konu

1. Arcenia

Tanıtım * Arcenia Design - Ultra Modern - Son Yılların En Popüler Tasarım Tarzı! *

SELAMLAR FORUM HALKI Son zamanlarda gördüğünüz veya bundan sonra görecek olduğunuz popüler bir tarzın sıfırdan yapılmış olan Minecraft temalı hali ile karşınızdayız. Grafiğin özellikleri çok efektli gibi görünüp aynı zamanda çok sade olarak da görünmesidir. Bir markayı tanıtmanın grafik...
  2. R

Konu tasarımı için yardım gerekli

RainCraft adlı HUB sunucumuz için konu açmak istiyoruz ama yardıma ihtiyacımız var yardım edebilecek kişiler SeRCreator#6363 e yazabilirse güzel olur. Ücret istiyorsanız umarım pilot değilsinizdir :D Bekliyorum...
  3. Ragnarak

İstek Harita ve konu tasarimi

Skyblock sunucum için harita ve konu tasarimi yaptirmak istiyorum. Ulaşırsanız sevinirim. Ucretli-ucretsiz farketmez. (Konuyu nereye acacagimi bulamadim, yanlis olduysa uzgunum.)
  4. Yarar5509

??

??
  5. Erenögutcu

Ben neden konu yazmıyorum?

Herkese selamlar ben Eren, 3 yıldır bu sitede üye olmama rağmen hala hiçbir şey yazmadım bari şimdi bir şey yazayım yani biraz mesaj biriksin.
  6. FocusNetwork

Konu açma

Merhaba bir şey sorucaktim biz sunucuyu hub yapıyoruz eskiden sadece survivaldi şimdi skyblockta eklemeyi düşünüyoruz hem skyblock hem Survival hemde hub forumlarında konu aça bilir miyiz yoksa sadece tek konumu aça biliyoruz?
  7. DarqLord41

İstek Elinde ücretsiz olarak verebileceği mc server konu tasarımı olan varsa içeri lütfen.

Başlıktaki gibi. Eğer güzel bir mc server konu tasarımınız var ise, ücretsiz olarak yada oyun içi rank karşılığı verecek varsa öm yada dc den yazarsa çok iyi olur. DC: DarqLord#2886
  8. nizhenets

Ücretli konu tasarımı yapabilecek arkadaş arıyorum ?

Yukarıda yazdığı gibi Ücretli konu tasarımı yapabilecek arkadaş arıyorum ? 0531 032 68 68 whatsapp üzerinden ulaşın
  9. JaveDesigns

Gifli konu tasarımı denemeleri #2

Merhaba öncekine benzeyen farklı bir tasarım yaptım bu tasarımları daha göze hitap edecek şekilde yapmak istiyorum ama dosya büyük olduğu için siteye yükleyemiyorum kusura bakmayın.İyi forumlar. :wow:
  10. goCreative

MineLiveTR

MineLiveTR adına yapılan, .psd dosyası verilen çalışma. Tasarım goCreative ekibine dahil olan @Anathory tarafından yapılmıştır.
  11. Anathory

Salem Network

SalemNetwork adına yapılan çalışma.
  12. JaveDesigns

Yeni konu tasarımı

Merhabalar uzun zamandır öğrenmeye çalıştığım (yaklaşık 5 yıldır) adobe programlarıyla yaptığım bir konu tasarımına başlıyorum bu daha ilk bölgesi geri kalan kısımları daha tasarlamadım onlar üzrenidede çalışıyorum.İyi forumlar. :asık: Dosya boyutu çok fazla olduğu için buraya yükleyebildim.
  13. Ragnarak

Konu Tasarımı

Şu an yapılan tek düze konu tasarımlarından ziyade hareketli (olmasa da olur) kendime özgü bir konu tasarımı yaptırmak istiyorum. Yapabilecekler bana ulaşsın lütfen. (Nereye açacağımı bulamadığımdan buraya açtım.)
  14. Vearthx

Sa ben geldim.

