LAG SORUNU TAMAMEN GİDERİLDİ SUNUCU AKTIF! (ProGamesTr.batihost.com) <18-1.12>

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bot attack felan bişiler yazıyor servere girdirmıyor
o normalde whitelist açık olduğundan dolayı sunucu normalde şu an açıktı bakımı geç bitirmek zorunda kaldık birazdaan sunucu açılacak konu düzenlemesi yapıyorum ozaman girebilirsin oldumu
Herkese İyi Forumlar Dileriz

Erkutonur

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şimdi Ben eski Thorcraftın sahibiyim serverimiz 200kişiyi aşmıştı ve ciden söylüyorum sadece bu dediklerimi yaparsanız gerçekten çok başarılı olabilirsiniz 1 ADAM AKILI BUİLDER BULUNMALI 2 önem ve saygı 3 para göz olmayın sadece oyuncuların eylenmesine bakın bunları yaparsanız ciden başarılı olucaksınız.

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şimdi Ben eski Thorcraftın sahibiyim serverimiz 200kişiyi aşmıştı ve ciden söylüyorum sadece bu dediklerimi yaparsanız gerçekten çok başarılı olabilirsiniz 1 ADAM AKILI BUİLDER BULUNMALI 2 önem ve saygı 3 para göz olmayın sadece oyuncuların eylenmesine bakın bunları yaparsanız ciden başarılı olucaksınız.
Para göz değiliz ve diğer dediğin herşeyi dikkate alacağız önerin için teşekkür ederiz
Herkeze İyi Forumlar

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Aktif Edildi Server Tamamen Sifirlandi İpeksi Spawner Plugini Düzeltildi

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim THORCRAFTI Biliyorum ne zaman baksam 5-6 kişi oluyordu ne ara 200 kişiyi aştığı oldu zaten sizin slotunuz o kadar değildi sadece bir ara forumda reklam vermiştiniz o aralarda 20-30 kişi arasında oluyordu ? lütfen kendinizi yüksek göstermeyin zaten siz 200 kişiyi aşsaydınız kapatmazdınız aynı zamanda dediğiniz 3 şey ile sunucunuzu yönettiyseniz neden kapandığı belli oldu :/

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu yarın (21.10.2016) saat 17:00 da aktif olacaktır sunucu tamamen sıfırlanmıştır önceden vip alan oyuncuların viplikleri kalacaktir süresi falan gitmemistir. Sunucudaki warplar ve spawn tamamen degismistir butun warplar ve spawn el yapimidir eleştirilerinizde buildin kötü olup olmadığına siz karar verebilirsiniz simdi gecelim diger ki konuya. Geçenlerde sizlerde duymuşsunuzdur GoodMC ve PhoenixTR ye saldırı yapılmıştır gerçi sadece GoodMC ye yapıldı PhoenixTR ye bir şey olmamış. Ve sunucuya ethanboy13 adlı biri gelio op alıp çökertmiş duyduguma göre ve altta mesajlarda bunu belirtmişler. Onların mesajlarını rapor ettim ve forum yöneticileri bu mesajlari kaldirdi. Şimdi öncelikle sunucuya giren her ethanboy13 adlı kullanıcıya benim oldugumu kanıtlayamazsınız bende ProGamesTrye MrSensei olarak girerim ve bende ben GoodMC nin sahibiyim diyebilirim. Yani sunucunuzu benim çökerttigimi nasıl kanıtlayabilirsinizki. Bu arada sunucunun çökmeside sizle alakali bisey sunucunuza sahip çıksaydınız birader her çöken sunucuyu bizmi yaptık sanıyorsunuz siz söyleyeceklerim bukadar.
Herkese İyi Forumlar
:) NitradoTR'e ss'leri attık ki hostumuz BATİHOST olduğu için bizimle ilgilenmedi. AlestaSurvival'e de oldu, @startcraft

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nitradoya At Bakalım Ne Yapacak Acaba Batihost Degiliz Biz Sunucunuza Sahip Çıksaydınız
Lag Sorunu Gitmiştir Gelin

Anti Hile Plugini Silinmiştir
Bu mesaj tarafımca yazılıp, asılsız ifadeler yoktur!
Siz de arlanma, utanma yok mu? Hala aynısını yapıyorsunuz. Daha açmadım sunucuyu. Eğer bir daha böyle bir olayla karşılaşırsam bu sefer susmayacağım. @AhmHkn1553 Ahmet Hakan, lütfen müşterilerine sahip çık! Ben sunucumu açmadan önce bu sunucu 10 kişinin yukarısına çıkmıyordu. Geldiler sunucum da op çalıp reklam verdiler. Lütfen uyarı yapın. Yoksa uyarı için başka yollara başvuracağım, iyi günler!

Ne yapacaksın ki ?

