#minecraft

1. K

merhab Ekip/takım başvuru açıldı Lynesmd

merhaba minecraft genel ekip kuruyoruz gelmek isteyenler için şartlar +12 ve güzel bir mikrofon olması dc adress dikkat patron akitf dğeilse yardımcı yi yazınız yardımcı aktif değilse saat 14.30 tekrar yazınız patron Lynes_MD |22#1133 yardımcı ᵏᵘʳᵗʳᵘʰᵘ#9360
  2. K

YENİ VİDEO craftrise survival ametist/ EKİP ALIMI VARDIR

VİDEO BURDA ```merhaba minecraft genel ekip kuruyoruz gelmek isteyenler için şartlar +12 ve güzel bir mikrofon olması dc adress dikkat patron akitf dğeilse yardımcı yi yazınız yardımcı aktif değilse saat 14.30 tekrar yazınız patron Lynes_MD |22#1133 yardımcı ᵏᵘʳᵗʳᵘʰᵘ#9360```
  3. B

Economyshopgui Türkçe

arkadaşlar Economyshopgui pluginin türkçesini yapıp atabilirmisiniz ben yapmayı bilmiyorum yaparsanız mutlu olurum :)
  4. E

Yardım Minecraft Sıra Bekleme Plugini 1.16.5

Merhaba ben sıra bekleme plugini arıyorum 1.16.5 için bulamadım yardım edin lütfen
  5. MontySalih

OPSkyblock | -/VİP OL 3 GÜNLÜK VİP | play.leadycraft.com | Her gün 20.00'de event | kredimarket | Açılışa özel x2 kredi

6. PlayerUye

Hypixel Skywars Duel 0 >> 13 Streak

Abone olup beğenirseniz sevinirim. :)
  7. E

Minecraft Sunucum İçin Ortak Arıyorum

Web script hazır paketlerden opsky lobi çakma lobi hazır makine hosting webhost domain gibi ihtiyaçlar var tek ulaşmak isteyen Discord:Ens#1234
  8. clasheyp

ShineCraft deneyimli yetkililer arıyor!

Öncelikle herkese selamlar. Yeni açılacak olan sunucumuza deneyimli yetkililer arıyoruz (1 Mod ve 1 Rehber) eğer sizde yetkili olmak isterseniz discord adresimiz: 4JrQ58cCZU sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  9. O

Mc/Discord Moderatör veya rehber alan içeri.

๖ۣۜØxijēn#6820 Bilgim var. HAKKIMDA
  10. FurkanVural

Plugin Ve Scripter Aranır

Merhabalar. Konuya direkt gireceğim, daha öncesinde büyük yatırımlar yapıp, ortaklarım yüzünden Birçok Sunucumu Kapatmak Zorunda Kaldım ve artık tekrar açmaya karar verdim. > Tek başıma açıcağım sunucuda, sağlam bir makina, sağlam reklam, en güzel ve yeni sistemler yaptırıcağım. > Builderim...
  11. Alp_Eren_Çakar

Kod skripti

Oyuna yetkili bir kişi girdiğinde /login den sonra bir kod yazarak sunucuya giriş sağlasın Mesela loginlendi yetkili ve sonrasında kod yazacak bu kod ysgrs olsun örneğin Loginini yaptı ve sonra /kod ysgrs yazacak bunuda sk.yetkili Permindeki kişiler yapabilsin İyi aksamalar
  12. Q

Yardım ACİLLL!! Pluginden Anlayan biri lazım (MİNECRAFT)

Para sıkıntısı yüzünden aternos kullanıyorum ama yakında vip getircem ve ondan gelen para ile server alcam ama şuanda çok acil bi şekilde pluginlere resmen fısıldayan biri lazım Discord adresim qAnt#3174 lütfen bekleme yapmadan ulaşın bana sunucumda 57 kişi var botlar ile birkikte 9 bot var 48...
  13. S

Yardım Op sorunu

servere restart attığımda oyuncuların envanteri siliniyor op olanların op si gidiyor ve sanal çiftlik sıfırlanıyor.Bu sorunu nasıl düzeltebilirim
  14. S

Yardım Minecraft Server

serverımda oyuncuların tekrardan register kayıt olmasını istiyorum nasıl yapabilirim
  15. S

Yardım Aternos Chunk Sorunu

şimdi agalar ben aternostan server açıyorum ama chunklar 8 chunkta sabit ne kadar arttırsamda düzelmiyo yardımcı olabilecek biri varmı acaba
  16. E

Minecraft sunucuma giriş yaparken discord zorunlu hale getirmek istiyorum

Sunucum var ve bu sunucuya discord sunucumda olmayanlar giremesin istiyorum. Bunun için hangi plugini kullanmam gerekiyor ve ayarını nasıl yapıcam? Ayrıca hile koruması olarak ne önerirsiniz (şu an sadece xray kapatabiliyorum)
  17. LuzNoceda

Yardım Yeni bir sunucu da neler isterseniz?

Türkiye de oldukça fazla server var (skyblock,hub,factions,Survival,) Çoğu açılıp kapanıyor. Sürekli açık olan eskilerden çok az server var. Eğer bir hub server açsak olsak nasıl bir server olsun isterdiniz? Nasıl olsa o server de oynardınız?
  18. LuzNoceda

Merhaba! Uzun süre sonra buradayım

Merhabalar ben Luz yaklaşık 1yıldır ara verdim. Ve yeniden buradayım. 1sene içerinde neler değişti?
  19. iForces

Yardım (Minecraft Sunucu) Askyblock island level

Evet arkadaşlar bugün sizlerden bir öneri/yardım istiyorum, askyblock plugininde /is level yazdığımızda ada levelimiz yenilenir evet, ancak bunu /is level yazmadan direkt level bloğu koyduğunda kendisinin yenilemesini sağlamak mümkünmüdür acaba? :haa:
  20. E

İstek mobdan düşen itemi sadece öldüren kişinin alabilmesi

Herkese merhabalar, sizlerden şöyle bir Skript isteğim olacak; mesela zombi öldürünce zombiden düşen itemi sadece zombiyi öldüren kişi alacak ve yapılabilirse düşen itemin üstünde öldüren kişinin ismi yazacak. yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.
  21. LaudresOrg

FİRENETWORK > SEZON 1.0 > OPFACTİON > EMEKSKYBLOCK > PAZAR 18:00 BÜYÜK AÇILIŞ > ERKEN GELENLERE 2X EVENT ÖDÜLÜ > COİN > BALIKÇI > ÖZEL MARKETLER

Sponsorluk :büyük küçük farketmeden onlinelara göre sunucu açıldığında hepinizle birlikte klanlarınızla başlayacaksınız discord adresinden konuşmalar yapabiliriz.#HYPE KOPYANABİLİR ADRESLER İP : Play.Firenetwork.Net(Bakımda) Discord : https: //discord. gg /65jXdeJf
  22. MrPopkek

Mincraft Sunucumuza Gelmek İstermisin

Merhaba,Ben MrPopkek arkadaşlarımla beraber bir sunucu kurmak istedik ve güzelde bir sunucu kurduk sunucumuzda anti,xray, sethome, takımkurma gibi bazı pluginler yer alıyor sunucumuz vanilla sunucusu olup 1.17.1 sürümünde çalışıyor ip ise :MCTRSURVIVAL.aternos.me isteyenler gelebilir ve daha...