Selâmün aleyküm eyy ahaliii. Uzun bir aradan sonra tekrar burdayım.
  15. Mortem

Kovalaski

Bizim @Kovalski_Eyes en son kendi yaptığı pixel arta çalınmasın diye imza atmıştı. Şimdi triggerlanmış ne olduğunu bilen varmı? You not know me but I know you Kovalski. İyi forumlar.
  16. İnfumia

INFUMIA | Hareketli Konu Tasarım -- Power Of Electric

GENEL SATIŞ KONUMUZA GİTMEK VE YORUMLARI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ. SNOW NETWORK için Konu Tasarımı ve Banner Çalışması İnfumia Ekibinin Tasarım Çalışmalarından Bir Örnek Yukarıda Bulunan Spoiler ile Ana Konumuza Göz Atabilirsiniz..
  17. Anathory

Liones konu tasarımı.

Yine boş zamanımda yaptığım bir tasarım. Bu IP adresine sahip bir sunucu yoktur ve reklam amacı güdülmemektedir. behance.net/anathory
  18. Yarar5509

Konu kapatamıyorum??

konu nasıl kapatırım?
  19. İnfumia

EdloPosc - Light of Torch [ Hareketli Tanıtım Grafiği ]

Foruma Bir Hareketli Konu Tasarımı Daha Yerini Almış Olacak :) Biz Daha İyisini Yapana Kadar En İyisi
  20. Unknownloce

Deniz Temalı Minecraft Konu Tasarımı

Selam millet! Boş zamanımda yaptığım bir tasarımı sizlere gösterip, eleştirilerinizi almak istiyorum. Discord: Unknownloce#5034 Behancem: Behance Böyle bir sunucu veya site yoktur.
  21. İnfumia

[ İnfumia ] - Peşinden koşacak cesaretin varsa bütün hayaller gerçek olabilir. [ ÜCRETSİZ KONU TASARIMI ]

Merhaba değerli forum üyeleri ve yetkilileri, İnfumia projesi için uğraşlarımız hala devam ediyor, ücretsiz ve herkesin kullanabileceği tasarımımızı sizlerle paylaşmaktan gurur ve şeref duyarız! Ücretli çalışma talepleri için lütfen discord adresimizden bizlere ulaşınız. Discord : Discord...
  22. İnfumia

[ İnfumia ] - Peşinden koşacak cesaretin varsa bütün hayaller gerçek olabilir. [ Takım Tanıtımıdır ]

Merhaba değerli forum üyeleri ve yetkilileri. Resmi olarak kendi forum tasarımımızı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz, Amacımız : Forum.gamer.com.tr adresindeki her sunucuya gerek ücretli gerek ücretsiz destek verebilmek ve iyi sunucular ortaya çıkarabilmektir. - Made By İnfumia -
  23. Secret_wither

İstek Konu tasarımı konusunda destek

Arkadaşlar merhaba, konu tasarımı konusunda forumdaki arkadaşların gayet başarılı çalışmalar yaptığına şahit oldum ve ilgimi çekti. Bana bu konu hakkında yardımcı olabilecek varmı? Şablon boyutu vs... ne olacak? rehber bir kaynak varmı? Amatörce ama güzel işler başarabileceğimi umuyorum. Kendi...
  24. BorakanT

CanonMC | SkyBlock | Yeni Alım Konusu | 2019

Öncelikle Merhaba, Konuya girip okuduğunuz için teşekkür ederiz. Alımlarımız bu konuda kilitlenmiştir. Diğer konu açılınca orada doldurunuz. KONU KİLİT Alınacak Yetkiler Mimar (2 Adet) Rehber (2 Adet) Reklamcı (1 Adet) Mimar Formu Adınız: Soyadınız: Gmail Adresiniz: Oyundaki Adınız: Yaşınız...
  25. Emristyy

İstek Konu Tasarımı

Sunucum için konu tasarımı yaptırmak istiyorum. Discord - Emristy#2210