripter Lazım..

Yürüyen Server'a yeni bir market lazım. Bu marketi yapacak birini arıyorum. Eğer yaparım diyorsan : Gerekirse Skype : Katlanmaktayim1 Ayrıca serverda moderator, scripter,ve reklamcı alımımız da var. Ayrıca kalıcıyım diyorsanız rehber alımı da var. Scriptten anlayan koşsun. Sürüm...
  11. I

Sunucuyu Seviyorum! Skripti! - Basit Olabilir.

Merhaba Arkadaşlar, Bugün Sizlere Yapmış Oldugum SUNUCUYU SEVIYORUM Skriptini Göstermek İçin Bu Konuyu Açtım, Bu Skriptin Temeli! /SLike Yazarak Sunucuyu Sevdiğini Belirtmektedir. >> Bunu Her Zaman Yapar. Skript; # Skripti Tamamen PluginciJoJuK Tasarlamistir. # Skript Basit Olabilir...
  12. TheSkyLife

Ya Neden Konumu Sildiniz

Moderator Beyler Bana Eksiklerimi Söylemeden Neden Direk Konumu Sildiniz O Konu İle 1 Saat Uğraştım Çok Mantıksız Bu Yaptığınız
  13. CezaContra

Minecraft Genel Sorunlar Ve Sorular ( Küçük Rehber )

Merhabalar Dostlarım ! Bugun Sizlere Mod Yüklerken , Crash Report Hatası , Takıldığımız Şeyler , Command Block (Komut Bloğu ) , , Bunlardan Bahsedeceğim. Mod Yükleme Arkadaşlar Mod Yüklerken İlk Olarak 2 Adet...
  14. Arrow

Forumdaki Üye Konu Dağılımı

Bir süredir aktif üyeler listesinden üyelerin hangi konularda olduğuna baktım sonuçları sizlerle de paylaşıyım dedim Sunucu Tanıtımları (Oynayacak Server Arayanlar): Yaklaşık %40 Skript Bölümü (Yardım İsteyenler Veya Skript Paylaşanlar):Yaklaşık %20 Forumlar Kısmını Güncelleyip Yeni Konu...
  15. Fuzenova

Minecraft ile ilgili hikaye yazacağım.Konu ne olmalı?

1 Tane Uzun Hikaye Yazmıştım.Ondan Sonra Konu Bulamadım.Şimdi Bir Kaç Tane Daha Yazmak İstiyorum,Konu Ne Olmalı?
  16. EnderEge63

Mİnecraft Hamachi Modlu Server ''Zaman Aşımına Uğradı'' Sorunu

Arkdaşlar şimdi ben ve arkadaşım beraber Hamachi'de modlu sevrer oynayacaktık. Kurdum ben server'ı.Modlar falan hem bende hem de arkadaşımda var.Forge sürümleri de aynı. Ben sorunsuz giriyorum server'a. Arkadaşım da giriyor.5-10 saniye severda kalıyor sonra ''Timed out'' adlı mesaj ile serverdan...
  17. heyysennn123

RecordGamer ALIM VAR !!!!!! GELİN OYNAYIN !!

tRECORD GAMER ALIM VAR HEMEN GEL İYİ SERVER GELENLERİN KAAN ÇAĞIRDI DEMESİNİ İSTİYORUZ YOKSA ALIMA KATILAMAYACAK ! SERVER İP : RecordGamer.nitrado.net
  18. heyysennn123

MultiCraft HardCore Survival Server !

MERHABA ARKADAŞLAR :) BEN KAANREİZ ! YENİ SERVERİMİZİ GÖRDÜNÜZ MÜ ? LAG YOK , BUG YOK , SIRF SURVİVAL VAR ! HEMEN KONUYA GELELİM SERVER İP : multicraft.myvnc.com SERVER KURUCUSU ; KAANREİZZ SERVER ADMİNLERİ ! ; ANGRYHAN , FURKAN ! SANTAWOUT (BATUREİZZ)! SERVER KURALLARI ; HACK YASAK ! CEZASI ...
  19. A

Sınırsız Gmail Açma

Konu Yeri Yanlıssa Kusura Bakmayın.Uyarı Alınacak Bir konu ise kaldırırım #Android-İos Android ve İosda telefon dogrulaması istemez #Pc Çok fazla gmail açtınız telefon onayı yapmak istemiyorsanız Tarayıcı ayarlarına girip geçmişi silin(verileri cerezleri)de silin Fotoğraflı Anlatım Eklenecektir
  20. S

ProNatrium Site Platformlu İlk Takım!

Proje iptal edilmiştir.
  21. B

Merhaba bu gün AxiTR ve TrWebPlaza hakkında konuşucam

Şu günler AxiTr ve TrWebPlaza gibi bilişimlerin birçok yerde ezildiklerini ve şimdiki övgülerinden daha fazlasını hak ettiklerini düşünüyorum bu iki şahısın sunucularına laglı dediler ve sizi yanıltacak bir çalışma yapıyorum bu iki yerden sunucu alıcam birisini hub birisini pvp bölümünde...
  22. Ozi Başkan

İstek İsmini Bilmiyorum

Serverimi 1.7.X VE 1.8 Aynı anda nasıl yapabilirim Yardımcı olanlara teşekkürler ayrıca pluginer aranır Skype deepfreeze447