#minecraft

1. L

Yardım Dynmap karanlık alan

Fotoğraf tada gördünüz üzere haritada siyah bir alan var bunu nasıl önlerim?
  2. T

Madenci NPC si hata veriyor

Merhaba,madenci npc sinde madenler gözükmüyor deluxemenu plugini kullanıyorum yardımcı olur musunuz ? Ayrıca bazı ürünleride satmıyor şeker kamışı çürük eti onları nasıl yapcam yardımcı olur musunuz ? menu_title: '&0Market &8⌁ &nMaden Ürünleri' open_command: - madenmarket size: 45 items: geri...
  3. V

İstek Herkesin Kendisine Özel At Olmasını İstiyorum.

Merhabalar herkese, iyi forumlar. Bir roleplay sunucusu üzerinde çalışıyorum. Minecraft'ın düzenini pek bozmadan bu işi yapmak istiyorum. Bu yüzden ulaşımı hızlandırmak için atları tercih etmeyi planlıyorum. Sunucum 1.16.5 sürümünde. Herkesin kendisine özel atı olmasını istiyorum. Eğer mümkünse...
  4. HakanAri3

koruması

Sunucu IP:
  5. V

Fitex RPG ! Rust Tarzı Sunucu!

Herkese selamlar, uzun zamandır bir rust tarzı sunucu üzerinde çalışıyorum. Bu projeye girme amacım minecrafta farklı sunucu türleri kazandırmak, insanlara farklı eğlence alanları oluşturmaktır. Şu anda tek kişi çalışıyorum ve yeterli olduğumu düşünüyorum. Planladığımız Sistemler: *Sunucuya...
  6. V

İstek Blocklara can ekleme

Kütük kırarken kütükten 3 kütük çıkması ve kütüğün yenilenip 3 kere daha kırılabilmesini istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  7. AnilTR06

Play.PayidarCraft.Com [Açılış Tarihi 01.12.2023] [Emek Skyblock][1.16.5][128 Gb Ram][Intel İşlemci]

8. Ferit33

Yardım Minecraft yemek yediğim halde canım artmıyor

Minecraft yemek yediğim halde canım yükselmiyor artmıyor
  9. K

İstek Deri SEt

ben sürekli renk değiştiren set yapmak istiyorum hatta provanas 2017 yıllarında madeni set diye yapıyordu
  10. K

İstek Coin Skript

Minecraft coin skripti istiyorum 250 blok kırdığımda level atlayacağım yani coin lvl her leveldada bana 1 kutu ve 100 coin versin coinmarket içinde:menü istiyem kazmalar v5-v10 arası anahtarlar ve set ve kılıç ve yay verecek
  11. Efsurde

SimurgCraft Hub İçin Pluginer Aranıyor!

Sevgili Minecraft severler, SimurgCraft sunucusu ekibine katılmak için başvuruda bulunacak olan herkese merhaba! SimurgCraft, sınırsız yaratıcılığın ve eğlencenin buluştuğu bir Minecraft deneyimi sunan özel bir sunucu olmak için uğraşıyor. Şimdi sizden, sunucumuzun gelişimine katkıda bulunacak...
  12. AtheraProject

Minecraft sunucusuna MİMAR arayanlar ulaşabilir.!

Öncelikle herkese merhaba değerli forum halkı, biz yaklaşık 3 senedir profesyonel olarak build yapıyoruz ve yaptığımız buildleri pazarlıyoruz. Eğer ki minecraft sunucunuza build yaptırmak istiyorsanız ArdaAri81#5277 discord hesabına istek atarak veya https://**********/********** adresi...
  13. X

Yardım Minecraft Sunucumda Scoreboard Pluginim Çalışmıyor

Selam Başlıkta Göründüğü gibi minecraft sunucumda scoreboard görünmüyor yardımcı olursanız sevinirim
  14. YagizYTv1

Yardım CombatLogX - çözüldü

Merhabalar sunucumda combatlogx pluginiyle alakalı bir sorun var mesela bir oyuncu bir oyuncuya tpa atınca vurmaya çalıştığında direk vuramıyor bi 15 saniye sonra vurabiliyo bunu nasıl kaldırabilirim ?
  15. KalpsizBeyy

Faction sunucuma klanlar arıyorum!

