konu

1. BorakanT

Forum Yılbaşı Kartı | Ücretsiz

Merhaba, ben Google Amca. Bu yaptığım tasarım benim 4. tasarımım fakat ilk bedava tasarımım. Nasıl indirilir? Resime sağ tıklayıp direk indirin :) Beğenirseniz söyleyin, beğenmezseniz hatalarımı bana bildirin :) MUTLU YILLAR
  2. BorakanT

Satın Alım Onaylandı | Website İçin

Merhaba, yine can sıkıntısından yapılan bir tasarım İsteğe bağlı değiştirilebilir. Ticarî amaçla kullanılırsa sorumluluk üstümden kalkar. BU BİR TANITIMDIR.
  3. BorakanT

Redr Sunucu Konu Tasarımı | Ön Tanıtım

Merhaba, bu tasarımı can sıkıntısından yaptım. O yüzden eleştirilere açığım. Eğer beğenirseniz Yeni konu tasarımı yapabilirim. İYİ GÜNLER. @AdexTR @Majoras @Cranky
  4. BorakanT

Bluer Sunucu Konu Tasarımı | AlphaCraft

Bu Sunucu Teması Yakında Açacağım Sunucum İçindir. Eğer İstek Olursa Düzenleyip İsteğe Göre Satabilirim. BU KONU TASARIMI GOOGLEAMCAYA AİTTİR, İZİNSİZ ALINMASI YASAKTIR @AdexTR @Majoras @ErenSB @AtlantikAlihan
  5. A

Konu açamıyorum yardım ?

Merhaba, Sunucu konusu açmaya çalışıyorum konuya resimleri ekliyorum sıkıntı yok. Önizle yaptığımda veya konuyu oluşturduğumda hiçbir resim gözükmüyor diğer forumlarda böyle değil yardım edermisiniz ? Önizle;
  6. aatalay

İstek Konu tasarımcı arıyoruz

Merhaba Nasılsın ? Minecraft sunucumuz için bize en gerekli olan forumlar için konu tasarımıdır bize bu konuda ücretli , ücretsiz yardımcı olucak kişiler bizimle aşagıdaki iletişim adreslerimizden bizlerle iletişim kurabilirsin. Gerçekten görevini düzgün yapıcak kişilere para ödeyecegiz ...
  7. Prefer

[YARDIM] Mod paketi lazım

selamlar, mod paketi Lazımftb Veya ftb ye benzer bildiğiniz güvenli indirme linki varsa bırakın indireyim "ftb continuum" da olur lütfen yardım
  8. Jacops

[YARDIM]Gözlük Önerin

Merhaba arkadaşlar ben Yusuf masa başı iş yapıyorum ve bilgisayar başında çok oturuyorum, bilgisayara çok baktığım zaman da gözlerim ağrıyor. Bana gözlerimi korumam için bildiğiniz gözlük önerir misiniz? Marka ve fiyatı da söylersiniz çok yararlı bilgi olur. İYİ FORUMLAR!:şapka:
  9. Cardinal41

test

test 11111111111111111111
  10. awdwa

CloverNW.rabisu.com - 185.255.94.77 Op Survival ( Oylama Konusu ) (Hile Yasaktir.)

Neden bize oy vermelisin ? Son zamanlara baktığımız taktirde birçok sunucu kendine özgünlükten çıkıp, sadece para için açılan sade sunucular. Biz oyuncularımıza para yatırmadan da oynayabilecekleri bir deneyim sunuyor, para ile satılan her şeyi sunucuda oynayarak, kazanmanızı saglyıoruz Oy...
  11. UnknownHero

Ücretsiz Konu Tasarımı / Vol 2

Merhaba dostlar bugün sizlere yaptığım ilk çalışmalardan biri olanı sunacağım. Bu konu tasarımını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. İletişim Discord: ₪ MrSpy#0129 **Konu eleştirilere açıktır fakat bu işe yeni başladığımı ve profesyonel olmadığımı unutmayın.** Konu tasarımının orjinal linki...
  12. Nooxy

Sunucunuz için konu tasarımı | ÜCRETSİZ + PSD Dosyası

Hoş geldin dostum! artık şu dümdüz konulardan sıkıldın değil mi? bende sıkıldım. Bu yüzden bir konu tasarımı yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim. İlk tasarımım olduğu için kötü olduğunun farkındayım, kendimi geliştiriyorum. Sunucun için konu tasarımına ihtiyacın varsa indirebilirsin :) güle...
  13. Thanagor

ENV GRAPHIC PACK! - KONU TASARIMI!

