#minecraft

1. B

Minecraft Pe ConConCraft Plugini Verebilecek

Minecraft pe conconcraft plugini verebilecek ?
  2. D

İstek /admin skripti

ALLAH İÇİN BİRİSİ ADMİN SKRİPTİ SÖYLESİN ARKADAŞLAR İHTİYACIM OLAN SKRİPT /admin komutu olmadan blok koyamama kıramama skripti söyleyene ininal üzerinden 5tl atıcam hafta sonu nolur şu skripti yazın suraya (YAZAN DC SİNİ YAZSIN 5TL İÇİN)SKRİPT KONTROL EDİLECEK
  3. frep

Komut Blokları uzaklaşınca çalışmıyor.

Minecraft'ta bir harita yapıyorum ve haritamda da komut blokları kullanıyorum. Örnek olarak her öldüğünde oyuncuya 1 puan veren bir komudum var. Komut bloğundan uzaklaştığımda ve komut bloğunun bulunduğu chunk görünmediğinde bu komut bloğu çalışmıyor. Mesela yüz blok bir alan var, o yüz bloğun...
  4. R

Minecraft sunucusu açacağım ancak ortak arıyorum

Yeni bir Minecraft sunucusu açmak istiyorum ancak tek başıma açmak mantıklı olmadığı için benimle ortak olacak güvenilir kişiler lazım.Ekibi topladığımız da sunucuyu açmaya başlayacağız Discord: SwindLer#2215
  5. B

OpSkyBlock Alımlar Var Içeri Gel (:

OpSkyBlock Deneyimi, Kaliteli bir server Alımlarımız Devam Ediyor Haydi sende gel! Discord : https://**********/RST8wT3 oyna.thepienetwork.tk
  6. K

VanusNetwork Yetkili Arıyor!

Yeni bir minecraft sunucusu açacağız.Ancak açmadan önce bize yetkili gerekiyor.Eğer yetkili olmak istiyorsanız hızlı olun çünkü çok fazla istek geliyor.Sizde VanusNetwork yetkilisi olmak istiyorsanız hızlı olun. Discord: Just_Mashy#1172 Discord Sunucumuz: https://**********/vP7vgH
  7. R

Yeni Bir Sunucu açacağız alım var

Yeni bir sunucu açma kararı aldık.Sunucumuz için maddi destek olabilirseniz sunucumuzu geliştiririz.Sunucuyu ücretsiz bir siteden açacağız .Ama eğer maddi destek olabilecek kişiler varsa batihosttan da açabiliriz.Maddi destek olamassanız sıkıntı yok.Skripter ve Pluginer alımımız var.İp adresi...
  8. ToygarYabaci

Pluginer aranır!!!!

Merhabalar 2014 yılından beridir minecraft sunucusu açıyorum bu konuda 6 senelik bir birikimim vardır. Yeni özelliklerde bir sunucu açma planım var. Sıfırdan plugin yazabilecek bir pluginer varsa ücretli olarak çalışacak discorddan bana ulaşın. Discord : ToygarYabacı#3179
  9. O

Vikings Mc Ekibini topluyor

Hepiniz hoşgeldiniz! Sunucumuzun yetkiliye ihtiyacı var, eğer kendinize güveniyorsanız okumaya devam edin. Sunucumuza daha önce bir alım yapmıştık, ancak sonradan bazı yetkililerimiz Minecraft'ı bıraktılar. Eğer siz de boş zamanınızı değerlendirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Survival ve...
  10. N

OpSkyBlock Plugincisi aranır

Herkese Merhaba, OpSkyBlock sunucusu acmayı düşünüyorum ama pluginciye ihtiyacım var çok yüksek ücretler veremem ama serverimde yetkili yapabilirim isteyen arkadaşlar discorddan ekleyebilir mi Discord : Nyeste#3644
  11. Yarar5509

Bukkit mi? Spigot mu?

Merhaba,opskyblock server açmak istiyorum. Sizce bukkit mi spigot mu kurmalıyım? Neden? İyi forumlar. (Serveri batihosttan alacağım)
  12. AkaarNW

Yardım Havuç kırınca 1 tane gelmesi | acil yardim

İyi günler sunucumda havuç patates gibi bitkileri kırınca birkaç tane gelmesi yerine hep 1 adet geliyor. Ayrıca kakaoyu kırınca hiç gelmiyor benim yaptığım bir hata mi sorun ne yardimci olursaniz sevinirim
  13. mrgame

Sunucumuz Saygı ve Sevgi ile Dolu :) Gel ve Geliştir Kendini Lordum !!!

