#minecraft

1. DarkFunny

Yenilikçi-EmekSkyblock-1.8 X 1.12 - Rehber Alımları Açık Buyurun Boş Beleş paketlerden arınmış bi Server

Selam Beyler Bayanlar Sizler İçin Bir Emek Skyblock Tasarladık her şey Sizin İstediğiniz Gibi. Artık Admin yardımı,Pluginerlik Bilgisi Olmayan Kuruculardan Sıkılmadınızmı Emeklerinizin Gitmesinden Veya Hazır Paketli Serverlardan (: Sizler için %100 Bot ve Ddos Korumalı tamda Eğlenebilceğiniz Gibi...
  2. F

Yardım Minecraft Sunuculara girerken hata veriyor

Arkadaşlar neden bu hataya veriyor ?
  3. KazutoSW

Yardım Minecraft Premiumla Girince Hata Veriyor

Bu hatayı veriyor sadece bu launcher a özgü birşeyde değil lütfen yardım edebilirmisiniz internetle ilgili problem yok güvenlik duvarındada izinli javayla alakalı mı ? [Acilen Düzeltmem Gerekiyor]
  4. Y

Yardım Skript ve SkQuery çakışıyor

Merhaba, ben birkaç skript yazdım bu skriptler skQuery olmadığında çalışıyor fakat şu an skquery bana lazım skquery olduğu zaman konsolda hata çıkıyor: yanlış anlamadıysam skquery ve skript çakışıyor bunu nasıl düzeltebilirim?
  5. ByKusH24

Tera Dünyasi Sonoyuncu Titanyum 1.3.9 güncellemesi!

6. T

Yardım Bin Klasörü Lütfen [YARDIM!!!]

Bin Klasörümün İçinde aadb-d39f-96eb-c981 Adlı Dosya Falan Var Minecraft.jar Yok .minecraftte minecraft diye aratıyorum çıkmıyor nedendir? RESİMLER AŞAĞIDA
  7. DsGamerYT

Pixelmon oynayacak Berabe Kişiler araniyor

öncelikle merhaba ben selçuk 7 yıldır pixelmon mod oynuyorum ama sezonda adam gibi server olmadiği için kendim bir kaç kişiyle serüvene başlamak istiyorum bilgili bilgisiz kişileri beklerim ama az da olsa bilginiz olsuz Discord: ぢRespiky々#0148
  8. WhiteTRTRTRTR

ATİNA NETWORK > 1.8-1.15x < Creative, Skyblock, Faction, +3 Minigames

9. EgoBeyyy

Yeni açılıcak serverimize Pluginer arıyoruz

Merhaba yeni açılıcak olan müzisyencraft adlı faction serverimize pluginer arıyoruz daha önce üst düzey tecrübesi olanlar ve daha önce başka serverlerde çalışmış olanları bekliyoruz Discord kullanıcı adım Kıvırcık#5366 ulaşabilirsiniz herkese iyi forumlar :) Mikrofon şart script yazabilen ve...
  10. K

Craftionos Yeniden Açılıyor!! (Alımlar başladı)

Craftionos : Yaklşık 2 yıl once açılmış ama kapatılmış bir faction serverıydı, şimdi tekrardan serverı açıyoruz bu. sefer server bir skyblock serverı olucak ve server geliştikce faction gibi oyunlar da koyucaz. Server alımları; MİMAR REHBER PLUGİNER MODARATOR ADMİN alımları başlamıştır...
  11. EgoBeyyy

Yeni açılıcak faction serverimize builder arıyoruz

Merhaba yeni açılıcak faction serverimize builder arıyoruz build yeteneği üst düzey olup daha önceden tecrübesi olması lazım Kıvırcık #5366 ekleyip dicsord ulaşabilirsiniz
  12. CompiNNN

Minecraft Hub Server

▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉ ★ 2016 Kurulmuş Olup Fakat 4,yıl Kapatılıp 2020,Yılında Geri Dönüş Yaptık ve Yeniden Açtık Serverimizi. ▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉▉ ★Server Aktifligi Artıkca Daha...
  13. DsGamerYT

Yardım Sunucu Tanitimi

ben emek skyblock sunucumu taniticağim ama reklamlardan gram anlamam ücretli ücretsiz yardim ci olabilecek varmi rica etsem
  14. Y

Yardım Aternos Plugin yüklenmiyo acill yardımm

Normalde yükleniyodu ama şimdi bir anda bir plugin yükliycektim bastım yükledim dosyalara girdim çıkmıyo kaç kere denedim olmuyo 2 gündür böyle serveremi geliştiremiyom acil yardım lütfennnnn