Bu arada sunucu basit olmuş.Fazla emek göremedim ayrıca konu tasarımı da pek güzel değil.
Sunucu basit mi olmuş? Benim eski sunucuma 10 dakika da yapılabilir demiştiniz. Bu sunucunun spawnına ve warp ormanına bakın. //hcyl mi ne o komut yuvarlak yapmışlar içine yol yapmışlar. Ormanı söylemiyorum zaten. Balıkçıya bak //set 5,56,89 komik bi sunucu ya. Çok gülüyorum cidden çok gülüyorum.

PGTRnitrado

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu mesaj tarafımca yazılıp, asılsız ifadeler yoktur!
Siz de arlanma, utanma yok mu? Hala aynısını yapıyorsunuz. Daha açmadım sunucuyu. Eğer bir daha böyle bir olayla karşılaşırsam bu sefer susmayacağım. @AhmHkn1553 Ahmet Hakan, lütfen müşterilerine sahip çık! Ben sunucumu açmadan önce bu sunucu 10 kişinin yukarısına çıkmıyordu. Geldiler sunucum da op çalıp reklam verdiler. Lütfen uyarı yapın. Yoksa uyarı için başka yollara başvuracağım, iyi günler!

Sunucu basit mi olmuş? Benim eski sunucuma 10 dakika da yapılabilir demiştiniz. Bu sunucunun spawnına ve warp ormanına bakın. //hcyl mi ne o komut yuvarlak yapmışlar içine yol yapmışlar. Ormanı söylemiyorum zaten. Balıkçıya bak //set 5,56,89 komik bi sunucu ya. Çok gülüyorum cidden çok gülüyorum.
Serveriniz Çöktükten Sonra Yine Sunucun 36 40 Kişi Çekiyordu Sonradan Sizin Hatalarınız Yüzünden Online Sayiniz Düstü Simdi Gelip Bunun Sebebi Sizsiniz Die Bize Buradan Yazamazsınız Bu Arada Sunucu Basit Olmuş Diyorsunuz Yine Biz Maplarimizi Elimiz İle Yaptik Sizin Gibi Hazir Map Kullanmadık Oyüzden Oyuncularimiz Bizi Seçiyor Biz Hakkimizla Yaptik Sunucuyu Bu Arada Oyunculariniz Bizim Sunucuya Gelip Reklam Yapiyorlar Artik Kiskançlıktan Bizim Sunucuya Girip Saçma Sapan Yorumlar Yaziyorsunuz Anlamadik Ki Bizde

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serveriniz Çöktükten Sonra Yine Sunucun 36 40 Kişi Çekiyordu Sonradan Sizin Hatalarınız Yüzünden Online Sayiniz Düstü Simdi Gelip Bunun Sebebi Sizsiniz Die Bize Buradan Yazamazsınız Bu Arada Sunucu Basit Olmuş Diyorsunuz Yine Biz Maplarimizi Elimiz İle Yaptik Sizin Gibi Hazir Map Kullanmadık Oyüzden Oyuncularimiz Bizi Seçiyor Biz Hakkimizla Yaptik Sunucuyu Bu Arada Oyunculariniz Bizim Sunucuya Gelip Reklam Yapiyorlar Artik Kiskançlıktan Bizim Sunucuya Girip Saçma Sapan Yorumlar Yaziyorsunuz Anlamadik Ki Bizde
Türkçe'mizi bile doğru kullanamıyorsun. Bu forum da ne arıyorsun be adam! Sunucumuz çökmedi. Op oldunuz reklam yaptınız. Sunucum evet 50 60 çekiyordu. Siz reklam verdiniz, bakıma aldım. Ve sizin sunucuya baktığımda fullendi bir anda. Her neyse yarın sunucuma start vericem. Eğer bir daha böyle bir olayı gözlemlersem olacaklardan ben sorumlu değilim. @AhmHkn1553 Cevap bekliyoruz...

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Problem nedir anlayamadım.
Problem şudur; Bu ethanboy13 adlı arkadaş sunucuma gelip op oldu bir şekilde ve sunucu da benden başka yetkili yok. Oyundayken birden atıldım tekrar girdiğimde şifrem yanlıştı. Panele giriş yaptım hemen ve baktım reklam veriliyor. Hemen kapattım sunucuyu. Ve op listesini felan temizledim, kendimi bile op yapmadan tekrar aktifleştirdim sunucuyu ve baya bi online kaybettim. Ve bütün bunlar olurken 41 kişiydik ss var. Neyse, baktım bunlar fullendi bi anda reklam yaptıkları için. Şimdi sadede geliyorum; Ben yarın sunucuma start vericeğim. Bir daha bu olay gözlemlenirse ve sunucuları kapanmaz ise ben yasal yollara başvurmak zorunda kalıcağım. Hayırlı günler @AhmHkn1553 inşallah anlatabilmişimdir.