Öncelikle merhabalar. 1.8x & 1.18x Sürümlü faction sunucuma klan arıyorum. Günlük online ortalaması ortalama 20-40 arası bazı günler bayağı düşüyor 10'ların altına düşüyor. Bende bu sorunu önlemek adına sunucuma 4-5 klan ile görüşüp anlaşıp başlatmayı düşünüyorum. Tabii ki gelen klanlara bir...
  16. L

Arsus yetkili alımı açılmıştır!

Öncelikle herkese merhabalar, Arsus Network olarak tecrübeli bir kadroya ihtiyacımız var! Bir MMORPG tarzı Skyblock yapıyoruz eğer oluşacak ekibimize bağlı olarak sıfırdan farklı bir projeye de başlayabiliriz. Bilgili insanlara ihtiyacımız vardır. -Öyle çok pahalı şeylere para harcamıyoruz...
  17. Minedox

Towny Eklenti Paketi 1.16x

Sistemler ve Özellikler; Tamamen Ayarlanabilir Tüccar Sistemi Özel Dokulu Menüler Özel Tasarıma Sahip Menüler Doku Paketli Özel Kasalar Oyun Dünyasını Sitede Görüntüleyebilme Gelişmiş Yetenekler Sistemi Oyuncular Arası Takas Sistemi İhale (Açık Arttırma) Sistemi Açık Arttırmaya koyulan...
  18. B

MultiverseCore npc ile dünyaya tplenme nasıl yaparım? [ACİL]

MultiverseCoredeki /mv tp BerkNotFound SurvivalDunyasi gibi ışınlanmak için illahaki oyuncu adı girmemiz gerekiyor fakat npcye tıklayanlar öyle komut yerine tıkladığı gibi ışınlanabilirmi ?
  19. S

Yardım hunili vagon harici eşya

aga ben şimdi bi serverde oynuyorum serverde ray yasaklı dupe olayından dolayı ray olmadığı için hunili vagonda koyulmuyo hunili vagon yerine kullanabileceğim eşya varmı
  20. lastbulletbender

Yardım Minecraft Server 3D Skin

Herkese Merhaba öncelikle , yeni açtığım sunucuya 3D Skin eklemek istiyorum. Araştırmalarıma rağmen halen 3D skin için bir Plugin v.s bulamadım(Modlar Bulunuyor). Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler Şimdiden.
  21. X

UOPSkyblock | runianetwork.rabisu.net | 1.8x1.17.1 | Ada Puanlama | Gezgin Tüccar | Runia PASS | Süpriz Kuyu | Vakit Nakittir ve dahası!

Runia Network | Hayallerini gerçeğe yansıt. Merhaba, runia network adlı sunucumuzun tanıtımı konusuna hoş geldiniz...
  22. M

Yardım Sunucumuza PLUGİNER lazım!!!

Merhabalar sunucumuzun bir PLUGİNER'E ihtiyacı var. Sizin gibi değerli kişilerle çalışmak isteriz eğer sende tecrübene güveniyorsan bize katıl. Discord : ! Pucci#2651
  23. Beachh

Yardım Minecraft V2 Survival Plugin Paket Hatası Yardım!!!

İlk öncelikle merhabalar, bir tane plugin paketi indirdim ve çalıştırdığımda her şey güzel gidiyordu ama minecraft üzerinden ip adresini girince piccadally bakımda diye bir mesaj verdi ve sunucuya giremiyorum bu hatanın çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin : ) paketin indirme linki ...
  24. Z

Aslan Network Geri Dönüyor! | Yetkili Alımları Aktif.

Merhabalar Sayın ForumGamer Kullanıcıları! Ben Aslan Network Kurucularından zAsnas. Sunucumuza yeni yetkililer arıyoruz. Sunucumuz bir Ultra Op Skyblock sunucusu. Sunucumuzda yeni nesil sistemler bulunmaktadır. Ayrıca sunucumuzda krediler sadece parayla elde edilmiyor. Eğer sunucumuzda video...
  25. D

Nexius Network Hosting / Vbs desteği bekliyoruz Decay#6129

Çok fazla potansiyeli olan bir sunucuyuz. Daha önceden tecrübemiz var bir sponsorluk alırsak Sunucumuzda hostun reklamını yapacağız.