Öncelikle, her kese merhaba. İlk defa tasarımımı forumda paylaşıyorum. Minecraft Sunucularının konu tasarımı için yaptığım bir tasarım. Umarım beğenirsiniz!
  14. Yunus2188

Konu Kapatılsın

x
  15. M

HuysuzGames Alim Var herkes Gelsin [ KONUYA ]

+++++++++++++++++++++++++++ İLK OLARAK KANALIMIZA ABONE OLUN !!!! OYUN KUSU YT ABONE OL [ Belki kurucu olabilirsin :) ] +++++++++++++++++++++++++++ Alimlar : Rehber Builder +++++++++++++++++++++++++++ DIKKAT : KANALIMIZA ABONE OLANLARA Yardimci Veya Kurucu Verecegiz [ İHTİMALLER AŞYADA ] Kurucu...
  16. OrnitorenkAdam

Oyun bulamama sorunsalı

Bu konuyla alakalı 123124124. başlığım :( Zaten yazdım oynayacak oyun bulamıyorum :( Bilgisayarım yeni nesil oyunları kaldırıyor yani sistem özelliklerini yazmama gerek yok f2p de olabilir çoğu paralı oyun var bende zaten .-.
  17. DaynNight_

KONU KALDIRILSIN LÜTFEN

Konu Kaldırılsın
  18. Jacops

Ülkede konuşulan 2 kişi :)

Atalay Filiz Marina Joyce.
  19. ozzank

FORUMDAKİ SAÇMALIK!

Açtığım konuların hepsi gitmiş 4-5 tane konum vardı sadece 1 tane kalmış ve bana bununla ilgili hiçbir şekilde mail atılmadı bilgilendirilmedi??? Ayrıca profilimi ben gizliye almadım ama profilim gizli gözüküyor?
  20. Ş

FORUM YALANCILARI,DOLANDIRICILARI VE GEREKSİZ KONU AÇANLAR!!!!!!!!!!!!!

Şimdik başlıktada dedim forum dolandırı kaynıyor bedava internette bulunan ve kendi yapmadıgı haritayı kendim yaptım satıyorum diyo :D Ve Yine internette bulunan plugin paketinin ismin igeğiştirip yapanın reklamlarını silip kendi isimin iyazıyo ve parayla satıyo Tabi alanlarda ayrı bişi zaten...
  21. G

Osmanlıcılık vs Atatürkçülük - Sizce hangisi? Neden?

Merhaba forum halkı! Başlıktanda anlıyacağınız gibi böyle bir konu açmak istedim, kimler Osmanlıcı kimler Atatürkçü öğrenmek için. Ben Osmanlıcıyım ve nedense Osmanlıcı olduğum için bazı kişiler git Arabistanda yaşa diyor nedense. Peki ya siz hangisisiniz? Osmanlıcı mı Atatürkçü mü?
  22. A

Yeni açılan serverimize şimdiden alım.

Server 1.8.6 Sormayın ! TAMAMEN Türkçe Sunucu ! 2 GB RAM +ARTACAK SINIRSIZ KAPASİTE ! VE DAHA FAZLASI ! Görevli : Admin Sorumlu : Moderatör , Map Yöneticisi VIP YOKTUR SPONSOR VARDIR ! Merhabalar Herkese Selam İşinde Başarılı Olan +14 Yaş Üzeri Kardeşlerimizi Abi, Ablalarımızı Tüm Alımları...
  23. B

Minecraft Sunucu Konusu Tasarlayacak Arkadaşlar

NOT: Öncelikle, konu yanlış yerde. Farkındayım, ama bunu açabilecek başka bir yer yok. :) Konu çok uzun olmayacak, çokta kısa olmayacak tabii ki. Çok çok iyi olmanızı istemiyorum zaten. Fiyat biraz az gelecek, ama işinizi görür mü bilemem. Ininal kart ve PayPal ile 4₺ verebilirim. Bu işi...
  24. KilllerDragons

Technic launcher launcheri kim bozdu

Merhabalar bugün amaçsız bir konu olan Technic launcher son sürmünü sizce kim çökertmiştir foto atıyorum son durumuyla ilgili Ve alakası olmayan bir anket vardır sizce kim yapmıştır :D
  25. PwParadox

1.10 sürümünde map making için ne gelicek?

Merhaba! Biliyorsunuz 1.9 sürümü çıkalı çok olmadı. Ama 1.10 için yapılan bir teaser beni çok ilgilendirdi. Çok azınız duymuştur ama 1.9 sürümünde structure blocks diye gizli bir blok eklendi. Bu bloklar end'e gelen şehirleri kolayca koymak için eklendi ama bunları sıradan bir player...