Hepiniz Hoşgeldiniz Bugün Sizlere Profesyoenl OPFaction Sunucuma Alımları Söyleyeceğim Alımlarımı +15 De Rehber Moderator Ve Mimar Olarak Alınacaktır. Server Adresimiz : topraknetwork.duckdns.org
  14. CentralNetworkk

centralnetwork.batihost.net - 3 Yıllık Tecrübe | Emek Survival, Emek Skyblock, Faction, Bedwars | Kalitenin Gerçek Adresi | Konu Tasarımı GÜNCELLENDİ

IP Adresimiz: centralnetwork.batihost.net Tüm Oyuncularımızı Discordumuza Bekliyoruz
  15. oBurakBey

HeraNetwork.Batihost.Net / Emek Skyblock / 1.8 1.14 -/ /başlangıç -/kit /rulet /sanalçiftlik ve fazlası /Sizi Bekliyoruz ;)/

IP Adresi: HeraNetwork.Batihost.Net Sürüm: 1.8-1.14.X Sunucu Slotu: 200 Slot Tür: Emek Skyblock Kurallar : → Küfür İçerikli Kelimeler Kullanmak Kesinlikle Yasaktır! → Cinsel İçerikli Paylaşımlar Yapmak Yasaktır! → Spam ve Flood Yapmak Yasaktır! → Başka sunucuların reklamını yapmak yasaktır →...
  16. H

Emek skyblock

Eski emek skyblock eğlencesini yeniden tadın Sunucumuz yeni açılmıştır Alım vardır Gelin hep birlikte eğlenelim Gelin hep birlikte büyük bir aile olalım Akarnw.batihost.net
  17. oBurakBey

HeraNetwork.Batihost.Net l İlk 3 Kişiye Süpriz Ödüller l -/ /vote /günlüködül /kasalar /kit ve fazlası l Sizi Bekliyoruz l

IP : HeraNetwork.Batihost.Net Site : Yakında.. Birazda Sunucumuzdan Bahsedelim : SUNUCUMUZUN ÖZELLİKLERİ Sunucumuzda /kit /vote /günlüködül gibi birçok sistem vardır 20:00 Event Yapılmaktadır SUNUCU KURALLARI Küfür Argo vb şeyler mute sebebidir Dolandırıcılık yapılmasını tavsiye etmeyiz...
  18. X

Texture Mor renk Hatası

Selam beyler ben texture yaptım ama saat pusula süt su lav kovaları mor renkli kare gözüküyor yardım
  19. X

Yardım Minecraftta Kurduğum Texture Packte Hata Var

Arkadaşlar Bir Texture Pack yaptım ama lav kovası, su kovası, süt kovası, saat ve pusula mor renkli kare olarak gözüküyor yardım edebilirmisiniz
  20. Y

İstek Creative rütbe

Öncelikle Herkese Merhaba Bayağıdır Aradığım bir şey inşallah bulunur Bana Bir Skript Lazım Creative Sunucum Rütbe İçin Skript Şöyle Olacak : 1)Koyulan Blok Sayısına göre Rütbe Artacak 2)ScoreBoardda Gösterilebilecek 3)Tamamen Editlenebilecek 4 Levellerde Şunlar Olacak En Yüksek Usta onun altı...
  21. EgoBeyyy

MüzisyenCraft-Faction servrimize scripter arıyoruz

:asık: Merhaba değerli forum takipçileri Yeni açılıcak olan MüzisyenCraft adlı sunucumuza Scripter arıyoruz. Daha önceden bu işi yapmış tecrübeli kolay script yazabilen bir ekip arkadaşına ihtiyacımız var...
  22. Mustaf5116

Yardım Minecraft Kasma Sorunu

Arkadaşlar GTA: V dahi neredeyse hiçbir oyun kasmıyor fakat minecraft saçma bi şekilde ağır çekim. Forumda başka kasma sorunları var onlara bak diyebilirsiniz fakat benim sorunum başka bilgisayarımda tek kasan oyun minecraft yardım edebilirseniz sevinirim. Sistem özelliklerim: işlemci: Core...
  23. J

Play.PrezerNW.Net 1.8.x - 1.12 Emek SkyBlock Sunucusu

YA GEL ORTALIĞI İNLET YADA OTUR EFSANELERİ SEYRET.... Selam Beyler Bayanlar Sizler İçin Bir Emek Skyblock Tasarladık. Artık Admin yardımı,Pluginerlik Bilgisi Olmayan Kuruculardan Sıkılmadınızmı..... Emeklerinizin Gitmesinden Veya Hazır Paketli Serverlardan... Sizler için %100 Bot ve Ddos...
  24. S

Yeni açtığımız servera pluginden arayan adam lazım !!

Merhaba arkadaşlar biz yeni bir sunucu açtık faction için , fakat plugin paketimiz bulunmamakta ve nasıl kasa plugini vs. yapacağımı bilmiyorum anlayan varsa yardım edebilir mi ? sunucu ip : 185.29.120.67:1163 {1.7.x-1.8.x] discord : StarlocK#5153
  25. DarkFunny

Yenilikçi-EmekSkyblock-1.8 X 1.12 - Rehber Alımları Açık Buyurun Boş Beleş paketlerden arınmış bi Server

Selam Beyler Bayanlar Sizler İçin Bir Emek Skyblock Tasarladık her şey Sizin İstediğiniz Gibi. Artık Admin yardımı,Pluginerlik Bilgisi Olmayan Kuruculardan Sıkılmadınızmı Emeklerinizin Gitmesinden Veya Hazır Paketli Serverlardan (: Sizler için %100 Bot ve Ddos Korumalı tamda Eğlenebilceğiniz Gibi...