#skript

1. K

İstek Deri SEt

ben sürekli renk değiştiren set yapmak istiyorum hatta provanas 2017 yıllarında madeni set diye yapıyordu
  2. K

Bloğa Bakarak Enderpearl Atma Sorunu

Sunucumdaki Oyuncular Bloğa Bakarak Enderpearl Spam'nı Yaptıkları Zaman Üst Katmanlara Çıkabiliyorlar. Oyuncuların Bloğa Bakarak Enderpearl Atmasını Kapatmak İstiyorum. Yardımcı Olurmusunuz.
  3. 2

Yardım Minecraft Skript İsteği

ben sunucumda bir kişi ölünce öldüren kişinin envanterine ölen kişinin itemlerinin gitmesini istiyorum bana yardım edermisiniz rica etsem
  4. KutsalCivciv

Yardım Server kurma konusunda bana deneyimlerinizi ve bilgilerinizi anlatırmısınız

Merhabalar 1 aydır server kurma işlerine merak sarmış durumdayım ama ne bilgim var nedene nereden başlamam gerektiğini bilmiyorum Skriptin ne olduğunu veyahut pluginlerin nasıl kullanıldığını bilmiyorum ama araştırmaya başlamış durumdayım amacım ne diye soracak olursanız town serveri kurmak ama...
  5. J

Yardım is not an entity type hatası

'a new book' is not an entity type 'a new text component with "%nl%Adınız: &7%player%"' is not an entity type 'book {_kitap}' is not an entity type command /kitap: trigger: set {_kitap} to a new book set {_satir} to a new text component with "%nl%Adınız: &7%player%"...
  6. M

Yardım 1.12.2 itemspawner skripti düzgün çalışmıyor

spigot 1.12.2 kullanıyorum itemspawner skripti mevcut eşyayı veriyor ancak spawner domuz olarak gözüküyor yardım edermisiniz command /elmassp: trigger: if player is op: give 1 monster spawner named "&6&lSpawner &bElmas &eSpawner " to player else...
  7. D

skyblock için çiftçi plugin/skript arıyorum

yere düşen kaktüs şeker kamışı vs toplicak bir skript yada plugin arıyorum
  8. H

Coin Skript Lazım

Merhaba Forum Üyeleri Sizlerden Bir İsteğim Olacak Ben Bir tane skript istiyorum isteğim skyblock coin skript mesela oyuncular edit dünyasında bir obsidyen kırınca 10 coin gelecek ve title manager score boarddına gözükecek ve chestcommandda spawner menüsünden oyuncular spawner alınca coin...
  9. W

Jailbreak Scripti

Silinebilir Post
  10. Smowde

İstek Coın skripti

CraftRise, SonOyuncu coin skripti lazım
  11. D

Auto Chess/TFT

Merhaba arkadaşlar size bir şey sormak istioyrum minecraftta autochess/tft gibi bir şey yapılabilir mi ?
  12. xOsmanTopcu

Başlangıç yeri ayarlama + /lobi Skript

Merhaba arkadaşlar bu gün kendi yazdığım /lobi skriptini göstericem on login: teleport player to {baslangic} command /setbaşlangıç [<text>]: permission: set.spawn permission message: &3Lobi &8> &cHata Komut Bulunamadı! trigger: if arg 1 is set...
  13. D

Tersine çevirme

Sadece merak ediyorum minecraftta böyle bir şey mümkün olur mu diye. Merak ettigim şey şu mesela ben 2 tane odun kırdım elimde bir şey olucak ona sağ tıklayınca bir anda zaman tersine akıcak odunlar eski yerine gelicek.
  14. xArdaBey

Vestoria Hub Server 3 Oyunlu Açılıyor! Pazartesi 18:00 !

Merhaba, tanıtım konuma giren kişi hoş geldin. Şimdi sizlere iyi yerlere gelmesi için uğraştığımız sunucumuzu ve onun sistemleriyle ilgili bilgiler vereceğim. Vestoria Minecraft Sunucuları Tanıtım Biçimi : İlk Haritalar ve Altında Özellikleri (Sığamayan şeyler olabilir.) Onlar da sizin için...
  15. B

Yardım Skript Kodu Çalışmıyor

Bu Skript Daha Önce Çalışıyordu Şimdi çalışmıyor Bu Kodta Ne Hata Var Bilen Varmı ? if player balance is greater than or equal to 100: Tam Skript: command /kazmamarket [<text>]: trigger: wait 0.3 seconds if arg 1 is not set: play raw sound "random.orb" at...
  16. B

Yardım <none> yazısını kaldırma

kullanmış olduğum coin skriptinde 20 saman kırınca 40 coin veriyor. her saman kırdığında barına 20/1 20/2 aratarak gidiyor 20. kırdığımda ise <none> yazıyor sonra 1 2 3 4 diye gidiyor bu <none> yi nasıl 0 yaparım
  17. P

Dünyalar Arası Chat Grubu

selam benim isteğim 5,6 tane dünyayı bi grup yapıp sadece orda bulunan oyuncuların mesajları görmesine olanak tanımaktır mesela birisi grup dışı bir dünyada ise ona mesajlar gitmeyecektir. mesela hub varsa serverde skyblock grubuna gitmeyecektir mesaj çünkü hub grubunda hub olacaktır skyblock da...
  18. B

İstek Levelli Saman Kırıcı

Merhab Bügün Sizlerden Bir Skript Rica Edeceğim. Skript Şöle Olcak: Sunucumuda edit saman balyası olarak geçiyor şuanda elimde ki skript 20 tane kırınca 40 coin veriyor ben bunu levelli makaslarla (örnek:saman balya kırıcı 1) kırdığımda 40 deil 80 gelmesini istiyorum level 3 de ise 120...
  19. D

Yardıma ihtiyacım var

Merhaba arkadaşlar arası oynamak için bir moba serverı açmak istiyorum.Moba plugini var mı yoksa da skript ile yalılır mı
  20. B

Lapisten Eşya Düşmesi

Herkeze İyi Günler. Ben Sizden bir şey Rica Etcem Lapis Kırınca %2 şans ile büü bir şeker (sugar) düşcek kendim yapabiliyorum ama büyülü veremiyorum normal düz verebiliyorum Benimki: on break of lapis ore: chance of 2%: give a sugar named "&3&lAnahtar Parçası" to player Bu Şekilde...
  21. D

İstek Ev Skripti

Merhaba arkadaşlar ben şöyle bir skript istiyorum 100 taş biriktirip alabildiğimiz bir blok olucam bu bloğu yere koyduğumuzda bir ev veya yapı oluşucak. Yardım ederseniz çok sevinirm.
  22. D

İstek Hasar skripti

Merhaba arkadaşlar ben şöyle bir şey istiyorum elimizde bir kılıç var ismi Kılıç[10 Hasar] ordaki hasar miktari ile kılıç güçlenebilir mi. Umarım yardım edersiniz.
  23. P

İstek OpSkyblock

bana opskyblock sanal market skripti verebilecek var mı
  24. D

İstek Gelişmiş Canlanma

Oyuncu her öldüğünde doğma süresi artıcak örneğin 8 kere ölüdkten sonra max değere gelicek sürekli o sürede doğacak olabilir mi?
  25. AikosNetwork

Yardım Günlük ödül skripti

Günlük ödül skripti arıyorum oyuncuya 24 saatte 1 oyuncu kasa anahtarı vericek (crazycrates pl si kullanıyorum)